Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
769. b_hanna (válaszként erre: 767. - Ében11)
2009. nov. 24. 22:49

Közben írtam a piercernek is, aki tette nekem, és azt írta, hogy másnál is látott már ilyen bigyót, és folytassam a betadinozást, és akkor remélhetőleg helyrejön.

Már alig várom, hogy kicseréljem :) Úgyhogy hamar be kellene gyógyuljon :)

2009. nov. 24. 21:53

sziasztok!

Decemberben szeretnék köldök piercinget csináltatni és az lenne a kérdésem, hogy csak akkor lökődhet ki, ha nem megfelelően van tisztítva? Eddig nem féltem tőle, de most, hogy olvastam sokat félek, hogy begyullad és akkor ki kell szednem és ott marad a hege. Ezt nem szeretném:( Előre is köszi a választ:)

767. ében11 (válaszként erre: 764. - B_hanna)
2009. nov. 24. 12:48
úhhh.nem szép!de remélem hamar rendbe jön.és akkor maradhat a piercing is.
766. b_hanna (válaszként erre: 765. - Szanád)
2009. nov. 22. 22:32
Köszi :) Remélem begyógyul anélkül, hogy kivenném a piercinget
765. szanád (válaszként erre: 764. - B_hanna)
2009. nov. 22. 21:06
írtam privit
764. b_hanna
2009. nov. 22. 20:50

Sziasztok!

Nekem lassan 3 hónapja van köldökpiercingem. Újabban lett a felső lyuk mellé egy hólyagszerű valami (nem vízhólyag). Egyszer már volt ilyen, akkor egy hétig kentem betadine kenőccsel és szépen elmúlt, de most újra előjött, és már kb. 1-2 hete ott van. Most is betadine-ozom, mintha már kisebb is lenne, de nem sieti el a visszahúzódást. Mostmár nem is gennyezik és nem is fáj. Lehet tudni, hogy ez mitől nőhetett oda? Hátha ezután meg tudom majd előzni..

Feltettem az adatlapomra egy képet róla.

763. ében11 (válaszként erre: 761. - Bébibogyo05)
2009. nov. 22. 14:13
lehet a kenőcstől is allergia-kezeld octenisept spray vel,és mindig mos kezet ha a piercinghez érsz.
762. 62cc0f78ae (válaszként erre: 759. - RylPlyr.)
2009. nov. 21. 18:16
Nekem is ilyen:( Én áprilisban csináltattam. Sokáis szép volt, mostanában már csúnyább:(
2009. nov. 21. 17:58

sziasztok:)

lenne egy olyan kérdésem hogy pár napja apro pici pöttyök jöttek ki a köldököm körül ilyen allergiás pöttyfélék tetran krémmel kentem már szinte az egész tubud elfogyott de azt vettem észre h ha bekentem akkor egész nap vakartam a suliban ugy viszketett de mikor este nem kenetem be hanem csak le alkoholoztam akkor tudtam aludni meg minden és nem viszketett ugye nem a piercingre vagyok allergiás:O? mert akkor kikell vennem ugye:S?de mostanában h nem kenem egykét napja a tetrannal azota szerintem javul de nemtudom h mit csináljak pls segitsetek

köszi:]

760. Crimson (válaszként erre: 759. - RylPlyr.)
2009. nov. 19. 21:14
Én is ezt vettem észre és nem tudom miért van ez:S
2009. nov. 19. 19:01

Hali!:D

jórégen voltam fent:Dakkor regiztem amikor még nem volt pcm.

egyépként én májusba csináltattam és nyáron már mentem strandra,ahol szintén sokmindenkinek volt PCje de mindnek olyan volt,hogy nagyon kilátszott a PC szára vagy hogy hívják azt.nekem egyáltalán nem látszott ki és ennek örültem is:D

de mostmár nekemis ugyanúgy kilátszik:O

másnak is ilyen?

758. pucuska24 (válaszként erre: 757. - Ében11)
2009. nov. 5. 16:25
Rendben . Köszönöm most egy picit megnyugodtam . Remélem hamar elmúlik. Majd megpróbálom ezt az octenisept spray-t.
757. ében11 (válaszként erre: 756. - Pucuska24)
2009. nov. 5. 14:21

alkohol száríthat,de a pirosodás mástól lehet-hozzáérsz,megnyomja valami ilyesmi-vegyél octenisept spray-t azzal kezeld 3-4 alkalommal egy nap.ez nem szárít nem csíp viheted magaddal mindig.

ha a piercinghez szeretnél érni előtte alaposan moss kezet!nem fog kilökődni ha vigyázol rá-kb.8 hét is lehet a gyógyulása vagy még több is addig kezelni kell-és betartani a szabályokat-uszoda szoli tilalom és kézmosás!

2009. nov. 3. 17:26
Sziasztok. Már több mint egy hete csináltattam köldök pc-t és eddig nem is volt semmi bajom vele. Most h elkezdtem suliba járni csúnyán bepirosodott és kiszáradt a bőr a seb körül. Ez mitől van ? 70%-os alkohollal tisztítom le naponta 2X. Ugye ne lökődik ki ? Sajnos most nem tudok bemenni a szalonba ahol csinálták ezért kérek tőletek segítséget. előre is köszi.
755. Catrin89 (válaszként erre: 754. - Ében11)
2009. okt. 31. 18:33

Szia!

Köszi a választ! Akkor megpróbálom így is. Bár itt a környéken csak 1 szalon van.:S

Egyébként én is az 5/16-osra gondoltam. :) Remélem ennek is 1,6-os a menete.... csak ha majd elhagynám :-)

754. ében11 (válaszként erre: 753. - Catrin89)
2009. okt. 31. 17:43

gondolom a szára ugyanolyan vastag mint ami nálunk,a golyó meg 5/16 szerintem normál-a másik már nagyobb.

de ilyen virágosat itthon is tudnál venni-pár stúdióba be kell látogatni,esetleg megkérdezni van-e katalógus és rendelnének-e neked belőle.

mi is így szoktunk-mert az összes féle-fajtából nem szoktunk rendelni-de ha valaki akar egy különlegesebbet vagy ami éppen nincs akkor szoktunk rendelni-pl. az egyik vendégünknek fekete színűek kellettek és neki külön megrendeltük.ezt annyira nem szeretik amúgy a stúdiók-mert mi van ha nem megy érte az illető-esetleg ott lehet hagyni érte mondjuk egy 500-ast vagy ilyesmi biztosítéknak.bár mi nem szoktunk ilyet kérni-csak időt.

2009. okt. 31. 10:55

Sziasztok!

Nem rég írtam, hogy én is (megint) kiszúrattam a köldököm. Egy régebbi ezüst piercingem rakattam bele, amit majd leszeretnék cserélni pár hónap múlva, amikor teljesen begyógyult! Így elég sok piercinget megnéztem már a neten és végre megtaláltam az igazit!:-) A bibi az, hogy egy Floridai webshopban :D

Ezen az oldalon rendelés előtt méretet is kellene választani, amihez nem igazán értek :S Ebben szeretném a segítségeteket kérni! (Bár még nem tudom, hogy lesz-e vmi a rendelésből.) Beillesztem ide a linket és látni fogjátok, hogy 14-es van belőle és a golyó méretét is ki kell választani, ebből van 5/16" és 3/8"-as. A a képtől jobbra van hozzá mérettáblázat és segítség "Size & Gauge Help" ezt is megnéztem, de nem lettem sokkal okosabb. Szerintetek ezek közül, melyik méret felel meg egy átlagos köldök piercingnek?? Szerintem a legtöbb azonos méretű vagyis, amiket én a piercingesnél is néztem, azok szinte mind 1 méretűek voltak. Csak 3 db volt más.


[link]


De ha hasonlót láttatok vhol az is érdekel:)

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült a levelem :D

Előre is köszi a válaszokat!

Kellemes 7végét Nektek!

752. bloka (válaszként erre: 737. - Crimson)
2009. okt. 28. 15:46

Kedves Crimson!

Ha nem is pont ilyen de ilyesmi volt az. Hálás Köszönetem!

751. ében11 (válaszként erre: 750. - Pucuska24)
2009. okt. 27. 21:04

az úszást fél évig nem szoktuk ajánlani-de 8 hét minimum.és akkor is kell kezelni-ki tudja a víz milyen, meg a sok klór sem tesz jót.

ha elkezd kilökődni az nálam úgy volt hogy folyamatosan gennyes volt néha fájt és elkezdett elvékonyodni a bőr napról napra pár hónap alatt kinőtte a bőr és az ékszer egyszer csak a kezembe maradt.

ez akkor volt amikor nálunk még csak egy két stúdió volt és elkezdtek piercingelni(valamikor kilencvenes évek:D)-meg nem kezeltem ilyen szépen és én is fogdostam.

sajna ha elkezdődik már nem lehet tenni semmit-ezért kell rá vigyázni hogy szépen gyógyuljon meg.

2009. okt. 27. 20:59
Köszi, majd figyelni fogok. Valószínű h azért pár tesiórát majd kihagyok főleg az úszást fogom hanyagolni. Még egy kérdés: Milyen amikor kilökődik a pc? Meg lehet még menteni?
749. ében11 (válaszként erre: 746. - Pucuska24)
2009. okt. 27. 16:15

vegyél octenisept spray-t nagyon kényelmes használni,viheted magaddal kis táskába is belefér-bármikor tudod vele kezelni.napi 3-4 szer kell.

az alkohollal max.3 szor.nagyon szárít.de az is jó.

748. ében11 (válaszként erre: 746. - Pucuska24)
2009. okt. 27. 16:13

szia!nem kell mozgatni-amúgy is olyan helyen van hogy mozog eleget mikor leülsz mozogsz.

de kezeléskor meg lehet mozgatni föl le.

csere legalább 2-3 hónapig nem kell!fogod látni érezni mennyire érzékeny nyomáskor mozgatáskor.de ennyi időt minimum ki kell várni-ha hamar cseréled, mikor még belül nem 100%-osan van legyógyulva begyulladhat és lehetnek vele gondok.

és még így is azt mondom csere után ismét kezelni kell!óvatosságból és megelőzés miatt.de minden ékszerviselőnek ajánlom hogy időnként kezelje le tisztogassa meg az ékszert.mert sok minden belemehet a lyukba,rátapadhat az ékszerre(szappan,lehámló bőr,por stb)tesi órán azt ajánlom hogy úgy menj suliba hogy tapaszd le a köldöködet-egy kocka géz és körbe ragasztó.megvédi az akadástól.meg olyan gyakorlatokat végezz ami nem nyomja a köldököt és persze az sem jó ha labdát véletlen odadobják vagy megrántják a hasad(kosarazás ilyesmi)mert a nyomás ránatás gyulladást okoz.és a sok izzadság is kimarhatja a friss sebet-mert lényegében ez egy seb-csak belül van, idő még teljesen bebőrösödik belül is a lyuk...ha csak futsz vagy picit tornázol-nem hasizomgyakorlat az nem gáz neki

747. ében11 (válaszként erre: 745. - Crimson)
2009. okt. 27. 16:04
ugyanazzal mint eddig-alkohol,betadine stb.-este meg bepanthen+ kenőcs és tiszta frissen mosott kéz!
2009. okt. 27. 16:02
sziasztok! Én tegnap csináltattam fehérváron és nagyon tetszik. Egyáltalán nem is fájt amikor a srác szúrta és szerencsére még most sincs vele semmi. A lyuk mellett még egy picit piros, de alkoholozom. Nekem azt mondta h nem szabad forgatni meg mozgatni. Kb mikor lehet kicserélni mert az apacsba láttam egy nagyon szép pc-t . És mit javasoltok a tesi órákkal kapcsolatban ? Az elején inkább írassak felmentést ?
745. Crimson
2009. okt. 25. 18:32
Egy-két hete elég furán viselkedik a piercingemnél, a felső lyuknál a bőr.Hámlott, most meg olyan mintha egy hólyag lenne körülötte. Egy-két hete cseréltem ki a pirecinget.Ami előzőleg volt benne, annál a felső golyó műanyag volt, ez meg fém. De nem hinném, hogy ez lenne az oka, mert ugyanez a fém golyós piercing volt bent mikor 16évesen csináltattam először és akkor semmi ilyesmi nem történt ott a bőrrel. Tegnap kicseréltem a felső golyót a műanyagra, hátha meggyógyul a bőr...Szerintetek mivel kezeljem, vagy mitől lehet ez a dolog?
2009. okt. 24. 20:00
hát úgy volt hogy pár hónapig hazsnáltam a betadine-t aztán már csak first-el főjtam be minden reggel és este.de most megint elkezdtem a betadine-t majd veszek octenisept-et.köszi a segítséget:D
743. ében11
2009. okt. 24. 18:03

amivel eddig kezelted az nem jó rá?

amúgy octenisept, alkohol, betadine-este egy kis bepanthen+ kenőcs.ezekkel külön külön lehet kezelni,kivétel a krém-azt úgy lehet használni hogy napközben kezeled este meg csak a krémből teszel rá.

2009. okt. 24. 11:24

sziasztok.

már több mint fél éve van piercingem de most pár napja begyulladt.eddigis mindennap lekezeltem mostis naponta többször.visszaraktam azt a piercinget amit beleraktak elösször.már kicsit jobb a helyzet de még mindig piros és gennyes.tudtok ajánlani vmit amitől gyorsabban meggyógyul??vagy kifogja lökni a szervezetem??

741. ében11 (válaszként erre: 738. - Fedo94)
2009. okt. 22. 20:41
octenisept spray-belefér egy kis táskába is így bárhol bármikor lekezelheted vele-naponta 4-5 alkalommal kell-előtte alapos kézmosás.és csak ilyenkor szabad mozgatni, nézegetni kézzel babrálni körülötte!
740. ében11 (válaszként erre: 738. - Fedo94)
2009. okt. 22. 20:39

naplómba van.az első bejegyzések között.

de általánosságban annyi hogy kézmosás után szabad a piercinghez hozzáérni.vigyázni kell a kozmetikumokkal, nehogy megrántsd.stb.

de ezeket nem mondta el aki készítette?nem mondta mivel meddig és hogyan kezeld-mire kell figyelni vigyázni?nálunk a stúdió honlapján is fent van-ez nem titkos és nagyon fontos hogy tőlünk ne menjen el úgy vendég hogy gőze sincs otthon mit kell csinálni-hisz hetekig akár 8 hétig is eltarthat a gyógyulás-legalább addig kezelni vigyázni kell rá.amúgy milyen érzéstelenítőt kaptál?injekciót lidocaint csak orvos használhat-adhat!

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook