Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
889. ében11 (válaszként erre: 888. - 77304f6156)
2010. júl. 4. 23:52

szia!

remélem sikerül kiszedni-valamelyik felének csavarodnia kellene.

ha végképp nem megy, menj el egy piercingeshez.aki megfogja fogóval a piercing szárát és úgy próbálja csavarni-meg egy másik embernek lehet jobban is kézre esik.ne nagyon gyötörd meg a köldököd-nehogy bedagadjon stb.-de ha mégis újra kezelni kell-csere után is ajánlom pár napig.

2010. júl. 4. 16:55

Halihó!

1 hónapos a köldökpiercingem, és szeretném kicserélni. Van egy nagyon szép köves. Kérlek segítsetek,mert az eredetit ki sem tudom szedni.....Valahogy nem indul meg a kis kupak....

Lehet-e már ilyenkor cserélni? Úgy vélem, begyógyult,nem fáj stb.

Légyszi segítsetek!

2010. jún. 20. 15:52
Értem :) Azt hittem te is csinálod :)
886. ében11
2010. jún. 19. 19:33
nem.de saját az üzlet,98 óta dolgozom a tetoválók piercingesek mellett :).
885. bibibabus (válaszként erre: 884. - Ében11)
2010. jún. 19. 19:25
Te is szurkálsz? :P
884. ében11 (válaszként erre: 879. - Bibibabus)
2010. jún. 19. 19:21
Szia!szerintem is sima orvosi fém ékszert válasz elsőnek bele-mert a gyógyulást ez segíti és könnyebb tisztogatni tisztán tartani-mint a lógós vagy nagy köves akármilyen ékszereket.a teljes gyógyulás után lehet bele tenni bármilyet, ami tetszik.de azért a gyanúsan olcsó orvosi fémnek mondott vagy bizsu ékszerektől én óvakodnék-esetleg begyulladhat tőle utána is-vagy elszínezheti a bőrt a bizsu.biztos jártatok már úgy, hogy a bizsu fülbevalótól fekete lett a lyuknál a bőr-én igen.egyébként a legtöbb stúdióba egy sima orvosi fém ékszer benne van a szúrás árában, nem kell külön megvenni.sőt extra ékszerek is vannak-később segítenek cserélni-illetve meg szokták pár hét múlva nézni hogy gyógyul a seb-mi mindenkit visszahívunk pár hét múlva akkor is ha semmi gondja vele-de megnézzük hogy gyógyul.a köldök lassan gyógyul!jó kezelőszer illetve a szabályok betartása segíthet hogy gyorsabban gyógyuljon.:)
883. bibibabus (válaszként erre: 882. - Loostris)
2010. jún. 18. 13:27
Okééé! :) ez megnyugtató volt! :)) köszi:)
882. loostris (válaszként erre: 881. - Bibibabus)
2010. jún. 18. 13:18

Abszolút nem kell izgulni. A csipesz, amivel összefogják a bőröd, segít abban, hogy ne érezz semmit. Még a vér is kiszorul belőle.

Kitartás, nem fog fájni, még észre sem veszed és túl is vagy rajta.

Én is nagyon izgultam előtte, de visszagondolva kár volt :))

2010. jún. 18. 12:52

Igen, megnéztem, nem jött meg a mail!

Köszike a segítséget, ha már megvan akkor leszek nyugodt :P

880. loostris (válaszként erre: 879. - Bibibabus)
2010. jún. 18. 12:29

Visszajött a mail, amit küldtem. Valami nem stimmelt :(((

Én április 17-én csináltattam és úgy ahogy ma már gyógyultnak mondhatom, hála az octeniseptnek :))

Egyébként a köldök a legnehezebben gyógyuló hely, mert állandóan mozog, nem olyan, mint egy füllyukasztás.

Türelmesnek kell lenni és kezelni kell folyamatosan.

879. bibibabus (válaszként erre: 878. - Loostris)
2010. jún. 18. 11:13

Okés, megnézem! :)

Igen, tudom! nyár végén szeretném, amikor már túl vagyok a strandon, meg egyebek...amikor nem történhet semmi ilyesmi. :) Mennyi idő alatt gyógyul be? Gondolom ez változó, és egyénenként más!?

878. loostris (válaszként erre: 875. - Bibibabus)
2010. jún. 18. 10:55
Szia! Megkaptam az e-mailedet, válaszoltam is rá. Nem akarlak lebeszélni, de tudom, hogy nagyon nehezen gyógyul a köldök piercing. Biztos, hogy a nyár erre a legjobb időpont? Azt tudnod kell, hogy kerülni kell a strandokat, mert a seb kiázhat, meg fertőződhet is talán.
877. bibibabus (válaszként erre: 876. - Tetkogirl)
2010. jún. 18. 09:10

Szia-szia! :)


Jó is hogy írtad, hogy először orvosi fém legyen, mert én is lógósat akarok, de akkor megfogadom a tanácsaidat! :)


Köszi a képet, hm...szépszépszép! :)

876. tetkogirl (válaszként erre: 873. - Bibibabus)
2010. jún. 18. 09:05

Szia!

Osztom az előttem szóló véleményét:)-amikor szúrják csak egy kicsi csípést érzel,bőven ki lehet bírni!Nekem sokáig be volt gyulladva(még most egy picit, de már gyógyul)...Betadin,tetrán nálam nem vált be az octenisept spray viszont igen(igaz nem a legolcsóbb 1610,- 50ml)

Azt javasolnám,hogy amíg gyógyul a seb,addig csak egy egyszerű orvosi fémet tegyél bele,mert én rögtön lógósat választottam,de húzta le sebet és ez is közrejátszott abban,hogy begyulladt!Ha meggyógyult természetesen lehetsz merészebb:)

Vaterán,teszveszen rengeteg féle/fajta piercing van(újak)...íme az enyém: [link]

875. bibibabus (válaszként erre: 874. - Loostris)
2010. jún. 18. 08:55

Köszönöm szépen! :) írtam neked e-mailt ;)

Hát én most a nyáron tervezem hogy lesz, de ez már biztos! :P sokszor meggondoltam magam, de mint írtam nagyon tetszik :) Remélem ügyesen, gyorsan megoldják a szúrást! :)

874. loostris (válaszként erre: 873. - Bibibabus)
2010. jún. 18. 08:41

Szia!


Én április 17-én készíttettem a pc-met. Nagyon féltem, hogy így, meg úgy fog fájni. Aztán elkezdtem video-megosztó portálokon nézegetni a készítés menetét. Utána már nem féltem.

Az én tapasztalatom, de szerintem mások is azt mondják, hogy akkor nem fáj. Egy ici-pici szúrást érzel, de ha profi a piercer, tényleg nem vészes. Ki lehet bírni. Jah és ráadásul nekem előtte húzták át a tetoválásomat, tehát már jócskán volt minden bajom. De a szépségért szenvedni kell :) Először Swarovski köves ékszert rakattam be, de kicseréltem sima alap ékszerre, aminek picit hosszabb a szára, így jobban tud mozogni. Utána bepanthennel, bepanthen plusszal, betadine-nal kezeltem. Ezek nem nagyon használtak sajnos (meg persze a gyógyulás is hosszadalmas) és utána vettem octenisept-et. Ez volt az, ami segített. Szívesen megmutatom az én pc-met képen, ha írsz a mail címemre, küldök róla fotót.

2010. jún. 17. 21:10

Sziasztok! :)


Segítsetek nekem! Szeretnék piercinget, de valami nagyon szépet, és különlegeset...küldhetnétek pár képet, hogy nektek milyen van, vagy olyan oldalt, ahol sokféle van! :)

A másik pedig, hogy ez lesz az első piercingem, nagyon sokat készültem rá, de rávettem magam mert nem tudtam szabadulni a gondolattól :P...csak picit félek, hogy milyen lesz amikor csinálják! :S

872. ében11
2010. jún. 16. 14:48
szia!szívesen.örülök hogy segít a spray!:)
871. loostris (válaszként erre: 870. - Ében11)
2010. jún. 15. 08:31

Szia! Köszönöm a segítséget. Úgy néz ki, hogy csodákra képes az Octenisept. Már látványosan szép a pc-m körül. Nem piros, nem gyulladt kicsit sem.

Köszönöm, köszönöm :))

870. ében11
2010. jún. 12. 17:57

Szia!mindenképp kezelni kell a piercingeket!a bepanthen plus néh csodákra képes-ezt is szoktuk ajánlani-nagyon piros duzzadt piercingnél-pár napig mert fertőtlenít,nyugtatja a gyulladt bőrt.

igen sok mindennel lehet kezelni-mi a saját bőrünkön is azt tapasztaltuk az octenisept az egyik legjobb legegyszerűbben használható rá.

amúgy nem lassú a sebgyógyulásod-csak a köldök egy érzékeny terület-folyton mozgásban van ott a bőr-ahogy mozogsz mozog benne az ékszer-ez is lassít a gyógyuláson-illetve nem csak kívül kell meggyógyulnia-hanem végig belülről is-ehhez pedig idő kell.remélem hamarosan rendbe jössz.én most jó ideig nem mennék strandra a helyedben-és az áztatás nem tenne jót neki.a krém nem áztatja fel a sebet ellenben a strand annál inkább.jobbulást!

869. loostris (válaszként erre: 867. - Ében11)
2010. jún. 11. 13:32

Köszönöm a választ. Sajnos elszúrtam, mert voltam strandolni. Most jobban váladékozik... Ha tényleg hatásos, veszek lehet én is Octeniseptet.

A kezelésről annyit, hogy mindenki mást mond. Volt olyan piercer, aki azt tanácsolta, ne kezeljem semmivel, főleg ne Bepanthennel és plusz-szal, mert ezek feláztatják a sebet. Ha nagyon gáz, kenegessem 70 %-os alkohollal és Betadine-nal. Más azt kérte, mossam kamillával. Kicseréltem az ékszert is hosszabb szárúra, mert sajna pocakom van, nem lapos hasam és gondoltam, hátha az is a baj, hogy nincs helye mozogni... Már nem tudom, hogy mit próbáljak ki.

Egyébként nagyon jó a sebgyógyulásom, azért is vagyok meglepődve, hogy ez ilyen lassú folyamat.

868. ében11 (válaszként erre: 866. - Tetkogirl)
2010. jún. 11. 10:40

szia!

örülök neki!hamarosan meggyógyul.az octeniseptet használd továbbra is, ha már rendben érzed a piercingedet akkor is-nehogy visszatérjen a gyulladás.és későbbiekben is ajánlott vele hetente egyszer lekezelni megtisztogatni.illetve ha a már legyógyult ékszerrel strandol napozik valaki akkor is érdemes utána fertőtleníteni.

867. ében11 (válaszként erre: 865. - Loostris)
2010. jún. 11. 10:37

nem nem gond,normális.van akinek fél év is kell a teljes gyógyuláshoz-az enyém is ilyen sokáig gyógyult.

kezelni viszont továbbra is kell, ill. mivel piros az azt jelenti érzékeny még-ne áztasd, ne napozz vele strand se kellene neki-hogy gyorsítsd a gyógyulást-és legfőképp csak akkor nyúlj hozzá ha előtte alaposan kezet mosol!

2010. jún. 9. 18:45

Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek,hogy ez az octenisept spray csodákra képes!Majdnem egy teljes hónapig küszködtem a gyulladással +most ezzel a hólyagszerű izével a gyulladt területen,és 3.napja használom a sprayt,a hólyagszerű valami varasodik és múlandó félben van,nem gennyedzik már(bár még egy picit kemény a 2gyöngy közötti rész)és már nem is piros!Lassan olyan lesz mint a bőröm!

Köszönöm szépen a tanácsokat!Így sokkal jobb,hogy alig van gyulladásban:)

2010. jún. 9. 13:46
Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy normális e, hogy lassan 2 hónapja készíttettem a köldök pc-met és még mindig piros kicsit, és váladékozik néha? Nem fáj, nem csúnya és orvosi fém van benne.
864. ében11
2010. jún. 9. 10:09
nem nem gond ha viszket-a kevés váladék is normális.tisztogasd kezeld és minden rendben lesz vele :) .
2010. jún. 8. 22:31

Nekem már 6 hetes és elkezdett viszketni. Az baj? Nem piri meg nem is fáj néha látom hogy icipici genny jön ki a szárnál de szinte észrevehetetlen.

De néha nagyon viszkeeet!!! :-D

862. ében11 (válaszként erre: 859. - Tetkogirl)
2010. jún. 8. 11:37

Szia!

reggel este szappannal le kell mosni napközben pedig nyugodtan lehet fújni a sprayvel.

szerintem így nem keveredik-hiszen a szappnt leöblíted vízzel-később fújod rá az octeniseptet.és ez a módszer mindenkinek bejön-a saját piercingemen is ezt használom használtam.

2010. jún. 7. 12:03
Én is tetran-t használok, semmi mást, meg figyelek rá, hogy ne follyon bele víz, meg ne nyúljak hozzá koszos kézzel.
2010. jún. 6. 08:00

És még valami!

Tetrán kenőcs +-ban a fertőtlenítés mellett jó a "sebre"?

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook