Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
919. arobe86
2010. aug. 10. 16:44

Sziasztok! kb 1 hónapos a piercingem. Egyelőre semmi baj vele. 2 kérdésem lenne:

1. Mikor cserélhetem ki másikra?

2. Meddig kell kenegetni a krémmel, és hányszor egy nap?

Köszi! :)

918. MyBee (válaszként erre: 916. - Ében11)
2010. aug. 10. 16:17

Köszönöm a választ, és a segítséget is...

már javult valamennyit, de még mindig ott a hólyag... :S

917. Antoncsi (válaszként erre: 914. - Ében11)
2010. aug. 3. 10:48
köszönöm a válaszodat..de a gyulladás nem az én hibám,,,egyébként leírtam azt,hogy egymás után háromszor szúrták,,sajnos,ha elmondás alapján nem veszik figyelembe a fémérzékenységet,akkor kenegethetem akármivel...ahogy kivettem a piercinget szépen gyógyul.
916. ében11 (válaszként erre: 915. - MyBee)
2010. aug. 3. 09:16

szia!

lehet hogy elnyomta a nadrág vagy megrántottad esetleg belement a por.le kell alaposan mosni.az alkohol is jó lehet rá-fertőtlenít szárít.pár nap múlva javulnia kellene tőle.ha nem octenisept spray vagy clarasept derm spray az ami segíthet-ezek fertőtlenítő hatásuak.remélem helyrejön.pár napig kezeld szépen!

915. MyBee
2010. aug. 2. 13:59

Kedves Ében11!

Nekem már 7 hónapja van köldökpiercingem...

kb. 3 napja vérzik, és megjelent 1 kis hólyag is a piercing alsó felétől 2mm-re( ami olyan mintha vízhólyag lenne) és egyre lilább színe lesz :S

Mitől van ez az egész? ( eddig nem volt vele nagyobb problémám, csak az első 1 hónapban volt gennyes...)

Ilyenkor mivel kezeljem? ( Eddig Aloe First -el és 70% alkohollal kezeltem... )

Köszönöm előre is a segítséget!

914. ében11 (válaszként erre: 910. - Antoncsi)
2010. júl. 28. 10:53

hm...a köldök nagyon lassan gyógyul.és nagyon oda kell rá figyelni.alaposan kezelni mindig tisztán tartani.

fájdalom gyulladás a te felelőséged!ha betartja az ember akkor nem szokot vele probléma lenni-főleg ha jól szúrták és normális anyagból készült ékszert tesznek bele-nem bizsut.

azt ajánlom kezeld most is le a piercinged helyét-clarasept folyékony szappannal mosd meg este-és bepanthen plus kenőccsel kend be este reggel-hogy szépen és gyorsan gyógyuljon a helye!

2010. júl. 28. 09:35

Hali!


Nekm kb 4 évig volt köldök pc-m, kivettem 6 évvel ezelőtt, de a luk azóta se nőtt b, bármikor be tudom raknu :D

amikor szúrattam, egyáltalán nem fájt, pedig nem érzéstelelnítettek.

nekem sima banán volt benne, azzal egész gyorsan gyógyult. Barátnőm ilyen himbilimbis teknősöset tetetett bele, de mindig beakadt neki, gennyezett, belilult, vadhús nőtt rá, iszonyú ronda volt. 2 év után vette ki, de rettenetesen néz ki neki még most is. A gyógyulási flyamatot türelmesen ki kell várni, addig nem napozni, nem testápolózni, övet nem hordani, SZOLID és KÖNNYŰ ékszert viselni. Utána mehetnek a csicsásabbak :)

2010. júl. 21. 19:54

Tudom ott vettem rá kupakot mert elhagytam.. :-D

De neten néztem a honlapján és nem voltak jók.. lehet nem rakták ki mind. C&A-ban nagyon szépek vannak de nem merek ott venni.. szerinted azok milyen fémből vannak??

911. russodebby (válaszként erre: 909. - Orsi cicuska)
2010. júl. 21. 08:05
Szia! Az apacsban nagyon jók vannak és elég jó áraban is. Westendben,az Árkádban és még valahol van,de a neten keres rá és nézd meg,hogy hol van még.
2010. júl. 20. 19:38

sziasztok!

én 5 hete csináltattam peircinget,azért mert nagyon tetszett azt mondták nem fog fájni,nekem háromszor szúrták át,tegnap kivettem mert teljessen begyulladt,remélem rendbe jön,elvagyok keseredve,soha többet nem szánnám rá magam...

2010. júl. 20. 15:59

Sziasztok!

Ki akarom cserélni a piercingem. Tudtok pesten vagy valami jó helyet ahol szép piercinget lehet venni? De nem ilyen simát szeretnék hanem valami szépet:)köszi

908. habcsoki (válaszként erre: 903. - Ében11)
2010. júl. 18. 23:17
Köszi, hogy válaszoltál! Ahogy olvasgattalak benneteket, én is vettem octenisept spray-t, és tényleg jó, NAGYON! Már csak egy picit van begyulladva, szinte már nem is érzem. Az igaz viszont, hogy még mindig beleül a púpomba, bár már nem annyira, úgyhogy valószínű igaza lesz annak aki szúrta, hogy hosszabb szárút kell majd vennem.De még nem találtam meg a megfelelőt, de már nyugodtabb vagyok!
907. ében11 (válaszként erre: 902. - S.miraaa)
2010. júl. 17. 12:13

szia!

igen le kell venni róla a kötést.

az octenisepttel 3-4 alkalommal kell fújni-ekkor meg lehet mozgatni az ékszert-más alkalommal a mozgatásra nincs szükség-már csak azért sem mert csak úgy lehet hozzáérni az ékszerhez ha előtte alaposan kezet mosol.főleg azért szoktak begyulladni mert fogdossák mozgatják nézegetik-újra és újra piszok és baci megy bele és sosem kezd el begyógyulni.

lemosni le kell-legjobb a clarasept folyékony szappan-reggel és este.

áztatni nem szabad-és a szauna szoli strand napozás túl sok felülés torna sem tesz neki jót.valamint az izzadság és a kozmetikumok krémek testápolók stb. se kerüljenek a seb közelébe.

türelmesnek kell lenni a köldök nagyon lassan gyógyul be teljesen belülről is!

906. ében11 (válaszként erre: 900. - Bonpprr)
2010. júl. 17. 12:08
esetleg bekenheted bepanthen plus kenőccsel-ez víztaszító és fertőtlenítő.és ajánlom hogy újra kezeld-octenisept spray vagy clarasept spray 3 alkalommal naponta és clarasept folyékony szappannal lemosni reggel este jó alaposan és leöblteni.
905. ében11 (válaszként erre: 899. - Wisike)
2010. júl. 17. 12:06

octenisept spray vagy clarasept derm spray napi 3 alkalommal és clarasept derm szappan-ezeket kapni patikában.de való igaz az áztatás nem tesz jót neki a napozás sem-sőt az izzadság is kicsípheti.

ha nem javul vagy a strandolást kell hanyagolni vagy az ékszert kell kivenni.nem éri meg nagyon csúnya gyulladást fertőzést kaphatsz ha kiázik a sebed és csúnya vadhús is nőhet rá!

904. ében11 (válaszként erre: 898. - Esztu.19)
2010. júl. 17. 12:03

szia!ez nem gyógyulás-a hólyag vadhús.ez általában azért van mert valami piszok por belemegy és a szervezet így védekezik ellene.

kezelni kell-én az octenisept spray-t ajánlom napi 3 alkalommal és reggel meg este clarasept folyékony szappannal jó alaposan meg kell mosni leöblíteni.

nem szabad mozgatni és ha hozzáérsz előtte alaposan moss kezet!ne fogdosd mert újabb és újabb adag piszok baci mehet bele-és sosem kezd el gyógyulni.

903. ében11 (válaszként erre: 897. - Habcsoki)
2010. júl. 17. 11:59
szia!való igaz szúrás után picit duzzad a bőr-de emiatt és hogy le tudjon gyógyulni a seb egy picivel mindig nagyobbat szúrnak.kezeld octenisept vagy clarasept derm sprayvel-naponta 3-4 alkalommal kell fújni.de ha nincs változás pár nap múlva sem, menj vissza esetleg másik piercingeshez aki megnézi.lehet hogy túl nagyot szúrtak-ez sajnos velem is előfordult.ki kellett vennem az ékszert és amikor meggyógyult újra szúrattam.nem hinném hogy csak várni kell és rendbe jön-nekem pl. nem akart gyógyulni egy idő után gennyes lett és még jobban bedagadt még kevesebb látszódott ki az ékszerből.
2010. júl. 17. 11:46

Sziasztok!Én tegnap csináltattam köldök piercinget és az lenne a kérdésem,hogy amit kaptam rá kötést azt leszedhetem így másnap és el kellene kezdenem kenegetni a folyadékkal(octenisept)amit kaptam?Zuhanyozni lehet vele vagy várjak még és ne érje víz?

köszi

901. Wisike
2010. júl. 15. 14:23
Végülis vettem egy Octeniseptet meg tetran kenőcsöt mindenki ezt ajánlotta itt :)
900. bonpprr
2010. júl. 14. 16:08

Sziasztok!


Nekem is Balcsis kérdésem lenne.

Hétvégén megyünk Balatonra, igaz csak 2 napra, de mivel már meg zavarodok a melegtől ezért nem fogom kibírni, hogy ne menjek bele. Lassan- lassan 3 hónapos lesz nekem is a pc-m (ápr 26-án csináltattam). Még egy kicsit gennyes alkalmanként, de félek mit fog vele tenni a koszos víz. Mivel kenjem be mielőtt belemegyek a vízbe, vagy utána?

899. Wisike
2010. júl. 14. 13:14
Sziasztok! Nekem is lassan 3 hónapos lesz a köldökpiercingem és nekem is valami hólyagszerű-vadhús szerű kezdett el nőni a felső golyónál. Mit csináljak vele? Kivenni egyelőre nem szeretném. Az a helyzet, hogy a Balatonon nyaralok 2 hétig, így nem tudom kinek mutassam meg. Elég sokat vagyok vízben, lehet, hogy ez sem tetszik neki, de a gyerekek miatt muszáj. Kérlek adjatok valami tippet mivel kezeljem, és elmegyek megvenni a gyógyszertárba.
2010. júl. 13. 15:36
syasztok! kb 3hónapja csináltattam köldök piercinget és most kezdett el begyulladni. genny folyik belőle. visszamentem az üzletbe ahol csináltattam és a nő aztmondta h ez a gyógyulás folyamata kenjem azzal a krémmel amit adott. de most vettem észre h az alsó része alatt nőtt vmi hólyagszerűség..:S szerintetek mi lehet az? mitől van? és mit csináljak vele? előre is köszi.
2010. júl. 12. 18:15
Sziasztok!Én szombaton tetettem köldökpiercinget, de nagyon el vagyok keseredve, mert bele van fordulva a púpomba. A teteje látszik, aztán több semmi. Azt mondták, mert még gyulladt, utána majd helyrejön, de lehet, hogy hosszabb szárat is kell majd bele tetetni.Nincs lapos hasam, de azt mondták az nem számít, sőt a barátnőmnek is nagy van, de az övé látszik. Nem tudom mit csináljak, állandóan lesem, de nem leszek okosabb. Járt már valaki így? És hosszabb szárút hol lehet kapni?
896. barbigirl22 (válaszként erre: 895. - Ében11)
2010. júl. 11. 18:54
Köszi a hozzászólást!!Ki fogom próbálni.Amúgy eddig se kentem semmivel.Még alkohollal sem.Mert egyszer már korábban átszurattam és minden nap kentem alkohollal,ami úgy kiszárította a bőrömet,hogy kiszakadt.De most hagytam,hagy gyógyuljon magától. :)
895. ében11 (válaszként erre: 892. - Barbigirl22)
2010. júl. 10. 20:16
szia!a clarasept szappan nagyon jó-ebből van spray is clarasept derm-ez fertőtlenítős-kicsi könnyű magaddal cipelni-ezzel lehet naponta 3-4 alkalommal fújni.vagy octenisept spray ez is fertőtlenítő.valamelyik a kettő közül-általában az utóbbit szokták nagyon dicsérni-ez egy kicsit drágább.de hát megéri ha szépen legyógyul.
894. barbigirl22 (válaszként erre: 893. - Csibecsont02)
2010. júl. 9. 17:43
köszi szépen :)
893. Csibecsont02 (válaszként erre: 892. - Barbigirl22)
2010. júl. 9. 17:17
Szia! Nekem úgy gyógyult be rendesen, hogy reggel-este a Tetrán kenőcsöt használtam, plusz este amikor fürödtem meg mostam jó alaposan Clarasept folyékony szappannal. Ez egy fertőtlenítős szappan, gyógyszertárba kapható, de ha minden igaz, akkor még dm-ben is. Remélem tudtam segíteni.
2010. júl. 8. 20:50
Sziasztok!!Az én köldök piercingem már 2 hónapos,de az alsó lyuknál még mindig váladékozik.Mit ajánlotok a kezelésére??A felső lyuk már be van gyógyulva :)És amúgy mennyi idő után lehet kicserélni másikra??
891. ében11 (válaszként erre: 890. - 77304f6156)
2010. júl. 6. 11:59
Szívesen!örülök hogy sikerült megoldani!
890. 77304f6156 (válaszként erre: 889. - Ében11)
2010. júl. 5. 18:58

Szia!

Köszönöm szépen a segítséget. Ma végre megoldottam egy fogó segítségével. Nagyon szépen kilazult, és be tudtam rakni simán a másikat,bár eléggé paráztam. Nem fájt egyáltalán, de azért lekezeltem,ahogy mondtad.

Még egyszer köszi! :)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook