Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kislányom kilocsolta a kakaót a szövetes kanapéra. Próbáltam kiszedni, hiába. Ötletek? fórum

Kislányom kilocsolta a kakaót a szövetes kanapéra. Próbáltam kiszedni, hiába. Ötletek? (tudásbázis kérdés)

2010. szept. 25. 12:26
Köszi mindenkinek!
7. 4c07880d46 (válaszként erre: 6. - Mildora)
2010. szept. 25. 09:46
Ha már a popsitörlőnél tartunk, a falról is le lehet vele tisztítani a gyerek általi firkálást! Csak vigyázni kell, nehogy vastagon leszedje a festéket is.
6. Mildora (válaszként erre: 1. - 71543edb1c)
2010. szept. 25. 09:13

Szia!


Próbáltad már a nedves popsitörlőt?!Nálunk bevált!

Remélem Neked is sikerül!

5. kitrákotty (válaszként erre: 1. - 71543edb1c)
2010. szept. 25. 08:28

Szia.

Nem sok jóval biztatlak, a kakaó nálunk a szőnyegre ömlött, és hiába takarítottam, folt már nem is látszott, de büdös egy idő után iszonyúan, a tej miatt!

kétszer kellett takarítógéppel áttakarítani a szőnyeget, hogy megszűnjön a szag :-S


a vanish kárpittisztítóját próbáld meg, az a foltot tutira kiszedi, még talán a szagát is eltünteti valamennyire.

De itt olvastam hoxán szagtalanításra másik módszert: sütőporral vagy szódabikarbónával beszórni, rajtahagyni (szárazon) aztán kiporszívózni. ezt már csak akkor ha megszáradt!


Sok sikert, remélem nem kell megválni a kanapétól!

2010. szept. 24. 20:20
Hú, nekem narancslé ömlött az autókárpitra.. azzal mi a fenét mit csináljak?... most zuhog az eső, a kocsi meg a sötét utcán áll...
2010. szept. 24. 19:16
Vanish kárpit- és szőnyegtisztító. Próbáld meg! A csokit nekem kivette a szőnyegből, amit a lányom beletaposott.
2010. szept. 24. 17:34
ha nem várod meg, hogy beleszáradjon szilviával teljesen fel lehet itatni úgy, hogy csak erősen rányomod. Dörzsölni nem szabad azzal csak még jobban a szálak közé kerül.
2010. szept. 24. 17:32
Kislányom kilocsolta a kakaót a szövetes kanapéra. Próbáltam kiszedni, hiába. Ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook