Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ötletek meglepetés bulira fórum

Ötletek meglepetés bulira (beszélgetős fórum)


17. taltos (válaszként erre: 14. - Dee)
2008. júl. 23. 19:03
szia dee! hol csináltattad az emléklapot?hogy nézett ki vagy ki az ötlet adó,én is valami ilyesmin gondolkodok egy barátunk most lesz szombaton ötven úgyhogy sok ídőm nincs.
2007. nov. 19. 21:45

Szia

Ahogy itt visszaolvasol ,találhatsz ötleteket.Én csinálnék neki 60 rózsából készült csokrot.

én a férjemnek szerveztem a legnagyobb titokban, a rokonok főztek ,igazi meglepetés volt ,mert nem sejtett semmit.

Csináltam neki egy fotóalbumot amiben a gyerekkorától kezdve élete fontos eseményeit képekben időrendbe tettem

Amikor odaadtuk neki akkor csak végiglapozta,de másnap amikor nyugodt körülmények között végignézte akkor elsírta magát, ez volt vele a célom

Ha lesz még ötletem akkor írok

2007. nov. 19. 21:01

sziasztok!

Én kérdéssel fordulnék hozátok. A keresztanyám nemsokára 60 éves lesz.Össze akarom hívni a testvéreit.szerintetetk mivel lehetne emlékezetessé tenni? Köszi az ötleteket!

14. dee
2007. aug. 3. 19:38

Hát én a nővéremnek szerveztem meg a 40.szülinapját.A régi gyerekkori és a mostani barátnőit hívtam meg.Volt olyan akivel 20 éve nem találkozott.Nagy volt az öröm.

Chippendale fiúk adták a műsort,de nagyon profi módon.(nem volt ízléstelen).Nagyon szupi buli volt.Ja még csináltam egy emléklapot,amit minden résztvevő aláírt.Bekereteztük,azóta a hálójukban lóg a falon.Nap,mint nap emlegetjük.

2007. aug. 3. 19:26

Sziasztok


Elkezdtem írni a csasztuskát.A gyerekekkel könnyesre röhögtük magunkat,a szövegen,

De azért van még mit csiszolni.

Ha összejön a dolog,kíváncsi vagyok hogy el tudjuk -e mondani röhögés nélkül.,

DDDDD

2007. aug. 2. 16:10
Van még ötlet ?
11. Roni24
2007. aug. 1. 14:25

Szia!


Ha sok vendéget, barátot hívsz, akkor ez egy aranyod, humoros ötlet, főleg, ha a párod nem tud a buliról, pláne a vendégekről! :)


Apukám 40. szülinapja úgy volt megszervezve, hogy az összes vendég és barát a tőlünk 3-4 percre lévő templomtéren gyülekezett a buli kezdete előtt 1/4 órával.

A buli kezdetét kivárva, elindultak hozzánk egyenként, vagy páronként, kb. 1 - 1és1/2 perces időközökkel!

A lényeg az volt, hogy jöttek a vendégek, csöngettek, az ünnepelt ment ajtót, vagy kaput nyitni, jól meglepődött, megörült a vendégeknek, bekísérte őket, és már jött is a következő csöngetés! Az ünnepelt megint kiment, beengedte az újabb vendégeket, és mire visszaért a házba, már jött is a következő csöngetés, és így tovább! Jó muri volt! :)

10. szanád (válaszként erre: 7. - Ringolina)
2007. aug. 1. 13:29

A torta ötlet is megvan,egy gyerekkori képét fogom ostyára másoltatni.


Ez a műsor kajálás előtt vagy után volt ?

9. Ancika (válaszként erre: 7. - Ringolina)
2007. aug. 1. 13:07

...ez a görög istennős nagyon teszik, megjegyeztem magamnak :))


összefoghatna a család hogy elénekeljen neki valamit a kedvenc fiatalkori zenéiből ..

8. szanád (válaszként erre: 7. - Ringolina)
2007. aug. 1. 13:06

Köszi a kötény biztos lesz mivel szakács vagy előke valami jópofa felírattal.

Az albumot már elkezdtem ,összeszedni képeket most van folyamatban.

Ez a görög istennős dolog nagyon tetszik ,a két unokahúga biztos benne lenne,

szövegre nem emlékszel ?

2007. aug. 1. 13:01
Pl. ha volt valami kedvenc játéka gyerekkorában, az én páromnak egy kockás fülű nyúl igazi gomb szemekkel. Nos felhajtottam neki egyet. Igen meghatódott. Aztán vannak a kötények különböző feliratokkal. Nézz be egy ötletboltba, sok ötletet tud adni. Lehet album is a gyerekkori fényképeivel, de ez nagyon személyes. Lehet életetek jelentős szakaszairól csasztuskát irni és pl. két-három barátnővel előadni, mint görög istennők, fejeteken kockás abrosszal és időnként felsóhajtva, hogy "ó jaj"! Nálunk bevált, mindenki könnyesre röhögte magát. Itt az a lényeg, hogy ne legyen hosszú, legyen szellemes és olyan sztorikat tartalmazzon rimben, ami több embernek mond valamit. Aztán lehet formatervezett torta, pl. ami a férjed hobbija, tudtam segiteni, mert akkor töröm a fejem tovább :o)))
6. szanád (válaszként erre: 5. - Ancika)
2007. aug. 1. 12:53
igen ,hát ezt kihagynám,és mindenféle izléstelen ajándékot is,inkább humorosokra gondoltam
2007. aug. 1. 12:51

hááát májusban voltam egy barátom meglepi buliján mint vendég, neki felfújható gumibabát adtunk többek között, ő is a negyvenediket ünnepelte..

de ez biztos nem jó ötlet :DDDDD

4. szanád (válaszként erre: 3. - Ancika)
2007. aug. 1. 12:49
ha jó az idő akkor ott szeretném, szeptember közepe táján lenne.akkor még jó idő szokott lenni
2007. aug. 1. 12:47
kertben csinálod?
2007. aug. 1. 12:44

A férjem nemsokár 40 éves lesz.Erre az alkalomra meglepi bulit szervezek.

Jópofa ötletek,felíratok,játékok érdekelnének

Köszi

2007. aug. 1. 12:43
Meglepetés bulit szervezek a férjemnek, ötletek jöhetnek minden mennyiségben !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook