Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valakinek van arra vonatkozóan ötlete, hogy hogyan lehet "meggyőzni" egy nyomtatót - Epson SX210 -, hogy elfogadja a nem gyári patront? fórum

Valakinek van arra vonatkozóan ötlete, hogy hogyan lehet "meggyőzni" egy nyomtatót - Epson SX210 -, hogy elfogadja a nem gyári patront? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 24. 10:33

Próbáld többször újraindítani,erőszakoskodni vele.Az Epsonok ilyenek.Nem szeretik az utángyártott patronokat.Én ilyen szaküzletben dolgoztam,onnan tudom.Chipgondok vannak vele,nem ismeri fel némelyik nyomtató.

Ha esetleg besokallsz és nyomtatót akarsz venni helyette,inkább vegyél HP-t.

2010. szept. 24. 10:32
Nekem Epson SX 215-öm van és minden probléma nélkül elfogadja az utángyártott patronokat. Nem tudom ez min múlhat.
2010. szept. 24. 10:27
Nekem is Epsonom van, de nem használom. Rengetegszer felhúzott, a patron nagyon hamar kifogy, és baromira drága, ráadásul nem is úgy működik, ahogy kéne :/ Mielőtt kidobtam volna az ablakon, levitettem férjemmel a pincébe...
2010. szept. 24. 10:22

Nekem SX105, de nekem is elfogadta... de nem jól jártunk, mert hamar "kifújja" a tintát már az elején a fúvókatisztításra, vagy mire.... és hamar kifogy.... mégsem nyomtat szépen... már nem is használjuk, mert a nyomtatáspróbáknál is látszik, hogy hiába kap új patront, mégis csúnyán nyomtat.

Ki kell dobni a francba... nem tudok jobbat :(

Már csak a scanner miatt tartom meg :(

Ha valaki tud jó ötletet a fúvókatisztításra esetleg, azt szívesen venném....

2010. szept. 24. 10:22

Nekem is Epson nyomtatóm van, bár DX8450.

Próbáltam már én is győzködni, sikertelenül. :-(

Így kénytelen vagyok lesni az akciókat, hogy mikor tudom beszerezni a 4 színű megapackot 13 ezer helyett potom 10 ezerért.

2010. szept. 24. 10:15

Nekem simán elfogadta.

Bár nekem Epson DX 7450-esem van.

2010. szept. 24. 10:14
Valakinek van arra vonatkozóan ötlete, hogy hogyan lehet "meggyőzni" egy nyomtatót - Epson SX210 -, hogy elfogadja a nem gyári patront?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook