Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell használni a derelye készítőt? fórum

Hogyan kell használni a derelye készítőt? (tudásbázis kérdés)

7. Rozália (válaszként erre: 6. - Rozália)
2010. szept. 24. 16:58
Leesett a tantusz, kép elküldve:))
6. Rozália (válaszként erre: 5. - Barneymaci)
2010. szept. 24. 16:12
Az általam nevezett rádliról, ami tulajdonképpen a derelyemetsző, tehát azzal szabod ki a tésztát, nem tudom elküldeni róla a képet, mert nincs naplód, ahova betehetnéd a kódot. Max. az én naplómba tehetem fel, de most, hogy írod, a párod három különböző méretűt hozott, nem az én rádlimról érdeklődsz. A derelyéhez nem tudom, hogyan használják, mert a hagyományos módon, hogy az egyik vékony tésztalapra rárakod a tölteléket bizonyos távolságra, a közöket megkened tojásfehérjével, ráborítod a másik vékony tésztát, a közöknél lenyomkodod és a rádlival kiszaggatod. A rádli olyan, mint a pizzavágó, csak hullámos a széle.
5. Barneymaci (válaszként erre: 4. - Kisnejulcsi)
2010. szept. 24. 10:56
A férjem hozott három db-os műanyag készítőt,különböző méretűek.
2010. szept. 24. 10:25

Műanyag vagy fém ?


Nekem műanyag van de nem szeretem , inkább kézzel csinálom :)

a készítőbe beleilleszted a tésztát és a tölteléket -/ túró , lekvár , gyümölcs ...../- aztán összehajtod és jól megnyomod ,- ez az ami nekem nem jól sikerül és sok kinyílt fővés közben :(((

3. Rozália (válaszként erre: 2. - 3f9ba9c224)
2010. szept. 24. 10:23
Rádli:)) De lehet, hogy arra gondol, ámbár szerintem az nem derelyekészítő, ami ilyen összehajtható műanyag és a megtöltött tésztát az nyomja össze, vagy ilyesmi. Nekem ilyenem nincs, csak az a rádli.
2010. szept. 24. 10:16
Arra gondolsz, aminek pizzavágó szerű alakja van?
2010. szept. 24. 10:06
Hogyan kell használni a derelye készítőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook