Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet hogy soha nem lehet babám?Padló alatt.... fórum

Lehet hogy soha nem lehet babám?Padló alatt.... (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 5. 10:07
Nekem nem is kell több!
47. demeeri (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2011. márc. 14. 17:35
Szia.Nekem elsőre sikerült,pedig nem is számítottam rá,hogy ilyen gyorsan sikerül.Nem stresszeltem rajta,lesz ,ami lesz alapon mentem a megtermékenyítésre.Az első beültetés nem sikerült,rögtön mentem a másodikra,ami már fagyasztott embriókkal történt.Sikertült.
46. Kia81 (válaszként erre: 45. - Kingi7)
2010. okt. 18. 12:20
Aranyos vagy, de semmi különös. Úgy értettem, hogy vajon miért nem kezdik azzal, hogy elküldenek megnézetni?????!!!!!!
45. kingi7 (válaszként erre: 43. - Kia81)
2010. okt. 16. 22:55
Mire vagy kiváncsi cukor és inzulin ügyben?
44. kingi7
2010. okt. 16. 22:54
Lehet, hogy nagy hahotázásban fogsz kitörni, anyumnak 10! évig nem jött a baba, vízérben feküdt, mint utólag kiderült... Méressétek ki a fekvőhelyet.
43. Kia81 (válaszként erre: 42. - Zoé00)
2010. szept. 30. 13:42

A cserjét én is magamtól szedem, nem mondta senki, hogy jót tesz, és mégsem gyógyszer...

Itt a fórumon olvas sok mindenről az ember, mert a dokik csak hallgatnak. Nem értem miért. Engem most a terheléses cukor és inzulin érdekelne.

42. Zoé00 (válaszként erre: 41. - Kia81)
2010. szept. 30. 13:37

Bromot én is szedtem, de 3 hónap után abba hagytam...most szedem a cserjét, és ha lesz időm, elmegyek újra felíratni a gyógyszert.

Áprilisban kaptam meg a bromot, azóta egyszer nem mondta az orvos, hogy csináljunk egy vizsgálatot, hogyan áll a prolaktin szintem, nem hiszem, hogy ezt nekem kellene mondanom..

Így most nem is járok orvoshoz, a bromot a nőgyógyászom is felírja, cserjéhez semmi nem kell, és a héten veszek valami terhességi vitamint is.

Majd én leszek a saját orvosom:))))

De ha így nem jön össze, novemberben keresek egy olyat aki becsületes, kedves és segíteni akar nekünk..

Ötleteket szívesen fogadok!

41. Kia81 (válaszként erre: 39. - Zoé00)
2010. szept. 30. 13:21
Gondolhatod, hogy én mennyire! :-)
40. Kia81 (válaszként erre: 38. - Zoé00)
2010. szept. 30. 13:20
A dobozon az állt, hogy 2x2, én pedig tartottam magam hozzá. A bromót a Kaáli-s doktornő írta fel, azt csak receptre lehet kapni. Abból 1x1-et szedek naponta.
39. Zoé00
2010. szept. 30. 10:51
És várom már az eredményt, nagyon kíváncsi vagyok..
38. Zoé00 (válaszként erre: 37. - Kia81)
2010. szept. 30. 10:50

2x2???


Én 2x1 szedek, de akár meg is emelhetem az adagom.


Most a bromot nem szedem, lehet el kellene kezdenem szedni...

37. Kia81
2010. szept. 30. 10:45
Én a barátcserjéből 2x2-t szedek. :-) Plusz a bromó. Remélem hatni fog.
2010. szept. 29. 18:37

hú,Csajok!

azt kívánom mindenkinek,h mihamarabb a kezében tarthassa a kisbabáját!:-)


én tegnap kezdtem el a clostit.Ha nem használ,akkor megyünk tovább...:-/

de fog!Muszáj lesz neki!:-)

35. pethoevi (válaszként erre: 26. - Zoé00)
2010. szept. 29. 18:34

szió

bocsi,de elkeveredtem.:-)

nekem azért fura,h egy havi adagnak írják a többiek,mert én a 100 szemet 3 hónapig szedtem,én csak egyet vettem be minden nap...

nem tudom...nekem így is jó volt.:-)))

34. Kia81 (válaszként erre: 33. - Pannanna)
2010. szept. 29. 16:03

Szia! Az Uzsokiban dr. Habermayer-hez járok, de inkább a magánrendelőjébe. Nagyon kedvelem. :-) A Kaáliban mi is Kovács drnőhöz járunk. Pontosan egy évvel ezelőtt kezdtünk bele a babaprojektbe, fél év után elmentem orvoshoz, júliusban már a Kaáliban kötöttünk ki, és novemberre be is vagyunk jegyezve. Tele félelemmel, kiváncsisággal, vágyakozással, reménnyel. :-)

Hogy rövid, vagy hosszú? Hmmm, ezt még mindig nem tudom...

33. Pannanna (válaszként erre: 32. - Kia81)
2010. szept. 29. 15:26

Szia Kia,


Micsoda egybeesés :) Mármint így intézetek terén. Az Uzsokiban ki a dokid? Az enyém Gyarmati Béla, a kaáliban pedig Kovács doktornőhöz járunk. Szmatonánál kezdtük, de azután elpártoltunk tőle.

Akkor Neked már nagyon közel az első lombik. Rövid vagy hosszú protokoll lesz?

Mióta szeretnétek gyermeket?

32. Kia81 (válaszként erre: 31. - Pannanna)
2010. szept. 29. 13:45

Szia Pannananna! Sajnos én is hasonló cipőben járok. Magas a prolaktinom, erre szedem a bromót, lassan egy hónapja. Egyébként az én dokim is az Uzsokiban dolgozik, és én is a pesti Kaáliba járok. Novemberben lesz az első lombik, nálunk rögtön ezzel kezdik, nem lesz inszem, a férjem eredményei miatt.

Ne aggódj, még lehet 2-3 gyerkőc, ha nem is több év korkülömbséggel, de akár az is lehet, hogy ikrek lesznek!

Nagyon nehéz időszak ez mindenkinek, aki keresztül megy rajta. Én is hol sírok, hol nevetek.

31. Pannanna (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2010. szept. 29. 13:15

Szia Zoé,


Mi 4 éve szeretnénk már gyermeket. Túl vagyunk sok mindenen, többek között 3 inszemináción is. Nekem is úgy kezdődött az egész kálvária, hogy magas a prolactinom, amire bromocriptint kaptam, amitől nagyon álmos voltam. Pár hónap után megelégeltem a gyógyszerszedést és abbahagytam, helyette gyógynövényes szereket szedtem. Rendbe is jött a prolact. szintem. Nem hinném, hogy ez akkora akadály lenne.

Nem részletezem hol voltunk, miken mentünk már keresztül, mert unnátok olvasni, hosszú lenne. Most ott tartunk, hogy kiderült egy év eleji UH-os petevezeték átjárhatóságin, hogy mindkettő el van záródva (tavaly volt egy röntgenes, ott még gyönyörűen tiszta volt mindkettő).

Úgy volt, hogy novemberben indul a lombik a kaáliban, de a dokinő a múlt heti UH-on azt mondta, hogy a felgyülemlett gyulladásos folyadék (hydrosalpings)miatt, szinte felesleges belekezdeni, mert a gyakorlat azt mutatja, hogy kimossa a folyadék az embriót, nem tud beágyazódni.

Ma voltam műtét előtti nagy rutin vizsgálatokon az uzsokiban, mert úgy néz ki laparoscopia és hysteroscopia kell. Kb. 2 hét múlva műtenek.

Azután remélem mehet a lombik.

37 éves vagyok, úgy érzem nincs időm várni, jó lenne 2-3 gyerkőc - talán már nem fér bele...

Szóval azt mondom légy erős, és menj el inszeminációra. Légy pozitív, sikerülni fog, ha meg nem, akkor majd a következő. Nem szabad feladni. Az én hitem szerint ezek megmérettetések itt a földön. Mi magunk választjuk mit szeretnénk ebben az életünkben megtanulni, és úgy látszik nekünk erre volt szükségünk. "Gyermekért való küzdelem" fősulira járunk. Sőt ez már egyetem,, olyan nehéz :)

Szóval voltam én is sokszor magam alatt, de rájöttem, nem szabad hagynom, hogy tönkretegyen a dolog. Meg kell találni az életben az élvezetet addig is, amíg nem jön a baba. Tanulj, utazz, akármi, érezd jól magad, és tegyél meg mindent, hogy sikerüljön. Szorítok, hogy így legyen.

Ha van kedved, szívesen beszélgetek (írogatok)erről. Jó olyanokkal beszélni, akik hasonló problémával birkóznak.

Szép napot!

30. bibuX (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2010. szept. 28. 06:37

Nézzetek be ide is !

A meddőségről írnak pár szót. Google: üsd be : spiritiszta meddőség

29. a5216efea8 (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2010. szept. 25. 09:53

Igaza van "Csicsi25"-nek amit ír,csatlakozom!Én is jártam hasonló cipőbe csak a másik oldalról!Aztán?

Hát sajnos külön-külön mindkettőnknek lett 14 év után!!!Azt állapították meg,hogy összeférhetetlenek vagyunk némileg!Nem volt semmi!!!!!!!!!

28. Zoé00
2010. szept. 25. 09:41
És szedtél valamit amitől megérkezhetett?Vagy egyszer csak kopogtatott?
27. fildus
2010. szept. 25. 09:30
Mi 3,5 évig próbálkoztunk, mire összejött a baba, pedig egészségügyileg semmi akadálya nem volt...
26. Zoé00 (válaszként erre: 25. - Pethoevi)
2010. szept. 25. 09:28

Az sok?Mennyit érdemes?

Most fogom megrendelni...

25. pethoevi (válaszként erre: 23. - Kia81)
2010. szept. 24. 22:38

Szia!

Napi 3 barátcserjét szedtél?

24. Zoé00 (válaszként erre: 23. - Kia81)
2010. szept. 24. 21:24

E és C vitamint milyet és hol vettél?


Barátcserje mellett szeded a bromot???

23. Kia81 (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2010. szept. 24. 12:05

Szia Zoé! Nálunk ugyanez a helyzet, mint nálatok. Az orvos bromocriptint írt fel, mellette szedem a zafír barátcsrjét (2300 Ft volt herbáriában, 1 havi adag). Cickafarkfű teát iszom még, és babás multivitamint szedek. A férjem C és E vitamint, ferulant férfi kapszulát. Fel a fejjel.

Egyébként mi most készülönk az első lombikra.

22. Bcicus
2010. szept. 23. 14:17
Mindenképpen mennyetek el endokrinológushoz is, mielött bármibe belekezdtek.
21. pethoevi (válaszként erre: 19. - Zoé00)
2010. szept. 23. 09:48

a 100 szem kb 3000 ft.Ez több,mint 3 hónapig elég.

A patikai agnucaston 30 szem volt 2000 ft.és kevesebb benne a hatóanyag!Nézz utána a Zafírnak,vagy rendeld meg neten!!!:-)

20. pethoevi (válaszként erre: 17. - Jozsi.38)
2010. szept. 23. 09:47
igen,vagy drogériákban:-)
19. Zoé00
2010. szept. 23. 09:47
Mennyibe kerül?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook