Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Idegesség fórum

Idegesség (beszélgetős fórum)


2010. szept. 23. 08:48
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2010. szept. 23. 08:48

Köszönöm szépen, megpróbálom én is.

Remélem segíteni fog.

Nehéz időszakon vagyok túl ill.még túl sem vagyok, úgyhogy talán ezért.

5. mendra (válaszként erre: 1. - Vanilla girl)
2010. szept. 23. 08:04
Szia! Mitől vagy ideges? Ezt biztos tudod.Nem lehet,hogy egy kicsit fáradt vagy ,kimerült vagy ,ezért vagy talán ingerlékeny?Nagyon sok oka lehet ha valaki hirtelen változik.Nem feltétlen kellene rögtön nyugtatóhoz nyúlni ,sok más természetesebb dolog is van ami enyhít a problémán.Volt egy idő mikor napi szinten készítettem ki mindenkit a környezetemben.Kérdeztek valamit üvöltve válaszoltam.Rájöttem mi volt a baj .Napi 4,5 óra alvás a sok koffein amit toltam magamba ,hogy talpon maradjak.1 hónapon keresztül minden este kaja után megittam egy citromfű teát.Nyugodtan aludtam 7,8 órát reggel kipihenten keltem.Sokat számít szerintem ,hogy ébred az ember.
4. dundy (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2010. szept. 23. 06:46
Én szedtem, semmi hatása nem volt.Legalább is Nekem.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Vanilla girl)
2010. szept. 23. 06:32
Sedatif Pc-t nyugodtan szedhetsz, Homeopátiás, nem okoz függőséget, mégis hatásos.
2010. szept. 22. 20:58
Én nem kiabáltamcsak idegeskedtem sokat, de akkor elég volt egy homeos nyugi bogyó is :)
2010. szept. 22. 20:25

Mostanában nagyon ideges szoktam lenni. Szinte mindenen felkapom a vizet és sokszor úgy kiabálok, hogy saját magamon lepődök meg.

Nem is az amit mondok, hanem, hogy szinte üvöltök egy perc után és olyan hülyeségekért amiért utólag mindig szégyenlem magam.

Párom egy türelmes ember, de meglepem sokszor.

Mostanában nem igazán jönnek össze a dolgok talán emiatt. Gondoltam el kéne kezdem a jógát vagy valamit ami relaxál, kikapcsol.

Más is volt így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook