Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hová tünt a Szakál Miki vezette telefonos játék? fórum

Hová tünt a Szakál Miki vezette telefonos játék? (tudásbázis kérdés)

2014. dec. 3. 08:44

[link]


nálunk szembe lakik :)

2014. dec. 3. 08:41
2014. dec. 3. 08:40

Szakál Miki megnősült és apa lesz!

bulváros

2010 június 2., szerda 09:24

Szakál Miklós elvette színésznő kedvesét, Szűcs Katát. A szertartást Nyíregyháza közelében egy festői környezetben található tanyán tartotta az ifjú pár. Hujber Ferencnek és Lilunak a szerdai Reggeliben tartottak élménybeszámolót.


Kata és Miklós fölvették egymás nevét, így decemberben születendő gyermeküket már Szakál Szűcs néven fogják anyakönyveztetni. A szertartás nagyon megható volt. Kata a műsorban elmondta, hogy az esküvő előtti ruhavásárlást nem vitte túlzásba. Két ruhát próbált föl, ami közül egy elnyerte tetszését, így abban mondta ki vőlegényének a boldogító igent. Természetesen a vőlegény még csak nem is sejthette milyen ruhát fog kedvese viselni az oltár felé vezető úton. Miklósnak, amikor Kata a menyasszonyi ruha körüli teendőket intézte, szigorúan a kocsiban kellett várakozni, akár egy órát is. A műsorvezető persze utólag úgy érzi, teljesen megérte a várakozás, hiszen újdonsült felesége gyönyörű volt.


Az esküvő minden hagyományos és klasszikus elemeket tartalmazott, kivéve, hogy húsleves nem szerepelt a menüben, mert Kata nem szereti. A szertartás még egy érdekessége, hogy Kata tornacipőben lépdelt az oltárhoz.


Természetesen a két műsorvezető arra is kíváncsi volt, hogy miképpen találta Kata a nagy hírt, hogy hamarosan már hárman lesznek. Februárban vásároltak tesztek, és azon a reggelen, mikor Miklós munkába indult, Katával együtt közösen vizsgálták, hogy vajon egy vagy két csík jelent meg a teszten. Mint utólag kiderült a teszten két csík jelent meg, hiszen Kata várandós.


Mindketten nagy izgalommal várják már a baba érkezését, akinek a nemére kíváncsiak, hiszen attól függően, hogy a pici kislány vagy kisfiú lesz, kezdik meg a szülés előtti szokásos készülődéseket. Kata és Miklós éppen tegnap voltak ultrahangon. Már van számukra szimpatikus név, de erről még nem szerettek volna beszélni.

2010. szept. 23. 18:32
A Szakál Mikit én bírtam,Fruzsit ki nem állhatom:)
13. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Tücsimücsi)
2010. szept. 23. 18:06
nem a Fábry Show fog megszűnni, hanem a Fábry által vezetett Legyen ön is milliomos
12. Kata óvónéni (válaszként erre: 11. - Gemini84)
2010. szept. 23. 17:25

Mivel az is vagyok:)

Mondjam ,mint az ovisok szokták:hogy te kezdted??

11. Gemini84 (válaszként erre: 8. - Kata óvónéni)
2010. szept. 23. 12:56
Pfffúúú, de rohadt okosnak gondolod magad...
2010. szept. 22. 21:41

Lehet ő ment gyesre a gyerekkel:-)


OFF.Amúgy a Fábry show is meg fog szűnni...

9. Kata óvónéni (válaszként erre: 3. - Gemini84)
2010. szept. 22. 21:21
Ja,még valami!Egyiket sem szeretem,mind csak arról szól,hogy sokan telefonáljanak emelt díjasan,nagyot kaszáljanak.Lehet felőlem jóslós,éjjeleig tartó csacsogós,óra tikktakkolós,fekete-fehér Szakál Mikis-még ha olyan jó pofa srác is(no ő is csak a munkáját végezte).
8. Kata óvónéni (válaszként erre: 3. - Gemini84)
2010. szept. 22. 21:04

"Kedveske"!

Tudod ,mivel nyilvános fórumot indítottál el,ezért véleményt nyilvánítani is lehet-szabadon.

De ha konkrét válaszra vársz:a francot nem érdekli hova tűnt,valószínüleg levették a műsorról,nem tejelt már olyan jól.

Evidens ,hogy hova tünt...nem az ufók vitték el.

2010. szept. 22. 12:27
Azokat a jósokat nem szeretem....
2010. szept. 22. 12:26
Én is szerettem, azért nem értem miért vették le a műsorról. Helyette egy jósloda van....mekkora baromság....
2010. szept. 22. 12:24
Én szerettem Szakál Mikit:))))))))!
2010. szept. 22. 12:23
Szakál miki mekkora volt... YT-n szoktam visszanézni... nézd meg állati... Miki nyelvbotlása :D:D:D
2010. szept. 22. 12:17
Ja, csak helyette egy pénzrabló "telefonálj be és megmondom a jövődet" baromság van. Na az tényleg sokkal jobb....inkább a kérdésre válaszoltál volna...
2010. szept. 22. 07:32

Eltűnt???A fenébe.....:)

Lekerült egy pénzrabló játék a műsorból,hjajjj de jóóóóóó!!!!

2010. szept. 22. 06:20
Hová tünt a Szakál Miki vezette telefonos játék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook