Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telemarketinges állás--érvek, ellenérvek, tapasztalatok? fórum

Telemarketinges állás--érvek, ellenérvek, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


12. vojtim (válaszként erre: 11. - Bmaya)
2011. nov. 18. 18:44

Szia Maya!

Én is kaptam 1 ilyen ajánlatot, hétfőn megyek hozzájuk. Megkérdezhetem, helyileg neked ez hol lenne?

Köszi

11. Bmaya
2011. nov. 11. 08:32

Sziasztok!

Segitsetek nekem abban, hogy milyen a telemarketinges munka? kaptam egy remeknek tűnő állásajánlatot-havi fix 150ezer+jutalék.

hihetek nekik? vagy átverés?

sosem dolgoztam még ilyen helyen!

köszönöm

üdv Maya

10. Annaaa
2010. szept. 22. 08:09

Igen..én is bármikor visszamehetnénk... De inkább nem dolgozok, mint ilyen helyen...

Inkább várok még pár hónapot, mire találok rendes állást! Oda, semmi pénzért nem megyek vissza, nem fogok miatta idegileg összeroppanni... Ennyit egy munka se ér...

9. eb3745168d (válaszként erre: 8. - Annaaa)
2010. szept. 21. 21:56
na igen...pontosan erről van szó! Az embernek nincs hozzá idegzete, meg lelkiismerete, hogy ilyen gusztustalan dolgokat csináljon! Én is holnap mentem volna a 6.próbanapomra, de nem megyek úgy döntöttem! Nem válogathatok ugyan az állások közt, de nem tudnám csinálni ezt..igazából felmutatni eddig nem sok semmit tudtam, ezért nem is nagyon szomorkodom miatta! Köszi Nektek! :)
2010. szept. 21. 19:44

Én 3 évig dolgoztam ott nyáron 3-4 hónapokat... Az utolsó időszakban nagyon kikészültem..aztán sírva jöttem el és többet vissza se mentem...

Nem a cég vagy a főnökök miatt...Nagyon jó eredményem volt, szerettek ott meg minden... De egyszerűen nem bírta a gyomrom azt a gusztustalanságot, amit a megbízó cégek képesek követelni azért, hogy profitáljunk!

Pl. Nyugdíjasokra, akik kb. havi 20.000ft-ból élnek kellett többmilliós hitelt ráerőszakolni....

Nekem sírták ki magukat a telefonba, h nem élnek meg és nekem kötelességem volt még ezekután is ráerőszakolni a hitelt..mert hallgatták a vonalakat!

Gusztustalan...

7. 3265084553 (válaszként erre: 6. - Marjann)
2010. szept. 21. 15:50
Pofátlanság, inkább.
2010. szept. 21. 15:48
Gyomor kell hozzá szerintem, meg pofa:)
2010. szept. 21. 15:48
már a 6. "próbanapomat" fogom tölteni holnap! :) De nem nagyon megyeget! Nem vagyok az az erőszakos típus, nem is nagyon tudom csinálni! :( Egyébként engem is szoktak "zaklatni" néha! :)
2010. szept. 21. 15:47
Utálom amikor hívogatnak és nem is csinálnám semmi pénzért!
2010. szept. 21. 15:47
Isten ments tőle!
2010. szept. 21. 15:46

Meg ne próbáld!!! :)

Én nem dolgoztam csak elszenvedem néha.

2010. szept. 21. 15:44
Kiváncsi vagyok ki mit gondol egy ilyen állásról, esetleg aki hasonló munkakörben dolgozik, vagy dolgozott, megoszthatná velem a tapasztalatait! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook