Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Párna töltet fórum

Párna töltet (beszélgetős fórum)


4. fd8e423e9e (válaszként erre: 3. - Máté Anita)
2010. szept. 21. 19:32
Én sem vagyok képben a választékot illetően :( de ha jól tudom akkor a netem pl. lehet rendelni tönkölytöltetet is, és az is egészséges, viszont előfordul, ha magadnak csinálod drágábbra jön ki, mintha megvennéd (sokszor így van).
2010. szept. 21. 12:52

Köszönöm a választ

A falun élő rokonokat inkább hagyjuk:):)

Azt nem tudom,h melyiket érdemesebb megvenni?a szivacs sz.tem kilőve,de majd megnézem mi a választék.

2010. szept. 21. 12:12

méterárukban is van, meg lakástextilen is (különböző töltőanyagok pl. apró szivacsok díszpárnának, polisztirol gyöngy szopispárnának...stb)


esetleg falun élő rokonoknál is rákérdezhetsz, ha igazi tollpárnát szeretnél (nem is kell Neked vele bajlódnod, mert a patyolatok vállalnak tollfeltöltést - csak jó, ha ismerősöd van, nehogy a jó kis tollad helyett valami vacakkal töltsék meg) - mi mondjuk otthon szoktuk felfrissíteni a párnákat, igaz nagy a kert, és lehet vele bohóckodni:)

2010. szept. 21. 12:09

Sziasztok

Segítsetek,hol találok párnába való töltetet?Azt,hogy milyet azt nem tudom még,lakástextil v méterárú boltban kapható?

Köszi a válaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook