Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit jelent ha az ember kiemelt ügyfél a cetelem banknál? Minden hónapba be van fizetve az aura kátyára a hitel és sosincs rajta semmi. fórum

Mit jelent ha az ember kiemelt ügyfél a cetelem banknál? Minden hónapba be van fizetve az aura kátyára a hitel és sosincs rajta semmi. (tudásbázis kérdés)

16. erikpipi (válaszként erre: 15. - Kapucsino)
2010. szept. 20. 18:52

ez így elég furcsa. Ha én felhívom a bankot ahol hitelkártyám van, rögtön tudnak mindenre válaszolni. Ha mégsem, akkor később visszahívnak.


Ha gondod van a bankkal, a pénzügyi felügyelethez lehet fordulni, április óta elég komolyan bírságolják a renitens bankokat....

15. Kapucsino (válaszként erre: 13. - Erikpipi)
2010. szept. 20. 18:14
Igen én ezt értem de egy figying nincs rajta .Hova tűnik. Havi 12500 -ból ha lejön a 7000 kamat akkor hol a többi ???erre viszont sose adnak választ. Mert nem az ő feladatuk válaszolni rá hívjuk fel ezt meg ezt és mikor megtesszük azok is küldenek további teló számot ott érdeklődjünk.
14. Nikike1988 (válaszként erre: 9. - Kapucsino)
2010. szept. 20. 18:09

értem.S

én nem vagyok híve az ilyesminek..

a rokonom havi 15200at fizet most és ő úgy tudta nem kell visszarakni a felhasznált pénzt elég a havi törlesztőt befizetni:S(ezért tart még mindig 300ezer körüli mínusznál) Szóval szerintem nagyon át lehet vágni ezzel az embereket akik nem értenek hozzá..

13. erikpipi (válaszként erre: 8. - Kapucsino)
2010. szept. 20. 18:09
HA csak a minimum befizetett összeget töltöd rá, akkor is kéne mindig egy kevésnek, mondjuk a felének a tőkében látszani.
2010. szept. 20. 18:08
kapucsino azért mert rendes nagy kamatot számol fel a bank. tudom nekem is ilyen hitelkártyám van. ha többet fizetsz a megállapított törlesztődnél, vagy egyszerre nagyobb összeget, akkor csökken a kamat aránya a részletedben.
11. Kapucsino (válaszként erre: 10. - Kicsilányka1984)
2010. szept. 20. 18:07
Mi is erre vágyunk de mivel nem látjuk hogy töltődne vissza addig nem tudunk mit tenni mint fizetni. Most már ha ingyen adnák se kéne mert egy aljas mocskos társaság a cetelem bank illetve a hitel kártyájuk.
2010. szept. 20. 18:05

én is az voltam!de!megelégeltem,hogy az aura kártyára annyi kamatot fizetek mint a csuda!!havi 7e ft kamat!!!

egy összegbe befizettem amikor megkaptuk az adóvisszatértést!soha többet!ja és írtam nekik egy levelet,hogy többet nem kérek leveleket különböző ajánlatokról!

összeteszem a két kezemet,hogy megszabadultam tőlük!!!

9. Kapucsino (válaszként erre: 7. - Nikike1988)
2010. szept. 20. 18:04
Pfff már 4 éve. vissza is töltöttük de mikor szükségünk volt rá akkor levettük. Azóta hiába töltjük semmi nem megy rá.
2010. szept. 20. 18:03
Az van hogy a hitelkártyáról kaptunk xy összeget na most azt vissza törlesztjük illetve vissza rakjuk rá a pénz de sose töltődik vissza az összeg rá. A hitel kártya azért hitelkártya hogy amit elköltünk azt vissza is fizetjük és újra fel tudjuk használni. Na most fizetjük de sosincs rajta az összeg.Mindíg 0 forint van rajta.
7. Nikike1988 (válaszként erre: 1. - Kapucsino)
2010. szept. 20. 18:03

szia

az egyik rokonomnak is van ilyen hitelkártyája és nem értett hozzá így elszaladt vele a ló,most 300ezer körüli a felhasznált hitele és ki tudja mikor jár le...úgyhogy jobb vigyázni ezekkel a hitelkártyákkal:S

mióta van meg a kártyád?

6. gyongyi0313 (válaszként erre: 5. - Gyongyi0313)
2010. szept. 20. 18:01
kimaradt az "is" a legalább után.
2010. szept. 20. 17:59
kiemelt ügyfél az, aki rendes adós, sosem tartozik, és időben beérnek a csekkjei. Könnyebben jutsz újabb, nagyobb hitelhez, vagy egyéb kedvezményhez. Legalább én így tudom.
2010. szept. 20. 17:59
Én nem értem miről van szó. Azt ugyan tudom, mi az, ha valaki kiemelt ügyfél egy banknál, de amiről Te írsz, arról fogalmam sincs :-(
2010. szept. 20. 17:58
Jó ügyfél vagy, megbízható, ezért ha kölcsönt szeretnél, akkor könnyebben kapsz, és lehet h több reklámot is kapsz szerencsétlenségedre, hogy tudd, mik közül választhatsz.
2010. szept. 20. 17:54
Mi a véleményetek kinek van ilyen hogy jár el a helyzettel?
2010. szept. 20. 17:54
Mit jelent ha az ember kiemelt ügyfél a cetelem banknál? Minden hónapba be van fizetve az aura kátyára a hitel és sosincs rajta semmi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook