Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolci Semmelweis Kórház szülészet és szülésznő fórum

Miskolci Semmelweis Kórház szülészet és szülésznő (beszélgetős fórum)


2011. jan. 27. 12:41
Fogadott szülésznő?! Hát, nem azért van ott, nem az a munkája?! 2 év múlva már védőnőt is "fogadtok"?! És nővért is?! És közben arról panaszkodunk, hogy milyen pénzsóvár az orvos?! Őket is a betegek rontották el, úgy látszik az egészségügyben mindenkit pénzelni kell. Csak azt nem értem miért fizettek tb-t...
2011. jan. 8. 17:05

Sziasztok!


Aki tud segítene? A semmelweisben a fogadott szülésznőnek mostanság mennyit "illik" adni.

3. Renbaba (válaszként erre: 2. - Emi75)
2010. szept. 20. 13:49

Gratulálok a picibabádhoz!

Örülök, hogy minden rendben volt, és nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

2. emi75 (válaszként erre: 1. - Renbaba)
2010. szept. 20. 13:42

Szia!

én három hete szültem, véletlenül kerültem Mézes Erzsébet szülésznőhöz, nem volt megfogadva.

Egy angyal, nagyon sokat segített, odafigyelt, normálisan válaszolt a kérdéseimre, és úgy általában is segítőkész volt.

De a többi szülésznő is kedves volt, akikkel találkoztam.


nálam szövődménymentes szülés volt, így nem tudom mi van, ha bonyodalmak lépnek fel, de baj esetén is rá merném bízni magam.


orvos ügyben is zerintem akkor számít kit fogadsz meg, ha valami komplikácó lép fel. egyébként a természet tudja a dolgát.


a szomszéd szobában három napig vajúdott egy kismama, mindenáron meg akarták szüleszteni rendesen. végül megcsászározták, kiderült kétszer a gyerek nyaka körül volt a zsinór, azért nem tágult, nem tudott lejjeb menni a baba feje. ez orvosi hiba.


én négyágyas szobában voltam, jól megnézik kiket tesznek egy szobába, nem volt semmi gond. (kivéve, hogy a négy babából legalább egy ordított folyamatosan, így pihenni elég nehéz volt.)

2010. szept. 20. 13:28

Sziasztok!

Akinek van tapasztalata, vagy hallott a kórházban egyágyas szobával kapcsolatban valamilyen információt, az írja meg nekem! És még azt szeretném kérdezni, hogy szülésznővel ugyanitt vannak-e tapasztalatok? A segítséget előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook