Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen megoldásokat ajánlotok bizsuk elhelyezésére? fórum

Milyen megoldásokat ajánlotok bizsuk elhelyezésére? (tudásbázis kérdés)


7. ac808a6b30 (válaszként erre: 6. - B2076ec79b)
2010. szept. 21. 08:34

Vagy akár egy jópofa textildarabra.

Amikor nekem üzletem volt, tartottam ékszereket is, de már nem volt helyem, és azt akartam, hogy szem előtt legyenek. A fizetőpult mögött volt 1 kirakat, arra feltettem egy könnyű, díszes kendőt (mint 1 sötétítőt), emlékszem szétszedett gemkapcsokkal lyukasztottam át, és ezekre akasztottam az ékszereket.

Ugyanezt, ha a lányom szobájába tenném úgy csinálnám, hogy egy szélesebb kendőből valamilyen formát csinálnék (legyező vagy szaloncukor)! A kendők egyébként is jól díszítenek, és turikban nem drágák!

6. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Nevesincs)
2010. szept. 20. 15:01
Egy parafatáblára is rá lehet tűzni a hozzávaló tűvel. (nem jut eszembe a neve, de biztos tudod mire gondolok) Kb 1000-1500 ft egy jó nagy tábla, és nem gabalyodnak rajta össze a láncok :)
2010. szept. 20. 14:38
Mindkét ötletet köszönöm.
2010. szept. 20. 12:28
egy üres képkeretben pl. szőnyegfelvető szálakat vízszintesen kifeszíteni, arra sokmindent rá lehet aggadni és én is valami hasonlót tartottam a holmimat, amígy meg nem untam
3. ac808a6b30 (válaszként erre: 2. - Nevesincs)
2010. szept. 20. 06:27
Én anno találtam anyu kertjében egy letört diófa ágat, azt fejtettem, majd festettem le, jó kis kacskaringós volt, valami talpat is kerítettem neki, amibe beleállítottam, emlékszem, a vékonyabb ágakat átszúrtam a fülbevalóknak, nem volt nehéz, és jópofa ékszert termő fa lett belőle!
2010. szept. 20. 04:27

Sziasztok!Kilencéves kisunokám egyre növekvő bizsu (nyaklánc,karkötő,fülbevaló,gyűrűk)gyűjteményének

elhelyezéséhez szeretnék jópofa ötleteket kapni.

2010. szept. 20. 04:23
Milyen megoldásokat ajánlotok bizsuk elhelyezésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook