Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ valaki Ginsenget? fórum

Használ valaki Ginsenget? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 30. 09:45
hasznaltam/siberian/,koreai nem olyan jo.
11. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 9. - Lilimami)
2010. szept. 19. 21:39
nincs
10. Hexike
2010. szept. 19. 21:21

Amikor öcsémmel kicsik voltunk a mamám mindig adott nekünk ginsenget (folyadék volt, rossz ízü... málnaszörpbe...) hogy megjöjjön az étvágyunk... egyre jobban ettünk... öcsém most 18 éves...és van egy kis súlyfelesleg rajta.... én is elkezdtem hízni...de mivel sportoltam... ezért annyira nem látszik....

Én .... soha többet nem iszom ginsenget...

9. Lilimami (válaszként erre: 7. - 7ac18b9dfa)
2010. szept. 19. 21:20
Én is reggel veszem be, vagy délelőtt, de mégis ezt tapasztalom. Mindegy. Gyógyszerekkel van valami kölcsönhatása vajon? Pl fogamzásgátló.
2010. szept. 19. 21:17
Én k.b 4-5 éve iszom a ginseng slim teát havonta 4-5 nap kihagyással és azért kezdtem el inni mert nem tudtam menni W.c. re ha nem iszom most se tudok addig a pár napig ha iszom akkor naponta 2-szer is.
2010. szept. 19. 21:15

élénkit, azért nem tudsz aludni, reggel szoktam bevenni, munka elott 10 hétig, utána kihagyok másfél honapot! és kezdem elolrol! lehet, hogy ezért no gyorsan a hajam, nem tudom, de jot tesz mindennek!Javítja a keringést az oxigénfelvétel és megkötés javításával

Stimulálja a fizikai érzékelést és késlelteti a mentális és fizikai fáradtságot

Serkenti az inzulintermelést és csökkenti a vércukorszintet, így stabilizálja az energiaszintet

2010. szept. 19. 21:11
Sziasztok! Én már fél éve iszom a ginzeng slim teát reggel és este. Most tartok 2 hét szünetet. Annyira megszoktam, hogy hiányzik. A fáradékonyságom teljesen megszűnt, a munkahelyemen tudok pörögni.
2010. szept. 19. 21:01

Én kb egy hete szedem a kapszulát, és azt vettem észre, h nem tudok aludni, konkrétan hajnali 2-3 órakor alszom el, de nem is vagyok fáradt, fitt vagyok, tele erővel, és életkedvvel. Le sem lehet lőni..Lehetséges, h ennek köszönhetem?


Illetve olvastam, h max 10 hétig lehet egyhuzamban használni. Vajon miért? És utána mikor lehet újra elkezdeni?

Én amúgy DM-ben vettem, Eleuthero a neve, ami azért vicces, mert életerőnek lehet kimondani... :)

4. kosarozalia (válaszként erre: 3. - De7b885b74)
2010. szept. 19. 20:57
A ginseng kivonatot iszom már jó ideje,az biztos,hogy gyorsan nő a hajam,de hogy ettől e,fogalmam sincs.
2010. szept. 19. 20:51
Ez engem is érdekelne, azt olvastam a haj is gyorsabban nő tőle, ez igaz lehet?
2010. szept. 19. 20:50
szia! igen én használok, mind tea-ban, mind plussz formájában, vagy fiolásat! nekem használ, felszolgálo vagyok, serkenti az agymukodést, jobb a kozérzetem... évek ota használom, nekem bevált
2010. szept. 19. 20:47
Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook