Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikumok 35-ön túl. Ki mit használ? Tapasztalatok? fórum

Kozmetikumok 35-ön túl. Ki mit használ? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 3. 13:11
es persze arrol nem is beszelve hogy ha vidamak is probalunk lenni idonkent nezzuk pozitivan a dolgokat egy jo nevetes csodakat tesz szivnek-leleknek
2012. júl. 3. 13:03
sziasztok en a sajat tapasztalatombol irok de mindenkinel mas jon be nekem mindig sok volt a pattanasom barmit tettem nem hasznalt amig etrendet nem valtoztattam meg endokrologushoz nem mentem mostan menszesz elott egy ket kicsike jelez ennyi de ettol eltekintve gyogynovenyes arcradirt hasznalok meg az avontol az anew.t ezutan johet egy jo ruzs szajkonturral meg egy kis fekete szemceruza a hajamot amikor festem akkor lorealtol az ammoniamenteset kezkremben az atrix.ot tudom ajalani igaz penzbe is kerulnek az apolo dolgok es a szepito dolgok de nem mindig egyszerre kell megvenni mert nem egyszerre fogy meg nem hasznaljuk orankent es egy kicsit kell tegyunk azert hogy jobban erezzuk magunkat az orra nagyon jok ezek a kis ragasztos orra valok ami ki szedi 10 perc alatt a kis fekete pontokat ezt sem kell hetente hasznalni hajra a legjobb sima gyogynovenyes sampon meg balzsam nem pedig holmi agyon reklamozott samponok bocsi ha egy kicsit hosszura sikerult a hozzaszolasom
18. 11111
2010. nov. 23. 21:31
Csk Avon terméket használok
17. c95c921ae7 (válaszként erre: 16. - B486c9cf7d)
2010. szept. 22. 21:58
Kínai arckrémet sem használnék..
16. b486c9cf7d (válaszként erre: 14. - C95c921ae7)
2010. szept. 21. 21:21
Kina, Amerika kozelebb vannak? :D
15. Veronika27 (válaszként erre: 14. - C95c921ae7)
2010. szept. 21. 20:50

A Gigi professzionális kozmetikumok is Izraelből származnak. Nem a származási hely dönti el a minőséget...


A hialuronsav valóban egy nagyon jó nedvességmegkötő, A-vitamin tartalmú krémek szintén jók (persze C,E is, mint antioxidáns).

14. c95c921ae7 (válaszként erre: 9. - Vivi75)
2010. szept. 21. 13:57
Megnéztem, jónak tűnnek. Csak ilyenkor mindig azon gondolkodom, meg lehet e bízni ezekben. Izrael elég messze van..:)
2010. szept. 21. 13:07
Eucerin Hyaluron - filler szemránckrém, +LOREAL hialuronsav+sejtaktivátor.Arckrém semmi,mert zsírosodik mindenfajta krémtől.Nekem ez bevált régóta ezt használom.
12. Bri*
2010. szept. 21. 12:55
Nekem vegyes bőrtípusom van. Az a baj, hogy a legtöbb ránctalanító készítmény száraz, vízhiányos bőrre való. Nekem azoktól csak pattanásaim leszenek! Rájöttem! Szóval fiatalítanak is egyben! Teljesen tini leszek, pattanásos bőrrel! Tök jó! :)))
11. Castellina (válaszként erre: 9. - Vivi75)
2010. szept. 20. 09:47
Miért egy növényvédőszer nevét adták egy kozmetikumnak? Elég hülye stratégia..
2010. szept. 20. 09:45
Nem akkor kell tüzet oltani, amikor már elégett, megelőzni kell a bajt. Én már a húszas éveim vége felé használtam szemránckrémet. Mivel vízhiányos a bőröm, engem a hidratáló krémek ránctalanítanak, különösebb adalékok nélkül. Időnként kényeztetem magam spa arcpakolásokkal, amiket imád a bőröm, utána hamvas lesz és kisimult. Kedvenc a holt tengeri iszappakolás:) De tökéletes szépítőszer egy kiadós, nyugodt alvás....vagy a taposógépen egy óra munka, a beindult vérkeringés, az oxigén felfrissíti a bőrt. És egy kis szaunázás is csodákat művel: méregtelenít. Az egészséges táplálkozásról már nem is beszélek, az sokaknak már luxus.
9. vivi75 (válaszként erre: 1. - Bri*)
2010. szept. 20. 09:34
Nekem is hasonlo problemaim vannak kb. ket eve raadasul eleg problemas a borom, erzekeny, szaraz, vizhianyos. Sok kremet kiprobaltam mar, de eddig legjobban a Shavit termekek valtak be (a neten keresgelve akadtam rajuk) - termeszetes alapanyagokbol keszulnek, igy nem pirosodik tole a borom, es a bennuk levo granatalma-, homoktovis-, illetve csipkebogyoolaj csodakat muvel a megviselt, rancosodo borrel, mint egy mini plasztikai sebeszet :) raadasul sminkelni is lehet rajuk, finom illatuak, szuper az allaguk, csak jot tudok mondani. Ha gondolod, probald ki ezek valamelyiket: Shavit granatalma nappali krem, Shavit granatalma ejszakai krem, Shavit arc- es szemkornyekapolo szerum (ez inkabb a krem ala jo es nem onalloan), vagy a Shavit homoktovis taplalo arckrem - en ezeket mar mind kiprobaltam es csak pozitiv tapasztalataim vannak.
2010. szept. 20. 00:06

Nem a krémektől nem lesz ráncos az ember.Ez mind genetika,életmód függvénye.Ki mit kapott az élettől.Persze nem árt,ha kényeztetjük magunkat :)

Mindig váltogatom,nem szabad leragadni egy terméknél,márkánál.Menj végig a pénztárcádnak megfelelően,majd kezd újból elölről,én így csinálom.

7. 4c07880d46 (válaszként erre: 1. - Bri*)
2010. szept. 19. 20:42
Nivea Visage Q10 nappali és éjszakai krémek-nálam ezek a nyerők! Ha van pénzem, meg szoktam venni a szemránckrémet is :)
2010. szept. 19. 19:08
Sziasztok nálam a fekete szemcerka alap.De amugy valami jo minöségü alapozo elég belöle minimális ha tényleg minöségi.
5. Bri* (válaszként erre: 2. - D7ffe12db2)
2010. szept. 19. 18:53

XD Gondolod? :)

Azért egy kis rásegítés sem ártana! :)

4. c95c921ae7 (válaszként erre: 2. - D7ffe12db2)
2010. szept. 19. 18:52
Ez tuti így van:)
2010. szept. 19. 18:52
Szia, én is ilyen bajban voltam. Nem akarok semmilyen terméket reklámozni. De. Én az egyik cégnél találtam termékbemutatót és ki is lehetett próbálni a termékeket, sőt ott helyben van szakképzett kozmetikus, aki a termékek közül tud ajánlani a saját bőrödnek megfelelőt. Nem kell vásárolni, a lényeg, hogy pontosan megismered a bőröd típusát. Mi mire jó, hogyan tiszítsd stb.
2010. szept. 19. 18:51

Szia Bri!

"A világ csak belülről változhat meg." Eckhart Tolle.


Ha lelkileg kiegyensúlyozott vagy, a belső fény kiül az arcodra. :) Ez a legszebb látvány.

1. Bri*
2010. szept. 19. 18:42
Elmúltam 35 éves. Lassan jönnek a ráncok, el kellene kezdeni használni valamilyen ránctalanító krémet. Nem szeretnék megvenni egy krémet, aztán kidobni, mert nem jó. Arra lennék kiváncsi, hogy ki milyen krémet használ, milyen a bőrtípusa és mik a tapasztalataitok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook