Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Másfél hónapja hagytam abba a gyógyszert, babát szeretnénk, mindenféleképpen ajánlott a 3 hónap kivárása? fórum

Másfél hónapja hagytam abba a gyógyszert, babát szeretnénk, mindenféleképpen ajánlott a 3 hónap kivárása? (tudásbázis kérdés)


4. Gabo36 (válaszként erre: 1. - Jucuska25)
2010. szept. 20. 10:33
GYERE A FÓRUMRA :)) VÁRUNK
2010. szept. 19. 14:01
nem kell kivárni a 3hónapot tudtommal. ilyenkor már a saját hormonjaid dolgoznak, ha dolgoznak:)
2010. szept. 19. 13:54

Mármint arra gondolsz,hogy 3 hónapig más védekezési módot választotok,míg kiürül a szervezetből a gyógyszer?Ez szerintem csak egy általános megállapítás,hogy ennyi idő elteltével áll vissza a szervezeted a saját hormonális működésre.Van akinek előbb,van akinek később.

Én mikor abbahagytam a gyógyszer szedését nem védekeztünk,mert az volt a lényeg,hogy teherbe essek.Két hónap elteltével meg is lett az eredménye.Ennek már 10 éve.

Sok sikert.

2010. szept. 18. 19:59
Másfél hónapja hagytam abba a gyógyszert,babát szeretnénk,mindenféleképpen ajánlott a 3 hónap kivárása???Köszönöm a válaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook