Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A vámpír jelenség fórum

A vámpír jelenség (beszélgetős fórum)


13. ina87
2016. ápr. 9. 21:39
hàt igen az a kor màr elmult ha azt veszük h a filmesek màr arra hajtanak h inkàbb a nèzö tetszèsèt nyerjèk el ès ne azt h kevèsbè nèzèk meg a filmeket...
2016. ápr. 9. 18:16
igen, vannak sajnos.én csak lelki betegeknek hívom, némi személyiségzavarral fűszerezve
11. a26b2a1b7e (válaszként erre: 9. - 5d6df9fb5b)
2007. dec. 15. 10:39

Nem csak negatív érzésekkel küzdő energiavámpírok vannak. Pl. nekem a régi munkahelyemen a főnököm egy valódi energiavámpír volt. Ő maga mindig pozitív volt, sosem volt elkeseredve, meg ilyesmi, de bármit mondott, azt mindig úgy tette, hogy utána úgy érezte magát az ember, hogy egy úthenger ment rajta keresztül. Különösen a lehetetlennek tűnő feladatokka tudott kizsigerelni. Hogy pl. tíz perc alatt csináljak hirtelen egy öt évet felölelő statisztikát, mert valami fontos emberek jönnek tíz perc múlva, és neki most jutott eszébe, hogy egy ilyen statisztikát is megmutatna nekik. És amikor nyolc percen belül(!!!) kész voltam, akkor unottan közölte, hogy ja, meggondolta magát, már nem is kell... majd ahogy az ajtóhoz értem, utánamüvöltött, hogy menjek vissza hozzá, mert van valami sokkal nagyobb kaliberű feladata a számomra... Hja, és jutalomosztáskor természetesen, én mindig kimaradtam a szórásból. Nem azért, mert nem végeztem volna el a munkát, amivel megbízott mindig rendesen, precízen, pontosan és időre, hanem azért, mert nem tapsoltam a stílusához, hanem csak a munkámat végeztem, és, ha a magánéletemről kérdezgetett, csak tőmondatokban válaszoltam. És persze, sosem mondtam, hogy "jajj de csinosnak tetszik lenni ebben a szoknyában", meg ilyen és hasonló talpnyalások...

Szóval többféle energiavámpír létezik. Mindegyiknek máshoz kell az energia... De fel lehet ismerni őket, mert pár percen belül mosogatórongy lesz az emberből Tőlük...

10. kiki32
2007. szept. 4. 16:47
Én is ismerek energiavámpírokat és hát eléggé padlóra tudják rakni az embert! Van olyan, akivel fél órát beszélgetek, és úgy érzem, mindjárt leragad a szemem, mert csak árasztja a negatív eneriát!
2007. szept. 4. 16:14

Én imádom az Interjú a vámpírral filmet. Gyönyörű a nyelvezete, és tényleg szép film, mert nem a vérengzésről szól, hanem "emberi" kapcsolatokról, belső vívódásról. És tényleg megfordult a fejemben, mikor először láttam, hogy jó lenne vámpírnak lenni.

Manapság inkább energiavámpírok léteznek, akik elszívják az ember energiáit.Lásd:Panaszkodós szomszéd, képzelt beteg kolléga...mit gondoltok erről?

2007. aug. 1. 10:49

Az ilyen filmeket nem nézném meg,még ha kedvenc szinészem játszaná a főszerepet akkor sem.Még teljesen kiábrándulnék belőle.

Most komolyan!

Nem szeretem az ilyen jellegű filmeket!

2007. aug. 1. 10:19
Hát nem ilyesztőbb, ha olyasvalakiről derül ki hogy egy szörnyeteg, akit első pillanatban még vonzónak is találtál?
2007. júl. 30. 11:33
Bár ha belegondolunk van benne logika, hogy szereznének áldozatot, ha első pillantásra kiderülne, micsodák?
5. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Keyla)
2007. júl. 30. 11:24
Igen,ez így van.Valahogy a mostani filmekben,nem csak a vámpírosakban,megfordúltak a szerepek,a rossz főhős (Bankrabló,bűnöző)a jófiú és nekik drukkolunk,a vámpírok meg,hát szexik,akár hozzám is berepülhetne a Bratt Pitt...nem biztos ,hogy ellnkeznék:DDDD
4. alexcheca (válaszként erre: 1. - Keyla)
2007. júl. 30. 11:13
Én nem parázok kevésbé ezektől a filmektől, csak mert aki az idegtépő zene után hirtelen felbukkan, történetesen jóképű:D
2007. júl. 30. 09:41
Csak meg kell nézni a mostani Vámpírok bálja musical - és szembe találkozik egy csapat igen szexis vámpírral...félni eszébe sem jut az ember lányának. :)))
2. gota
2007. júl. 30. 09:03

Igen, de ez azért is lehet, mert az ingerküszöbünk jóval fejlebb került Lugosi óta...

Bár azért van benne valami. Nem olyan rég láttam a Nosferatu c. fekete-fehér horror filmet. Olyat paráztam rajta! Pedig ugye még nem volt ilyen technika, mint most, de azért a zene, meg a képek hatása alól az ember nem tudja olyan könnyen kivonni magát.

2007. júl. 30. 08:55
Lehet csak nekem tűnt fel, de az utóbbi időben a filmekben a régi, ijesztő vámpírok helyét, sármos,jóképű/szép vérszívók vették át.Lugosi Bélát felváltotta Brad Pitt,Vincent Perez.Mintha már nem az lenne a cél, hogy féljen tőlük az ember, hanem hogy vonzódjon hozzájuk.Ez az én véleményem.És a tiéd?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook