Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elitélitek a prostikat? Vajon ki miért lesz az? fórum

Elitélitek a prostikat? Vajon ki miért lesz az? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
223. gribedli*** (válaszként erre: 221. - Ivonn88)
2013. okt. 16. 18:31

Igen, en sem csak ajandekokra gondoltam, nyilvan, hanem havi zsebpenzre. A kornyezetemben van ilyen, persze, megsertodik, ha kitartottnak nevezed, de szerintem o nagyon szep lehetett fiatalon, meg valamit csak tud, o potom 15 ezerbol el havonta (euro), aminek egy reszebol hazat vett Bulgariaban, mas reszet elcseszi marhasagokra. Neki ez a vilag legtermeszetesebb dolga, es az, hogy ezen kivul ekszerek, meno kocsi stb. Alig 40 eves. Pasi 50.


Azt hiszem, ot akarmikor kidobjak, egy szebbert, fiatalabbert, nem hal ehen. Es tenyleg, mar nem mondanam, hogy meg mindig szep, de sokan lennenek a helyeben es ha megkerdezed, lenne-e prosti, a valasza abszolut nem. Jobban "keres" o igy is:) total nem sugarbaby, de full kitartott


Egyetem??? 2 szot nem tud osszerakni ertelmesen. Megis, o egy ilyen opportunista, jokor volt jo helyen

2013. okt. 16. 17:41
Nem ítélem el,csak undorít! Ha férfi volnék nem venném igénybe. Nőként pedig nem tudnám csinálni. De kinek mi..! Hát egészségükre.
221. Ivonn88 (válaszként erre: 220. - Gribedli***)
2013. okt. 16. 13:11

Számomra az ajándékozott tárgy nem egyenlő a keresettel, hiszen az ember sem kocsiban vagy macskakajában kapja a fizetését:) a különböző cafeteria-cuccok max kiegészítik a fizetést - ami pénz -, és nem magát a nagyrészét adják.


Bevallom, nem nagyon ismerek kitartott szeretőket, lehet, hogy te tájékozottabb vagy a témában, én mindig úgy gondoltam, hogy a kitartott szerető elsősorban egy barátnő, akinek mondjuk fizetik a lakását meg kaphat drága ajándékokat, de kifejezetten pénzt nem kap rendszeresen. De továbbgondolva, még ha mondjuk kap is, nekem az inkább olyan zsebpénz-szerűnek tűnik, mert valahogy nincs kimondva köztük a megállapodás, hogy "te most havi x fizetésért a barátnőm leszel", legalábbis nem ez az általános, kivéve a sugarbaby-sugardaddy rendszerben. De mondom, tévedhetek, mert nem ismerem a dolgot, lehet, hogy úgy van. Nálam valahogy tényleg egyrészt a rendszeres fizetés, másrészt a "kimondás", egy megállapodás az, amitől a pénzt, amit kap - ha kap - önálló keresetnek hívom.


De ennek tulajdonképpen nem sok köze van ahhoz, amiből kiindultunk, főleg, hogy ott ráadásul házasságról volt szó:). Sugarbaby-kapcsolaton gondolkodtam, bár az számomra kicsit sok kötöttséggel járna.

220. gribedli*** (válaszként erre: 218. - Ivonn88)
2013. okt. 16. 12:28
Még mindig nem értem, miért gondolod, hogy a kitartottnak nincs önálló keresete? Természetes, hogy van. Másképp ő is bénán csinálja. Aki jól teszi, annak mindig van saját is a zsebében. Kitartottság azt is jelenti, hogy igen, megdobál készpénzzel az, aki eltart és arra költöd amire akarod, nem szokás erről számlát kérni. Legalábbis ezt nevezném kitartásnak és az olyan dolgokat, amikor az emberre ráíratják amiket használ, ezeket elvenni már nem lehet, tehát a tied.
2013. okt. 14. 21:51
Nincs az a körülmény, ami engem prostitúcióra bírna. Ebből érthető a véleményem is e témában.
218. Ivonn88 (válaszként erre: 217. - B486c9cf7d)
2013. okt. 14. 21:51
Nem mondtam rosszabbnak. Én nem szeretnék az lenni, mert fontos, hogy legyen önálló keresetem. Másnak az a fontos, hogy ne feküdjön le több pasival. Különbözőek vagyunk.
217. b486c9cf7d (válaszként erre: 211. - Ivonn88)
2013. okt. 14. 21:46

Miert rosszabb eltartottnak lenni, mint prostitualtnak?

En ugymond eltartott voltam evekig a hazassagomban (hogy utaljak a nok az ilyeneket is, szerintem meg jobban, mint a prostikat :D), 5 ev utan lett gyerekunk, azota nem neveznem magam annak.

216. Ivonn88 (válaszként erre: 215. - B486c9cf7d)
2013. okt. 14. 21:43
Én ugyanígy vagyok mondjuk a hostesskedéssel:) (a "normál" verziójára gondolok, a kosztümben mosolygósra). Nincs is ezzel semmi baj.
215. b486c9cf7d (válaszként erre: 208. - Ivonn88)
2013. okt. 14. 21:33

En nem itelem el oket, elhiszem, hogy van olyan elethelyzet, ami ravihet embereket erre, szerencsere amikor nekem nehez elethelyzetem volt, elottem ez fel se merult, mint opcio (anno tobb ferfi is tett kulonfele ajanlatot, volt aki nos volt es "hosteszt" akart, volt egy amerikaban elo magyar, aki hajtott ram, egy gyemantgyurut tett a taskamba, aztan 1000$-t ajanlott egy ejszakaert, miutan hajthatatlan voltam, egy delvideki magyar uzletember... De tancolni is hivtak :DD inkabb elmentem 24 oras boltba dolgozni), inkabb nem ettem.

A koplalast jobban birtam, mintha vadidegenek szagat kellett volna :S

214. b486c9cf7d (válaszként erre: 209. - Gribedli***)
2013. okt. 14. 21:18

En is ezt kerdezem, amikor a luxusprostik fenyezik magukat, miert nem mentek hozza valami kogazdag pasashoz es legalabb csak 1-el kellene csinalni, de meglenne mindenuk?

A cel ugyanaz: anyagi javak, akkor?

Gyonyoru no rengeteg van.

213. Ivonn88 (válaszként erre: 212. - Gribedli***)
2013. okt. 14. 20:40

Azt hiszem, a 191. hozzászólásra gondolsz, erre, egalábbis ez állt a legközelebb:


"Ha teszem azt, van valaki, aki mondjuk mellesleg jól néz ki és van érzéke a modellkedéshez, és ezzel a képességgel keres többet, mint az átlagos diák, de a diploma után inkább a szakmájával foglalkozna, nem hinném, hogy rosszabb lenne neki(...)" - a mondat második feléből kiderül, hogy nem magamra gondoltam, hanem a modellekre, kvázi hoztam egy másik példát, hogy egy érvet megcáfoljak.


A nő kitartása egy kapcsolat, nem? Egy kapcsolat pedig annyira nem nevezhető munkának. Az ember nem fizetést kap, hanem ajándékokat. Vagy nem is kapcsolatról, inkább egy megállapodásról beszélünk? Gondolom, inkább kapcsolatról, mert házasságról volt szó. Van a sugarbaby-sugardaddy kapcsolat, ami inkább egyfajta szerető-státusz, és ott kap(hat)nak is ajándékot a lányok, de rendszeres havi juttatásban is részesülnek. Viszont tényleg más dolog, mint a házasság. Házasságban meg inkább olyan emberrel élnék, akit szeretek. Persze nem gond, ha valakinek ez belefér, nekem nem.


Az utolsó bekezdésedhez: hogyan kapcsolódik az egyik mondat a másikhoz? Igen, vannak, akik nem a külsejükből élnek, sőt, úgy általában azért az olyan munkákhoz is kell egyéb skill, ahol a külső fontos. Az én munkámhoz sem elég, ha a vendég szerint jól nézek ki, attól még nem fog visszajönni hozzám, van rajtam kívül egy csomó másik lány, sokkal szebbek is.


Mire gondolsz az opportunistákkal?

212. gribedli*** (válaszként erre: 211. - Ivonn88)
2013. okt. 14. 19:04

Egyezzunk meg abban, hogy a kitartott is sajat keresettel rendelkezik, mert mindene az ove, amit a kapcsolat alatt szerez, nem szokas visszakerni, szoval ez nem all helyt, lattam en mar ugy kidobott feleseget 30 ev utan, hogy bundakkal kitapetazhatta volna a lakasat, es ezt egyaltalan nem is szegyellte, az ove, megerdemelte. Akkor is, ha "csak" kitartottsagbol.


Egyik hszdben irtad, mit tegyen egy lany, ha jobban is nez ki az atlagnal...


Sokan jobban neznek ki az atlagnal, megsem igy gondolkodnak, es megszerzik mas uton is az anyagiakat, ami nekik kell. Az elet, a vilag tele is van opportunistakkal es szerintem ez egy egeszseges (vagy sokak szerint egeszsegtelen) versenyhelyzetet teremt, ez valahol kell is.

211. Ivonn88
2013. okt. 14. 18:00

"(...) úgy írod le, mintha te azért választottad volna, mert jobban nézel ki az átlagnál, vagy jobb, intelligens vagy."


Sehol sem állítottam ilyet:O, de ha valahol félreérthető lettem volna, kérlek mutasd meg, hogy máskor ez ne forduljon elő velem. Szerintem kifejezetten átlagos külsőm van, elég messze vagyok a szupermodell-katagóriától.


"ha tényleg jobb, szebb, intelligensebb lennél az átlagnál, akkor hozzámentél volna az első milliomoshoz, akit találsz, és lenne mellette pénzed is, önálló életed is, a szépséged is megmaradna."


Nem akarok hozzámenni az első milliomoshoz:) Nem szeretnék eltartott lenni, szeretem a saját keresetemet költeni. Az utolsó két dolgot nem értem, van önálló életem, és a szépségem megmaradása sem tudom, hogy függ össze egy milliomossal:)


Az utolsó bekezdéshez: komolyan szeretném tudni, hogy miért gondolod ezt. Sosem szerveznék be senkit, sem személyes jelleggel, szervezetten meg még úgy se, hiszen ahogy mondtad, illegális.


A történet, amit a második hozzászólásodban leírtál, szomorú, és remekül megmutatja, hogy milyen az, ha valakit könnyen lehet manipulálni. Azonban az ok pontosan a könnyű befolyásolhatóság. Én pl. valahogy egész jól megúsztam alkoholista, játékfüggő és rajtam élősködő pár nélkül, én valahogy az önálló, sikeres pasikat bírom.

210. gribedli*** (válaszként erre: 186. - 55416fb8e2)
2013. okt. 14. 15:57

Én kb. 2 hónapja láttam egy volt osztálytársamat egy közösségi oldalon, hát szegény nagyon le van pukkanva, és ebből él, és ebből tartja el alkesz, játékfüggő, semmirekellő férjét, aki ő beszélte rá, hogy tegye ezt, de mikor utoljára láttam Magyarországon, nem így nézett ki, és most meg úgy láttam, teljesen bele van rokkanva. Még hogy adnak magukra??? Már aki...Szegény szerencsétlen:(


Pedig suliba is együtt jártunk és tudom, hogy nem hülye a csaj, sokszor beszéltem vele annak idején, hogy dobja már ki azt a köcsögöt, de nem, és most így végezte. Szerintem ebből már neki nem lesz kiút, és ja, ő is úgy kezdte, hogy csak 1-2 évig csinálja, hogy legyen lakása, meg kis félretett pénze. Francokat....És pénze azóta sincs.

209. gribedli*** (válaszként erre: 208. - Ivonn88)
2013. okt. 14. 15:50

Szerintem az agresszív, illetve lesajnáló reakció azért van, mert te váltod ki azzal, hogy kikényszerített második opcióként választva ezt a munkát, úgy írod le, mintha te azért választottad volna, mert jobban nézel ki az átlagnál, vagy jobb, intelligens vagy.


Ez egy sznob hozzáállás, nem vagy kivételes, mindenki gyárt magának ideológiát, hogy miért vetemedik rá, a leglehetetlenebb kifogásokat találod. Az egész azért sántít, mert ha tényleg jobb, szebb, intelligensebb lennél az átlagnál, akkor hozzámentél volna az első milliomoshoz, akit találsz, és lenne mellette pénzed is, önálló életed is, a szépséged is megmaradna. Csak azért annyira nem vagy mindez, ezért kénytelen voltál a második opciót bevállalni, és most valamiféle erényként akarod lobogtatni.


Egyébként meg a blogod egy kerítés blog, és az adatlapodon is vannak adatok, én nem csodálkoznék rajta, ha arról szólna az egész, hogy beszervezel szerencsétleneket, pénzért cserébe helyeket találsz nekik, vagy hasonló, mindehhez hozzáteszem, hogy ez is illegális, és minden országban az. A blog neve Svájcot emlegeti, hát ott is az. És bajba keveredhet bárki, akit sikerül meggyőznöd a reklámoddal.

208. Ivonn88
2013. okt. 14. 08:56

Elég érdekes egyébként, hogy a megjelenésem is ide írogatásom mintha kissé ellenséges hangvételeket szült volna. Korábban, ha mondjuk egy feminista fórumra tévedtem, ott automatikusan sajnálni kezdtek, aztán ha kiderült, hogy nincs miért, lényegében közölték, hogy nem vagyok normális/kivétel vagyok.

Sokáig azt hittem, hogy ez az általános hozzáállás, de nem, az átlagos ember nem igazán sajnálja a szexmunkást, csak megveti, és valami érthetetlen agresszióval fordul felé, amit nem tudok felfogni. Én mindig azt hittem, hogy "de jó, az ember életében először beszélhet egy szexmunkással, aki végre el tudja mondani, hogy tényleg úgy van-e ez a dolog, mint ahogy gondolom?" Ehhez képest mintha kényelmesebbnek tűnne megtartani az eredeti véleményt.

207. Ivonn88 (válaszként erre: 206. - 623d02d558)
2013. okt. 13. 19:13
Na, ez nálam pl. az egyik hátrány:) Nagyon rossz főnöke vagyok saját magamnak, szívesebben dolgoznék alkalmazottként (na persze elég sokat hallok rossz főnökökről is, szóval lehet, még visszasírom)
206. 623d02d558 (válaszként erre: 202. - Ivonn88)
2013. okt. 13. 19:10
Semmi gond veled. Csináld amíg bírod. legalább neked nincs főnököd.
205. vándor69 (válaszként erre: 204. - Ivonn88)
2013. okt. 13. 18:55
Nincs ebben semmi kivetnivaló, ha mindkét fél beleegyezett.
204. Ivonn88 (válaszként erre: 203. - Gribedli***)
2013. okt. 13. 18:47
Igazából jelenleg együtt élünk, és ha akar, lefeküdhet mással, ritkán le is szokott.
203. gribedli*** (válaszként erre: 198. - Ivonn88)
2013. okt. 13. 17:37
Értem, szóval ez amolyan nyitott kapcsolat, amíg te külföldön nyomod, ő otthon kefélhet mással...ha nektek ez jó, csináld.
202. Ivonn88 (válaszként erre: 200. - Gribedli***)
2013. okt. 13. 17:34

Nem, egyáltalán nem ez alapján szűrök. Egyébként természetesen mindenki fürdik szex előtt, a legtöbb helyen szájvíz is van kis pohárkában. Inkább a levél minősége alapján szűrök: aki nem tud egy rövid, udvarias hangvételű levelet sem írni, azzal inkább nem találkozom, mert tartok tőle, hogy élőben a hozzáállása is valami ilyesmit tükrözne.


Azért, mert nekem speciel bejön ez a munka, sosem állítottam sem azt, hogy örökké ezt akarom csinálni, sem azt, hogy ennek csak előnyei vannak (az ellenkezőjét viszont igen). Mindössze megmutattam, hogy másfajta vélemény is van, nem csak az, ami széles körben elterjedt.

201. Ivonn88 (válaszként erre: 197. - 10846c73f8)
2013. okt. 13. 17:31
Nem igazán értem még a felvetést sem:O. Mégis hogyan lenne kerítés a blogom? Nem szerepelnek rajta az adataim, nem keresek senkit dolgozni (miért is tenném?). A kolléganőm linkelte valahol a hirdetését, mert nem szereti, ha folyton azzal jönnek, hogy unatkozó újságíró, aki még csak nem is nő. Kérlek, magyarázd meg, miből gondoltál bármi másra:O
200. gribedli*** (válaszként erre: 194. - Ivonn88)
2013. okt. 13. 17:29
Masfajta szures? Pl hogy ne legyen szajszaga, vagy ne izzadjon rad, vagy mi? Mert szerintem nemigazan lehet ezt megvalogatni. Ez van, kapod, amit dob a gep, nem fogod az ajtobol elkuldeni, biztos vagyok benne. Szelsoseges eseteknel esetleg be sem engeded, de amugy nem hiszem, hogy sok valasztasod van. Tenyleg kezd ugy tunni, hogy te is valami celeb eletkent irod le...qrvakhoz minden tipusu pasi jar, egy jo reszuk olyan, akit otthon elutasitanak, szoval valamiert nem jo vele, de te azt is elvallalod mert fizet, de ez kellemetlen, kenyelmetlen lehet, nem valami Reggeli Tiffany-nal film jelenete
199. vándor69 (válaszként erre: 198. - Ivonn88)
2013. okt. 13. 17:24

Én a biztonság és a tisztaság miatt is támogatom a nyilvános bordélyházakat. Ott a vendég és a lányok is jól és biztonságban érezhetnék magukat. Amennyiben anyagilag úgy állnék, én nyitnék egyet. Lehetne ezt a szakmát legálisan is művelni, minden velejárójával is.

Annyit elárulhatok magamról, hogy soha életemben nem vettem igénybe ilyen szolgáltatást, valószínűleg nem is fogok. :)

198. Ivonn88 (válaszként erre: 196. - Gribedli***)
2013. okt. 13. 17:17

Hű, sok időszak volt. Volt, hogy külön lakásban laktam, és ott is dolgoztam. Olyan is volt utána sokáig, hogy főleg szállodákba mentem, és csak egy-egy alkalommal volt szükségem lakásra, ekkor vettem igénybe főnökös helyet. Most pedig külföldön élek, és szintén szállodákban találkozom a vendégekkel.


"Azért valljuk be, hogy amennyit megkereshetsz, annak a fele többszöröse egy albérletnek"

Mivel a munkám nagyrészét máshogy is el tudtam intézni, így havi 1-2 alkalommal volt csak szükségem lakásra, nem lett volna értelme emiatt fenntartani egyet külön, így viszont egy tágas, belvárosi lakásban dolgoztam alkalmanként párezer forintért.


A biztonság természetesen számít, és vannak mindenféle óvintézkedéseim, viszont nyilván az a legbiztonságosabb, ha másik is vannak a lakásban. Mindenesetre ez számomra nem szükséges feltétele a munkának, anélkül is eléggé biztonságban érzem magam, de azért egyrészt nem elhanyagolható pozitívum, másrészt lehet, hogy másnak sokkal fontosabb is.

Mondjuk annyit tud tenni, hogy ha mittudomén, leütnének/elkábítanának/befognák a számat, jóval hamarabb kiderülne a többiek számára, hogy valami nincs rendben. Mondjuk még a közelében sem voltam soha ilyesminek.


Nem várom el, hogy "hűséges" legyen:O. Illetve elvárom, hogy engem szeressen, és ha már nem így lenne, elmondja, de nem várom el, hogy csak velem feküdjön le.

197. 10846c73f8 (válaszként erre: 194. - Ivonn88)
2013. okt. 13. 17:13

Hogyne láthatnád, csak keresd vissza, mert én nem fogom :D


De már rájöhettél, hogy nem exhas mondok dolgokat ;)


Egyébként a blogod linkelése és a hozzátartozó szövegezés nem tetszik. Lehet félreértelmezem, de némi nemű bújtatott kerítésnek tűnik.


Amennyiben ez tényleg az lenne, akkor szégyellem, hogy a beírásaimmal hozzájárultam ahhoz, hogy az idelátogatók figyelmét erre a topicra, és vele a te linkedre irányítottam.


Mivel jelenleg nem tudom hova tenni ezt a topicot, ezért inkább elkerülendő az esetleges segítségnyújtást a toborzáshoz, a továbbiakban nem írok ide be, lehetőséget adva arra, hogy érdeklődés hiányában elsüllyedjen a topicod,


Az esetleges féleértések miatt elnézést, de részemről inkább ez legyen, mint hogy ebben segédkezzek.

196. gribedli*** (válaszként erre: 192. - Ivonn88)
2013. okt. 13. 17:13

Tehát most, mint önálló, már nem számít a biztonság, amikor meg nem volt pénzed sajátra, akkor meg a biztonság miatt is csináltad?


Azért valljuk be, hogy amennyit megkereshetsz, annak a fele többszöröse egy albérletnek, szóval ez színtiszta kizsákmányolás szerintem, mellesleg, akinél dolgozol, dolgoztál, nem sokat tud tenni a biztonságod érdekében. Hacsak nem str.ci. De még ha az is, csak az erőszak ellen tud biztonságot adni, a rendőrökkel szemben nem, és mindenhol máshol is illegális, nem csak otthon.


Mindegy, te tudod...beállítás kérdése, hogy te azt gondolod, nagyon jól csinálod. A barátodtól gondolom elvárod, hogy hűséges legyen, ez lenne a hab a tortán, de azért ő értse meg, hogy te meg másokkal is...

195. 10846c73f8 (válaszként erre: 193. - 10846c73f8)
2013. okt. 13. 17:05

"helytállító" ... ma is jeleskedtem a nyelvújításban :D


Rá kéne szoknom, hogy visszaolvassam a szöveget, mielőtt elküldeném, hiába csak egy fórum beírás, ha közben beletörlök a sorokba :D

194. Ivonn88 (válaszként erre: 193. - 10846c73f8)
2013. okt. 13. 17:04

Láthatnám azt a cikket? Érdekelne:)

A fiatal lányok jó része és a szexmunkások csoportja nem keverendő össze, habár nyilván van metszetük. Nekem pl. kifejezetten nem okoz problémát nem csak modellkinézetű pasikkal lefeküdni (nem is ez alapján válogatok, mert bizonyos szűrés történik), és a szexmunkások sem igazán ilyen elveket követnek, valamint nehéz elképzelni, hogy kezdetben viszont mind így is álltak hozzá (nekem anno volt olyan elképzelésem, hogy egyszerre csak 2-3 pasival találkozom rendszeresen, egy darabig csináltam is, elég jól működött a dolog)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook