Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A bölcsödébe való beszoktatás hogy törtenik nálatok? Mennyi ideig tart és mennyire lélekkímélő? fórum

A bölcsödébe való beszoktatás hogy törtenik nálatok? Mennyi ideig tart és mennyire lélekkímélő? (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Beszoktatás a bölcsibe. Nálatok hogy zajlott?

2010. szept. 17. 10:58

Mi Romaniaban lakunk, Nagyvaradon lanyom 1 eves 9 honapos, es en megdobbenve hallottam, amikor beirattam a gyereket, hogy reggel fel 9kor beviszem es leghamarabb 15,30kor mehetek utana. Nincs beszoktatas, nincs fel napos program, nem maradhat szulo.

Tiszta emberkinzas 2010ben.

Egybol a melyvizbe kell dobni a gyereket es persze magamat is. Ereztem, hogy megszakad a szivem. Szegenykem egesz nap sirt es persze en is.

Holnap lesz a harmadik nap, de mar elore sir a kicsi kincsem, hogy ott fog maradni nelkulem, teljesen meg van remulve.

Meg egy plusz rossz, hogy a dadusok romanok es semmit nem ertenek a gyerek beszedebol, sem a gyerek az ovekebol, pedig tenyleg kifejezetten bo a szokincse es tisztan, erthetoen beszel mar, persze magyarul.

Teljesen ketesegbe vagyunk esve.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook