Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tehetsz az elbűvölő tekintetért, a gyönyörű szempillákért... fórum

Mit tehetsz az elbűvölő tekintetért, a gyönyörű szempillákért... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit tehetsz az elbűvölő tekintetért, a gyönyörű szempillákért...

2010. szept. 27. 15:24

Sziasztok!


Valaki ha tud segítsen kakukkfűnek.

Holnapra (keddre) kell neki 3d-re modell.

Szigetszentmiklóson lenne.

Úgy volt hogy én megyek de dolgoznom kell sajnos.

Írjatok neki privit!

19. zarafa
2010. szept. 23. 10:52

sziasztok. Tudom nem ide kellene írnom, de lehet, hogy tudtok segíteni. Hol lehet jó minőségű szőlőmag olajat venni,és szőlőmag őrleményt. Magyart.

Köszi a segitséget

2010. szept. 23. 09:06

Sziasztok!Újra modellt keresek 3D-s műszempillára szeptember 28.-ra délután 2 órára.

Sajnos a lány aki jött volna elutazik. :(

Ha valakit érdekel írjon privit,és a részleteket megbeszéljük.

Köszönöm!

17. Pannda
2010. szept. 18. 16:31

Szia!

Attól függ mennyivel hosszabb van felrakva mint az eredeti, ha sokkal akkor hiányosnak tűnhet, ha nem sokkal hosszabb akkor nem feltűnő annyira...

16. ada52
2010. szept. 17. 23:09
Sziasztok!Engem az érdekelne,hogy mikor elkezd kihullani,akkor nem tűnik úgy,mintha hiányos lenne-tincsekben/foltokban hiányozna a szempilla?
15. f758a7200f (válaszként erre: 14. - Pannda)
2010. szept. 17. 14:28

Nem, nem volt zavaros, de úgy vettem észre, hogy azok amik visszanőnek, olyan picurik eleinte, nem tudom, hogy elbírják-e? Amúgy nekem nem egy szálat szoktak, hanem pici tincseket, amik 3-4 szempillából állnak (azért van gondolom hozzáragadva több szempilla), és mivel az eredeti is hosszú, ezért extra hosszúakat szoktam kérni (hogy legalább látszódjon valami). Na, azért lehet, hogy adok még egy esélyt ebben az évben is:) Esetleg kisebbeket választok és megkérdezem ezt az egyszálas dolgot


Köszi:)

14. Pannda
2010. szept. 17. 13:58

Elméletileg nem lenne szabad, hogy 3-4 pilla hozzáragadjon egyhez.

De attól ne ijedj meg, ha a sajátoddal együtt hullik a mű, feltéve ha egy szál művel 1 szál saját jön ki, mert pont ez a lényege, hiszen a saját szempillánk műpilla nélkül is lecserélődik kb. 2 hónap alatt...a hosszúak kihullanak, utána pedig nőnek a kicsik... Van akinek gyorsabban, van akinek lassabban cserélődik, ugyanúgy mint a hajunk.

Ha neked 3 hét alatt ilyen sok lecserélődik akkor 3 hetente kéne menned töltésre, mert addigra megnőnek azok amik az előző alkalommal még picik voltak és akkor azokra lehet feltenni újakat.

Remélem nem volt túl zavaros, ahogy írtam... :D

2010. szept. 17. 09:13
Pannda, mit lehet olyankor csinálni, amikor a leeső tartós műszempilla kitép 3-4 saját pillámat is? Hova lehet akkor visszatölteni? Mert nálam eddig (párszor, alkalmakra csináltattam) mindig az volt a gáz, hogy a leeső szempillák kitépték a sajátomat, és utána 3 hétig, mígy le nem esett a többi, hiányos szempillákkal jártam. Szerencsére a sajátom elég sűrű ahhoz, hogy ne látszódjon annyira a hiány, de 3 hét után mindig annyira elegem volt, hogy azt mondtam, most legalább 1 évig nem. Hogy lehet ezt hónapokig elviselni? Valami jótanács? Köszi:)
12. pirinyo79 (válaszként erre: 6. - Gyöngyszemü)
2010. szept. 17. 08:18

Igen gyöngyszemű,ez nekünk már bevált nem igaz?

Pillára és hajra is.:)

De most nem ez a téma sz'al maradok a témánál.

2010. szept. 16. 22:50
Én nagyon kedvelem..3 D..kényelmes és szép:)
10. Pannda (válaszként erre: 4. - Pirinyo79)
2010. szept. 16. 22:47

Nálam 9000,- az első alkalom, a töltés pedig 3500,-. Ez viszonylag olcsónak számít Bp-n... Tény, hogy még így sem olcsó és nem mindenki engedheti meg magának...

Viszont, ha azt vesszük, nem drágább mint egy műköröm, hiszen azzal is járni kell havonta töltetni, és arra is ugyanúgy ott hagy több ezer ft-ot, akinek van...

9. @IviBaba@ (válaszként erre: 5. - Kakukkfű)
2010. szept. 16. 22:18

mennék szivesen :) ha nagyobb lenne fiam :D úgy szeretném kipróbálni,de egy Anyucinak minek múszempilla? férjem így is féltékenykedik,nem hogy még jobban felhívjam magamra a figyelmet :D:D:D:D

Biztos szép amúgy :)

2010. szept. 16. 20:46

A kozmetikus által festett szempilla messze nem olyan "drámai" hatású, mint a frissen, szempillaspirállal festett. A spirál ráépít egy pár réteget, ettől tűník hosszabnak és sűrűbbnek. A kozmetikus által festett pedig olyan, mint a hajfestés.

Én mindig használok spirált, akkor is, ha be van esetleg festve a pillám. Összehasonlíthatatlan. És valóban, erre igaz a mondás, a drágább jobb. Sokkal.

7. agis
2010. szept. 16. 20:20
Clinique High Impact. Na, nekem az jott be a legjobban.
2010. szept. 16. 20:11
Kenegessétek esténként ricinusolajjal az hosszít is és sűrít is!
2010. szept. 16. 19:45

Sziasztok!Akkor most itt is szólok,hogy szeptember 28.-ra modellt keresek 3D-s műszempillára.

Ha érdekel írj privit!

4. pirinyo79 (válaszként erre: 1. - Pannda)
2010. szept. 16. 18:50

Aha..

És pontosan mennyibe is kerülne ez az eljárás?

2010. szept. 16. 16:58

Szia Panda!

Telyesen egyet ertek veled,pontosan ezeket tapasztaltam en is ami a szempilla festest illeti.

Nem mondom mikor nincs idom kozmetikushoz menni,akkor a szempilla spiralt hasznalom,de ha csak egymodom van ra a kozmetikus altal festet szempillakra szavazok es ahogy te is mondtad 2 hetig,szep szempillak gazdaji lehetunk :-))!

2010. szept. 16. 16:58
a szempillagöndörítő,és egy jó minőségű szempillaspirál csodákat tud tenni!
2010. szept. 16. 16:08
Az arcunk talán legfontosabb, legjobban szembetűnő része, maga a szemünk. És ami minden nő álma: a gyönyörű, hosszan ívelt szempillák. A következőkben leírom, hogy mit tehetünk értük és mi a különbség a tincses, soros és a 3D műszempillák között.

Ugrás a teljes írásra: Mit tehetsz az elbűvölő tekintetért, a gyönyörű szempillákért...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook