Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Neurológia / Epilepszia fórum

Neurológia / Epilepszia (beszélgetős fórum)


12. Pandrea1 (válaszként erre: 11. - Csorocsaj)
2010. szept. 25. 20:07

Szia!

Neuwirt nem ment nyugdíjba, rendel még a budaiba is és mi októberre kaptunk hozzá időpontot a bethesdaba.

11. csorocsaj (válaszként erre: 8. - Pandrea1)
2010. szept. 25. 20:04
sziasztok a Bethesdaba van jo orvos a Hegyí dr nö mi ahoz járunk miota a Najvit elment nyugdijba
10. Lucusmanó (válaszként erre: 8. - Pandrea1)
2010. szept. 16. 20:21

Igen, most azok. Kopkopkop.

De volt egy nagyon szörnyű időszakunk ötperces eszméletvesztéses rángógörcsökkel. REmélem, hogy az soha de soha nem ismétlődik meg.

Már gyógyszerezik a Kicsit, és a profasszony szerint minden jel a jó kimenetel irányába mutat... Ebben kapaszkodunk.

2010. szept. 16. 17:35
OITI-be jár valaki neurológiára?
8. Pandrea1 (válaszként erre: 7. - Lucusmanó)
2010. szept. 16. 13:18

Szerdán kell hívni a budaiba és ott hátha tud fogadni, különben október 15-re kaptam időpontot.

A mostani orvosát meg holnap megkeresem és azt hiszem elbeszélgetek vele zárt ajtók mögött.

Nem biztos, hogy ezek rohamok, illetve sosem voltak rohamai csak néha-néha jobban bemozdult az EEG tűje, így nem tudom hogy ezek mik de nem szeretném görcsök között tudni szegényt. Ki is fárasztják és roncsolják is az agyat :(


Most görcsmentesek vagytok?

7. Lucusmanó (válaszként erre: 4. - Pandrea1)
2010. szept. 16. 12:36

Érdemes kivárni, hidd el.

Nekünk ő mondta ki először a diagnózist, egy órát benn voltunk nála a kicsivel, és őszintén szólva nála jobbat nem tudok. Ismeretlenül is telefonon segített a göncsöknél, szólt az érdekünkben. Ha ő nem szólt volna, nem tudom, hogy megállunk-e öt görcsnél... :-(

6. hpkati (válaszként erre: 5. - Pandrea1)
2010. szept. 16. 12:29

Akkor jó!

Kívánom Nektek a legjobbakat!

5. Pandrea1 (válaszként erre: 3. - Hpkati)
2010. szept. 16. 12:19
Járunk tornázni persze: Dévény, korai fejlesztő, Gézengúz, itthon.
4. Pandrea1 (válaszként erre: 2. - Lucusmanó)
2010. szept. 16. 12:19

Köszönöm, én is Rá gondoltam és próbálom elérni telefonon csak igen nehéz hozzá időpontot kapni.

Köszönöm.

3. hpkati (válaszként erre: 1. - Pandrea1)
2010. szept. 16. 11:59

Szia!

Segíteni sajnos nem tudok, de szorítok, hogy jó kezekbe kerüljetek!!!!


Tornára jártok?

Hali


Kata

2. Lucusmanó (válaszként erre: 1. - Pandrea1)
2010. szept. 16. 11:49

Szia!


Nekünk Pesten prof. Neuwirt Magdolna segített. Nagyon gyerek- és szülőbarát, csak ajánlati tudom. A Bethesdába dolgozik, ő a neurológai osztály főnöke, és szakterülete a gyermek epilepszia.

2010. szept. 16. 11:40

Sziasztok!


Az én kisfiam 10 hónapos, oxigénhiányosan született és szeretnék gyermek neurológust váltani mert a mienk túl elfoglalt a gyermekemre. Olyan dokit keresnék, aki foglalkozik a gyerekkel, szülőnek normálisan elmondja hogy mi a baj és azt hogyan lehet kezelni és ért az epilepsziához is. Az sem baj ha magán doki és esetleg a homeopátiában is érdekelt.


Köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook