Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt belgyógyász köztetek? fórum

Van itt belgyógyász köztetek? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 16. 11:47

én is mondtam neki, de nem tudok rá hatni.


Év elején éjszaka lett rosszul a tüdeje és fájt, bevittem az ügyeletre, és úgy fogadtak, miért ide jöttünk nem ide tartozik. Ezt akkor 3-an is megkérdezték. A kórházban nem nyúltak hozzá, inkább felkeltették a körzeti orvost ott a házban, az meg csinált egy EKG-t és adott neki fájdalomcsillapítót. És azzal engedték el nem tudják mi baja van, az EKG rendben és másnap menjen el a körzeti orvoshoz. Azóta sem ment el.

2. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - Vámpír)
2010. szept. 16. 11:41

Nem vagyok orvos,de a megoldás a doki lenne;)

Nagyapám hasonló tüneteket produkált-nem ment orvoshoz mert minek-egy hete vitte el a mentő hasnyálmirigy gyulladással.

Szóval ez nem akarat kérdése,addig kéne dokihoz menni amíg nem lesz még nagyobb baj.

2010. szept. 16. 11:38

Sziasztok,

Párom elég makacs és nem akar soha orvoshoz menni. Még a körzetihez sem.

A problémája, hogy mindig fel van fújódva, olyan a hasa mint egy görögdinnye és nagyon kemény. Emellett km-es kábelokat tol ki a wc-n és még ez sem könnyít rajta. Fájdalmai vannak, a hasa és a gyomorszáj tájékán. Nem tudom rávenni, hogy egyen gyümölcsöt, zöldséget. Aggódom érte, mert nem tudok ráhatni.

Van itt köztetek belgyógyász vagy természet gyógyász aki tudna valamit javasolni? A hashajtó nem vált be, mintha be sem vette volna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook