Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Más is járt igy? fórum

Más is járt igy? (beszélgetős fórum)


1 2
39. Norchy
2010. szept. 16. 17:21

sziasztok,

nálunk is úgy működik h mindenki játszhat mindenki játékaival... szerintem ez a normális...

Nivella, te merre laksz? mikor született a babád?


az én régi barátaim telefonosok maradtak, van aki nem látta az 1éves lányom....

más időbeosztás, érdeklődés...

38. nyecsus (válaszként erre: 35. - Annamarya77)
2010. szept. 16. 14:06
hát ez durva...én Székesfehérváron lakunk, és itt pl. mindenhol úgy van, hogy kiszórjuk a homokozós cuccost, és mindenki játszhat vele... hiszen gyerekek... akkor az egy elcseszett hely... nem rád értem, csak ezekre a dolgokra
37. annamarya77 (válaszként erre: 36. - Bri*)
2010. szept. 16. 08:54
Ez lenne a természetes, szerencse én le sz..on mások véleményét. A gyerek boldogsága a legfontosabb.
36. Bri* (válaszként erre: 35. - Annamarya77)
2010. szept. 16. 08:47

Undorító az egész világ! Már mindenki kinéz mindenkit. Nem mindegy, hogy miben viszed le a gyereket, milyen játékkal stb. És ez később csak fokozódni fog.

Én személy szerint annak örülök, ha a gyerekem barátkozik és jól érzi magát.

2010. szept. 16. 08:31
Tegnap lementünk a játszótérre, eddig nem nagyon jártunk, volt egy két rossz élményem. A múltkor a lányom megfogta egy másik gyerek játékát, az anyuka majdnem kitépte a kezéből. Most odafigyeltem, és rászóltam, hogy másét nem bántjuk. Egyik anyuka se mondta, hogy nem baj nyugodtan játszon vele. Miért kell ennyire félteni, nem fogja megenni. Ja és klikesednek, téged már nem fogadnak be, olyan mintha ővék lenne az egész játszótér. Így nem is lehet barátkozni. Csak azért volt jó, mert összefutottam egy volt osztálytársammal, és az ő kislánya játszott az enyémmel.
2010. szept. 16. 08:23
hát nagy :)
33. Bri* (válaszként erre: 32. - Jozsi.38)
2010. szept. 16. 08:12

:) Szupi! Ha 13 éves lesz a gyerek, akkor is ezen fognak versengeni.

Errefelé már az járja, hogy a 10 hónapos gyerek már bilizik.

Meg, hogy szobatiszta a gyerek, mert óráűnként ráültetik a bilire és belepisil. Ez nem szobatisztaság szerintem.

Nagy az Isten állatkertje. :)

2010. szept. 16. 07:44
bri, mitnemondjak :DDD egy hasonló sztorim nekem is van. elvittem a nagyfiamat a szokásos havi méreckedésre a védőnőhöz. rajtunk kívűl még két anyuka volt ott a csemetéjével és arról beszélgettek/ versengtek, melyikük fiának nagyobb a kukija. alig bírtam visszatartani a röhögésem :)
31. Bri* (válaszként erre: 24. - Annamarya77)
2010. szept. 16. 07:38

Erről a versenyről a Bridget Jones könyv egy részlete jut mindig eszembe:

Az anyukák annyira tromfoltak egymásra, hogy kinek a gyereke milyen, hogy az egyik anyuka mondta:

- Az én gyerekem születéskori APGAR-ja 10-es.

- A semmi, az enyémnek 11 volt!


:)

2010. szept. 16. 07:35

Sziasztok!

Gyertek a "Akik barátnőket keresnek" fórumra, itt is ez a szitu hogy nem maradtak barátok, így hát ezen a fórumon beszélgetünk mindenről, és tényleg olyan barátias a hangulat, szóval ha van kedvetek csatlakozzatok nyugodtan!!

29. annamarya77 (válaszként erre: 27. - 9aafec4146)
2010. szept. 15. 19:15
Semmi baj!
28. 9aafec4146 (válaszként erre: 22. - Nyecsus)
2010. szept. 15. 17:04
Hát igen, igy lenne "normális" ahogy Te csinálod. Mi nem járunk mindennap le a játszótérre, pláne ha esős az idő. Azért voltunk már többször, de még soha nem tudtam ott barátságot kötni. Persze ez tuti az én hibám, de nem vagyok az a könnyen barátkozós, jópofizós fajta. (itt nem rád gondolok, csak általánosságban értem)!
27. 9aafec4146 (válaszként erre: 23. - Annamarya77)
2010. szept. 15. 17:00

:))

Jaj, ne haragudj! Még egyszer megnéztem a képet, és rájöttem, hogy a világoskék body megtévesztett! :( Amúgy tényleg nagyon aranyos gyerekek! :))))

26. Bri*
2010. szept. 15. 16:38
Gondoljatok bele csajok! Mi vidéken lakunk, itt még játszótér sincs, ahová elmehetnénk és beszélgethetnék, Bálintnak meg lenne kivel játszani.
25. nyecsus (válaszként erre: 24. - Annamarya77)
2010. szept. 15. 15:33
jujj...az a legrosszabb...soha nem értettem, mi értelme van ennek...mert minden gyerek más, és más a ritmusuk is...valaki ebben ügyesebb, valaki abban...soha nincs két ugyan olyan gyerek...
24. annamarya77 (válaszként erre: 22. - Nyecsus)
2010. szept. 15. 15:24
Jó neked, nálunk nem ilyenek az anyukák, mindenki okosabb nálad, és azon versenyeznek, hogy kinek a gyereke fejlődik gyorsabban, erre én nem vagyok kíváncsi. Mert ez nem verseny!
23. annamarya77 (válaszként erre: 21. - 9aafec4146)
2010. szept. 15. 15:23
A lányom kettő, a fiam egy éves. Én se vagyok egyszerű eset.
2010. szept. 15. 15:16

szia!

Nálunk ugyan ez van, de én dumcsizok a játszón, hiszen ha mindennap lementek akkor annyira már nem vadidegenek, és mivel nekik is van gyerekük, lehet hogy találtok közös témákat:))) én pl. játszótéren ismerkedtem meg egyik mostani bnőmmel, és képzeld, együtt szültük a másodikat...egyszerre lettünk babásak:) persze véletlenül, de pont jól jött ki, mert így még közelebb hozott minket egymáshoz ez a dolog, sőt, kihitte volna, de egy szobába is kerültünk a kórházban:))))

21. 9aafec4146 (válaszként erre: 20. - Annamarya77)
2010. szept. 15. 15:01

Tökéletesen igazad van, ilyenek az emberek, tisztelet a kivételnek...

Hozzánk is jöttek látogatóba szép számmal az elején, mindenki kiváncsi volt a Picire (rám nem nagyon). Inkább csak dajkálkodni jöttek..

Én is kinőttem már a barátkozós korszakomból, amúgy sem vagyok egy könnyű eset, pláne most egy gyerekkel. Persze a világ összes barátjárért sem adnám oda a Gyerekemet, a legnagyobb kincs, hogy Ő van nekem!

PS. Megnéztem a képeidet, már azt az 1db-ot amit feltöltöttél, nagyon aranyosak a fiaid! :)

Mennyi idősek?

20. annamarya77 (válaszként erre: 1. - Nivella79)
2010. szept. 15. 14:45
Szia. Nálam is ez van, hiszen a barátnőim is élik az életüket, vagy tényleg kikoptak, amit nem bánok, mert unalomból ne járjon hozzám. Volt akit a barátomnak tartottam, egyszerre voltunk terhesek, egész nap itt volt nálam. Nem bántam, legalább én se voltam egyedül. Ahogy megszült, szépen elmaradt, már csak akkor jött amikor senki se volt a játszon, sajnos ezt előttem beszélte meg telefonon. Én is magányos vagyok, ennyi idősen már nehéz barátkozni!!!!
19. nivella79 (válaszként erre: 18. - B99048cdfc)
2010. szept. 15. 13:56

Kedves Katie76!


Jó 5let a naplóirás! :) De sajnos én még ennyire nem vagyok otthon ezen a honlapon, fogalmam sincs hogy kell ilyen naplót irni. Nem szoktam igy fórumozni sem. :) Csak ma valahogy "kiszakadt" belőlem minden...

Megtisztelsz azzal, ha megmutatod a titkos naplód, mert érdekel! :)

18. b99048cdfc (válaszként erre: 10. - Nivella79)
2010. szept. 15. 13:35
Kezdj egy naplót. Titkosat akár. Abban leírhatod a magándolgaid is akár. Vagy csak burkoltan. Hozzá tudunk szólni,megvitatni, tanácsot adni. Engem is ez éltet. Van pár ember akik hozzászólnak tanáccsal látnak el. Anyukám meghalt,és lett itt pótanyukám.:O)) Nézd meg az enyémet,beengedlek ha akarod. Teszek fényképeket be,különféle dolgokról. Tök jó.
2010. szept. 15. 13:33

Sajnos csak FELSZINES kapcsolataim vannak. :(

Mindenki csak sajátmagával van elfoglalva, nem érdekli a másik gondja, problémája.

Sajnos a barátaim közül senki nem szült velem egyidőben, aki pedig előttem szült, az messze lakik tőlünk...

Igaza van Bri*-nek, hogy az ember csak addig kell, addg jó, amig ki tudják használni...

2010. szept. 15. 13:18

nivella, ha még csak 1 éves a kicsi, akkor tényleg nehéz ilyenkor ismerkedni... nincs olyan barátod esetleg, akit már nagyon régen láttál, de ha hívnád, vevő lenne a találkozásra? Érdemes megpróbálni, nekem gyes alatt olyan barátaim maradtak mellettem, akikkel anno megszakadt a kapcsolat... És nincs gyerekes barátnéd, ismerősöd? Ők már beavatottak:-)

Ja, és a magánéletről miért ne lehetne akár itt is? Csak így alakul ki tartalmas beszélgetés...

15. Bri* (válaszként erre: 1. - Nivella79)
2010. szept. 15. 13:12

Tudom, mit érzel. Én is átmentem ezen. Nekem a téli hónapok voltak nehezek. Nyáron ki lehet mozdulni, ilyenkor nincs gond.

Hozzánk se sokmindenki jár/t. Ha jöttek is, velem senki se foglalkozott. Elkezdtem mondani, hogy mi bánt, aztán vagy oda se figyeltek, mert a gyerkőcöt ügyülübügyülüzték, vagy elkezdték, hogy ők is így meg így. Egy idő után nem mondtam inkább semmit.

Bálint már 2 éves lesz. Most már sokkal jobb. Lehet vele is beszélni, menni ide-oda, játszani, sétálni stb. Mire ezt elértem meg mehetek vissza dolgozni. Kezdenek hiányozni a "gyes-neurózis"-ban töltött napok. :)

Mi is próbáltunk ás családokkal összejárni, de voltak buktatók. Nem mindenben egyeztünk, aztán úgy gondoltam, jobb egyedül.

Azt is észrevettem, hogy addig kell az ember, amíg valakinek szüksége van rá, aztán kész.

14. nivella79 (válaszként erre: 9. - Alfoldi13)
2010. szept. 15. 12:52

Kedves Alfoldi13!


Ebben különbözik a véleményünk.

Nekem a tartalmas beszélgetés nem azt jelenti, hogy szia, hogy vagy?, épp csak benéztem stb. A fórumok 90 %-a erről szól.

Te másképp látod?

13. nivella79 (válaszként erre: 12. - B99048cdfc)
2010. szept. 15. 12:50
:)
2010. szept. 15. 12:40
Szolnok akart lenni:O)
11. b99048cdfc (válaszként erre: 10. - Nivella79)
2010. szept. 15. 12:38
Szolnik megye.És nem bántottál meg. Igen jó hogy van gyerek. Pedig sokan megszólják a nagy családot. Hogy csak a kedvezményekért szülünk. Akkor szülnék még, nem?
10. nivella79 (válaszként erre: 7. - B99048cdfc)
2010. szept. 15. 12:34

Ne haragudj, nem akartalak megbántani.

Azért neked annyiból könnyebb, hogy a 3 gyerek mellett sosem vagy egyedül. Gondolom, milyen nagy öröm lehet, ha együtt van a nagy család. :)

Persze én is ismerek több anyukát, akik jó fejek, de ahogy Te is irtad, közös progink NINCS. :(

Segitségem nekem sincs, sajnos.

Amúgy merre laksz?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook