Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megőrülök, hogy nemtalálok megoldást!Valaki segítsen ha tud! fórum

Megőrülök, hogy nemtalálok megoldást!Valaki segítsen ha tud! (beszélgetős fórum)

1 2
37. Szuzan
2011. márc. 12. 15:42

Szia.Igen sikerűlt!

Több helyen hirdettem magam ,és házhoz járok Budapest területén.

Férfi-Női és gyerek hajakat is vállaok nagyon olcsón.

Ha valaki szeretne igénybe venni ,írjon üzit megadom a számomat.

Megbízható vagyok!és meglesznek velem elégedve!


köszönöm a jó tanácsokat!

2010. okt. 11. 18:54

Szia!


Sikerült valami megoldást találnod?

35. Szuzan (válaszként erre: 34. - 79e4e6154d)
2010. szept. 17. 09:20
De jár ovodába csak ,ha én bejárok Pestre dolgozni 40 km re az otthonunktól,akkor sajna nincs aki haza vigye,mert én nem biztos,hogy haza tudok érni akkorra.Itt senkink nincs aki segítene.Vagy max 4 órást vállalok valahol.A tavalyi évben meg sokat volt beteg,volt ,hogy 2 hétig is itthon voltunk.Ha beteg akkor a láza is jó magas,így sokszor ott kellett lennem mellette.
2010. szept. 17. 07:47
És miért nem jár oviba? Az nem lenne megoldás? Bocsi, csak próbálok segíteni, és megérteni.
33. Szuzan
2010. szept. 16. 16:17

5 éves.

Minden csak pénz kérdés,de jó az ötlet.

2010. szept. 16. 15:40

értem.


nekem két tippem van.


Az egyik, hogy csinálj egy másik zakmát,mert azzal lehet hogy többre mész és előbb tudsz munkába állni, mint eladni a házat.


A másik, hogy valakit "szerezz" a gyereked mellé, amíg te dolgozol.

Mennyi idős?

31. Szuzan (válaszként erre: 30. - 79e4e6154d)
2010. szept. 16. 15:32

Fodrász vagyok,nagyon régen volt már egy saját üzletem ,de azt feladtam ,hogy a férjemmel összeköltözzek!Aztán most meg nem tudom ujra megvalósítani.Rettenetesen nehéz!


Tudom sajnos,hogy sokan azzal küzdenek,hogy a házuk megmaradjon.Éppen e miatt is lett nehéz ez az egész.Sajna óriási probléma ez ebben az országban.

2010. szept. 16. 15:09

Sajnálom, hogy így el vagy keseredve, de ne csodálkozz hogy senkinek nincs egy épkézláb ötlete. Sokan azzal küzdenek, hogy mielőbb eltudják adni a házat, lakást, el ne vigye a bank...

Nézd az ingatlan hírdetéses oldalakat, és ha látsz valamit csapj le rá.

Megérdezhetem hogy mi a szakmád?

29. Szuzan
2010. szept. 16. 12:26

De már annyit agyalok,hogy elhiheted!Nem könnyű!

könnyű lenne ,ha eltudnám adni ,de az sem megy csak úgy a mai helyzetben sajna.

2010. szept. 16. 12:23
Na jó, az azért túlzás lenne..
27. Szuzan
2010. szept. 16. 12:22
belefogok őrülni!:((((
2010. szept. 16. 12:17
:(
25. Szuzan
2010. szept. 16. 12:04

szia.hát már hónapok óta ezt teszem,be is adtam ingatlanközvetítőhöz is,de az emberek csak nézegetnek,nincs pénzük.A másik csere oldalon is keresgetek ,pont most is,de semmi.Mindenki tele van tartozással,vagy éppen árverezik a házát.Baromira nagy baj van ebben az országban!Nincs pénze senkinek sem!Köszike ,hogy figyelsz rám.

Egyszerűen nem jut már eszembe semmi!

Max olyan emberek akiknek nincs is internet hozzá férésük,azokat talán meg lehetne kérdezni ,mert ők talán nem is hirdetik sehol sem,de azokat én nem bírom megtalállni!

2010. szept. 16. 11:55

Lehet hogy hülyeség, de most jutott eszembe.

Menj fel különböző ingatlanos honlapokra, és keress a Te lakásoddal egy kategóriás lakást ott. És érdeklődj, hátha találsz olyan sorsú illetőt, mint Te, aki meg menekülne a városból!


Ezt akár az expresszen is megteheted,ingatlan. com, stb.

23. Szuzan
2010. szept. 16. 10:53
Úgy látom senki
22. Szuzan
2010. szept. 15. 20:45
Ötleteket várok.
21. Szuzan
2010. szept. 15. 20:31

Nagyon el vagyok keseredve!Szeretném eladni a házamat , de nem egyszerű manapság sajnos!Pedig ez lenne a megoldás arra, hogy ujra összehozzam a családot és a munkát!Tudom , hogy külön lehetne választani de nem szeretném!Van egy pici fiam akire nincs aki felügyeljen!Ezért szeretnék otthon egy üzletet kialakítani. De itt ahol lakom sajnos nem tudok.

Gondolkodom cserébe is , bármilyen megoldás érdekelne, csak családi ház legyen , ha valaki tudna olyat aki , szivesen leköltözne az enyémbe , akkor nagyon megköszönném. Minden érdekel, és aztán meglátjuk!Baromira fontos lenne!mert szeretnék dolgozni én is!

20. Szuzan
2010. szept. 15. 18:50
Budapest és környéke,érdekelne ,legjobban.
2010. szept. 15. 16:55

Úgy tűnik nem nagyon:(

Pedig én szurkolok..

Csak pest és környékére szeretnél feljönni?

Vagy a lényeg a másik város? Amúgy mibe szeretnél belefogni?

18. Szuzan
2010. szept. 15. 16:30
Sehol senki?
17. Szuzan
2010. szept. 15. 14:36
Senki?el vagyok keseredve nagyon ,legalább valami ötletet várok.
16. Szuzan
2010. szept. 15. 14:21
Az ismerőseitek között sincs esetleg aki cserélne?
15. Szuzan
2010. szept. 15. 14:06

Nagyon el vagyok keseredve!Szeretném eladni a házamat , de nem egyszerű manapság sajnos!Pedig ez lenne a megoldás arra, hogy ujra összehozzam a családot és a munkát!Tudom , hogy külön lehetne választani de nem szeretném!Van egy pici fiam akire nincs aki felügyeljen!Ezért szeretnék otthon egy üzletet kialakítani. De itt ahol lakom sajnos nem tudok.

Gondolkodom cserébe is , bármilyen megoldás érdekelne, csak családi ház legyen , ha valaki tudna olyat aki , szivesen leköltözne az enyémbe , akkor nagyon megköszönném. Minden érdekel, és aztán meglátjuk!Baromira fontos lenne!mert szeretnék dolgozni én is!

14. Szuzan
2010. szept. 15. 13:54
Szuper lenne ,ha valaki tudna nekem ebben segíteni!
13. Szuzan
2010. szept. 15. 13:36
oksa.szuper lenne!
2010. szept. 15. 13:34

Biztos hogy van.. Sőőőt, azon gondolkodom, hogy lehet, hogy tudok segíteni.. Elküldöm Privátban az ímélemet, és küldj el minden infot a házról.. Képet, stb:D Mit szólsz?


Mindketten jól járhatunk..

11. Szuzan
2010. szept. 15. 13:33

Hát sajnos csak ez a megoldás van!De azért köszike,hogy próbáltál segíteni.Arra gondoltam ,ha valakinek csak áll az ingatlana ,és ő sem tudja eladni,és nem is lakik benne ,esetleg az hátha cserélne ,ez akár egy szuper lehetőség lenne a fővárosból eljönni pihenni.

Vagy bármi ,akadhat az ember életében ,hogy azt mondja ,most elköltözöm.Azért nem adom fel ,mert hiszek abban ,hogy van ilyen ember.De tudom nem lesz könnyű megtalállni.

2010. szept. 15. 13:28

Aha, már értem. Tehát mindenképp menned kell..

Hát, akkor maradt az eredeti ötletem. Sajnálom:(

2010. szept. 15. 13:27
De itt nem ezzel van a baj!A házat annak idején direkt úgy vettük,hogy van is helyiség ahol kitudnám alakítani az üzletet.De sajna azzal van a probléma ,hogy a településen tömeg szakma az enyém .Ezért nem sok értelme lenne egy vállalkozásba kezdeni.Így szeretnék váltani.
2010. szept. 15. 13:18
És a mostani házatokhoz hozzácsapni egy könnyűszerkezetes bódészerűséget?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook