Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan fűtsük télen a macska"lak"-ot? fórum

Hogyan fűtsük télen a macska"lak"-ot? (tudásbázis kérdés)


2016. febr. 25. 14:00
bélelt doboz mindenképpen!
5. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - Szandikkka)
2016. febr. 24. 14:53

Kosár, doboz kibélelve. Már ha egyáltalán belemegy.

Szeretik a szénát, szalmát is.

2010. szept. 14. 23:38

Jó meleg ágyikót csinálj neki, több réteggel. Akár egy papírdobozt is kibélelhetsz.

Nekem egyébként van melegítőpárnám - ősrégi -, néha kölcsönadom neki.. :) Nem tudom, lehet-e még kapni ilyet. Árammal működik.

2010. szept. 14. 21:44

Én is beengedem őket a lépcsőre, de a Mama az övét nem. Még sosem volt semmi baja, pedig már 8-10 éves:)

Gyermekkoromban is minden szomszédomnak volt cicája, de nem fűtöttek nekik, az biztos.

Találnak maguknak helyet, de a garázs teljesen jó.

Valóban téli bundát növesztenek.

2010. szept. 14. 21:13

Szerintem a cicák olyan téli bundát öltenek télre,hogy nem kell nekik fűtés, nagyon jó a garázs.

A szobacicát meg benn tartod a szobában.Nekem van kinti cicám is meg benti is. Nappal a kinti is be szokott jönni télen, de nem alszik benn éjszakára.

Ha mindenáron jót akarsz neki elég ha veszel egy olyan cica fekhelyet ami párnázott és még teteje is van /odú szerű/ ha fázik bele fog bújni.

2010. szept. 14. 18:47

Cicám a garázsban szokott aludni!

Ebben a helységben nincs semmilyen fűtőtest.

Így télen sajnos hideg van bent.

Szeretném valahogy melegíteni,milyen ötletetek van ezzel kapcsolatban?

Kvarclámpára gondoltam!De ha tudtok jobb ötleteket ami költségtakarékos,akkor légyszíves írjátok meg.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook