Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kb. mennyibe kerül laptopon egy kijelzőcsere? fórum

Kb. mennyibe kerül laptopon egy kijelzőcsere? (tudásbázis kérdés)


11. nana00 (válaszként erre: 10. - Arrahne)
2010. szept. 17. 12:48

Köszi neked is. Kifehéredett a kijelző 3/4 része. Ahol a start menü van, az a sáv látható.

Most monitor kötöttem. Majd a barátom megnézi mi legyen, neki vannak bontott cuccai, ráadásul ért is hozzá. :)

2010. szept. 17. 11:03

Ha egyszer összefolyt akkor kuka! Pc bontók segítenek én a vaterán szándékozok venni ott van fenn elérhető áron és nem olyan bonyolult kicserélni sem pedig nőből vagyok:)

de azt se felejtsd el megnézni, hogy a te gépeden hány pines csati van mert az is változhat tipusonként is!Van fenn 7-25e a felső kat. már nem bontott 3-4 e van olyan ami kishibás és még sokáig ok vele a melo,míg összesporólsz egy újra...

2010. szept. 17. 10:50

Köszi mindenkinek.

Tegnap hallottam, hogy állítólag nem minden esetben kell cserélni az egészet, csak valamit benne. Egyáltalán nem értek hozzá.

2010. szept. 15. 09:52
kb. 15-20 ezer a kijelző és kb.5ezerért kicserélik. Tavaly volt nekem is cserélve.
7. J.B.
2010. szept. 14. 21:09
A gép alján rajta van a pontos típusa (pl Toshiba Satellite L450, vagy ilyesmi). ennek alapján meg lehet kérdezni a PC bontókat, vagy nézelődni a vaterán, tesz-vesz-en, hátha valaki árul ilyen típust, döglött alaplappal, alkatrésznek. Ha szerzel egy ilyet, bármelyik (normális) pc szervízben kicserélik, persze a díjazást előre tisztázd le.
2010. szept. 14. 17:54
nagyon sok,nem igazán éri meg:((((((ha használtan tudsz venni teljesen ugyanolyat olcsón,csak mondjuk nem bírja az aksija vagy akármi más gond van vele de jó a képernyője,úgy éri meg legjobban állítólag,azt át tudják tenni rá...nemrég kérdeztem meg én is de a férjem DELL gépén nem érte meg cserélni
2010. szept. 14. 17:11

toshiba

Ezen belül fogalmam sincs

2010. szept. 14. 17:11
húúúú,nagyon sok ! Nekem egy patriot kijelzőjére mondtak 100 ezret, kb 4 évvel ezelőtt. Milyen gép ez? Talán sikerül segítenem
2010. szept. 14. 17:11

Szerintem igen. Ma sikerült eltörnöm. :(

Vagy lehet másképp is? Nem értek hozzá.

2010. szept. 14. 17:09
a teljes képernyőre gondolsz?
2010. szept. 14. 17:08
Kb. mennyibe kerül laptopon egy kijelzőcsere?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook