Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fraxel lézer fórum

Fraxel lézer (beszélgetős fórum)


11. Bellavita21 (válaszként erre: 10. - Gizi35)
2017. szept. 3. 12:44

szia, nekem is pont ezek a fenntartásaim vannak vele kapcsolatosan. hogy lehet nekimenni lézerrel egy arcnak úgy, hogy előtt nincs semmilyen állapotfelmérés, diagnosztika, szakorvosi konzultációs lehetőség.

az a baj, h csak neki van fraxel dual gépe, de az én bőröm foltos, félek, h hő hatására negatív reakciók lépnek be, s befoltosodik.

szóval nekem is nagyon futószalagnak tűnik....amúgy az eredménnyel elégedett vagy?

10. gizi35
2017. máj. 16. 11:46

Sziasztok,

Én végigcsináltam 4 fraxel lézer kezelést Dr. Krasznainál. A problémám aknés hegek, tág pórusok.

A pozitívum, nagyon sok kezelést kipróbáltam már, de eddig semmi sem használt ez az első amely csökkenette a pórusok méretét. FIGYELEM, el nem tünteti, de kicsit összehúzza azokat, a bőr tapintása jobb lesz.

A negatívum, két tizenéves asszisztensnél lehet telefonon bejelentkezni. Semmilyen személyes konzultációra nincs lehetőség, senki nem méri fel a bőr állapotát, használ e a kezelés, egyáltalán alkalmazható e, pld ha gyulladt, pattanásos a bőröd. Nem adnak semmilyen felvilágosítást milyen krémet használj, ne használj a kezelés előtt. Egyetlen tanács, utána ne menj a napra és használj fényvédőt. Megjegyzem továbbá, tudomásom szerint Dr Krasznai plasztikai sebész, nem bőrgyógyász.Összegezve bizonyíték nélkül kell bizalmat szavazz a kezelésnek, melynek nem csekély ára a következő: első 150 ezer, második 100 ezer, harmadik 70ezer, negyedik 50ezer forint. A tág pórusokra 4 kezelést kaptam. A kezelések közt el kell telnie 6 hétnek. Én az októberi- márciusi időszakban voltam, mert akkor kevésbé erő a napfény. Jogosan felmerül a kérdés miért is mentem el a kezelésre, ha ennyire rossz a véleményem Dr. Krasznainál tapasztalt szolgáltatásra. A válasz, magát a fraxel lézer kezelést szerettem volna kipróbálni, mert egy ismerősön, aki külföldön csináltatta láttam a hatását. Ha ez a személyes példa nem lett volna ezer százalék, hogy a Krasznainál tapaszataltak után nem végeztettem volna ott semmilyen beavatkozást.A záró poén, amikor az utolsó kezelésen voltam március végén az egyik asszisztens kislány felajánlotta, ha két hónapon belül bejelentkezem akkor 50ezer lesz a kezelés ára. Erre én értetlenül ránéztem, mondom köszönöm, de jön a nyár, most napozni szeretnék, a lézer miatt pedig nem lehet. Azt ó nem elég csak bejelentkezni őszre. Megköszöntem, hogy majd telefonálok hamarosan, kitalálom ősszel mikor lesz jó nekem. Mondanom sem kell mikor telefonáltam már nem is tudtak e fenti ajánlatukról, szépen előről kell kezdeni a fizetést 150ezer, 100ezer stb.

Összességében próbáljátok ki a fraxel lézert, ha pattanásos heges a bőrötök, de lehetőség szerint ne Dr. Krasznainál.

2016. szept. 25. 16:32
Sziasztok, a foltos, heges borre gondoltam,h kiprobalom a fraxelt. Alaposan utanaolvastam a temanak,s ugy latom,h a fraxel dual a legjobb a pigmentacios problemakra. Ezt idehaza csak a Krasznai doki csinalja elvileg. Van errol tapasztalata vkinek? Itthon egy kalap ala veszik az összes fraxel lezert, holott teljesen masok. Jo lenne,ha megosztanank meg egymassal tapasztalatokat.
2011. ápr. 30. 08:29
Kedves Dominó28! Először 5 kezelést mondott nekem a doktornő. 4 kezelésem megvalósult az utolsó lett volna 2 hete. Ezen már nem vettem részt. Sajnos pont nem futotta rá az anyagi helyzetem. Egy ilyen kezelés ára változó, nem tudok általánosítani, kb havi 45.000 Ft volt alkalmanként, de ebben már benne van az utazás költsége is, és nekem kedvezményes volt, mivel csak az arc kb 1,5 gyufásdoboznyi területét kellett kezelni mindkét oldalt. Szintén nem akarok általánosítani, de én megkérdeztem a nejem, és olyan ismerőseim, akiktől az ilyet meg meri kérdezni az ember, és egybehangzóan megerősítették amit én is láttam a tükörben, mégpedig, hogy nekem sajnos nem ért el semmilyen eredményt a 4 kezelés. Az első alkalom előtt a doktornőnél készült közeli fényképett és a mostani fizimiskámat kellett összehasonlítani. Nagyon sajnálom, mert nagy reményekkel vágtam neki, de sajnos nem tudok semminemű változásról beszámolni. Nekem is pont az aknék után visszamaradt hegekre kellett volna a gyógyír. A 4. alkalom után az aszisztensnő említette, hogy lehet, hogy nekem nem elég az 5 alkalom, és 8-ra lenne szükségem...Röviden ennyi, sajnos szomorú vagyok a sikertelenségem okán, de ha megteheted vágj bele, ha neked netán eredményt érne el, lehet, hogy belevágnék ősszel egy újabb 4-es sorozatba, mert "amíg elünk remélünk", hogy van megoldás a hegekre drasztikus beavatkozás nélkül is...
7. Dominó28 (válaszként erre: 6. - MaciLaci2011)
2011. ápr. 3. 15:56
Kedves Macilaci! Amint látom, utolsó írásod óta eltelt 2 hónap a Fraxel lézer kezelés terén. Szeretném megkérdezni, mik az újabb tapasztalataid? Nekem csúnya gyulladásos pattanások után maradtak úgy látom végleges esztétikai bőrhibáim, és nem tudom ez segítene e nekem? Elárulnád, hogy mennyi pénzbe kerül egy ilyen kezeléssorozat, és ezért a pénzért milyen eredmény lett? Köszi az infókat!
2011. febr. 4. 06:24
Szia! 2 kezelésen vagyok túl a harmadik e hó végén lesz. (Havi 1 kezelésem van) Egyenlőre még nem látok jelentős ereményt, de mivel még a felénél sem járok, azt mondom várjunk még. Nem kell félni, kibírható fájdalommal jár, és maga a kezelés is csak 5-10 perc lesz meglátod. Ha te is a Mamut mellé fogsz menni, a doktornő és az asszisztens is kedves és segítőkész lesz. Üdv!
2011. febr. 1. 20:34

Szia MaciLAci!

Irtam privit, de itt is érdeklődnék, hogy hol tartasz a kezelésekkel,mennyire találod hatásosnak?

Én is most készülök rá, és tele vagyok félelmekkel, kételyekkel...

Köszi a válaszodat!

2010. dec. 30. 09:56
A fraxel lézerrel kapcsolatban bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, (ha tudok) de nem tervezek élménybeszámolót tartani...Az eredményt természetesen megosztom mindenkivel! BUÉK Mindenkinek!
3. mélykúti (válaszként erre: 2. - MaciLaci2011)
2010. dec. 28. 09:53

Szia!

Remélem olyan eredmény lesz mint amilyet szeretnél! A kezelés végén megírnád, milyen tapasztaltaid voltak? Nagyon boldog új évet kívánok!

2. MaciLaci2011 (válaszként erre: 1. - Mélykúti)
2010. dec. 27. 10:45
Én most kezdtem bele, az 1. kezelésen vagyok túl az 5 tervezettből. Én kamaszkori aknék után/pattanásokból visszamaradt hegek/bemélyedések optimalizálása/javítása/eltüntetése(?) céljából vágtam bele. Eddig rengeteg orvos becsapott a legkülönfélébb kezelésekkel, csak a lóvémat szedte el minde, de eredményt nem tudott elérni egyikük sem, bízom benne, hogy erről a kezelésről a végén majd azt mondhatom, hogy IGEN ez a megoldás. Kérdezz bátran, segítek ha tudok...
2010. szept. 14. 17:07

Sziasztok!

A fraxel lézerrel kapcsolatos tapasztalatokról szeretnék tudakozódni. Még nem próbáltam és nem is ismerek senkit aki tapasztalattal bírna. Akinek van infója kérem ossza meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook