Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mihez kezdjek itthon magammal? fórum

Mihez kezdjek itthon magammal? (beszélgetős fórum)


21. Jk
2010. szept. 14. 16:55

:)) pihenj amíg nem jön a kistesó!!!! olvass, tanulj nyelvet, nézz filmeket. abban hogy nehezen engeded el a fiad együttérzek veled. énis nehezen adtam oviba a lányom, bár nekem csak délelőtt jár.

de az hogy problémázol azon mit csinálj egyedül otthon.....

20. Heni86
2010. szept. 14. 14:08

Elhiszem, hogy rossz lehet de ez az élet rendje. Örülj neki hogy szeret oviba járni. Tudom, könnyű mondani...

Próbáld meg lekötni magad olyasmivel amit neki v. a picinek készítesz. Kis kreatívkodás. Így talán örömmel foglalod le magad mert tudod hogy neki is örömet szerzel majd. :)

Illetve magadra is szánj egy kis időt amíg van pár unalmas órád a picike érkezéséig! :)

Sok boldogságot kívánok nektek!

19. cbe267d9cf (válaszként erre: 11. - Erus30)
2010. szept. 14. 14:03
Készülj a második babóra. Pihenj. És vegyél önismerő könyveket, amik segítenek elengedni a fiadat. Örülj neki, hogy ovis lett és szereti. Neked ez nagy próbatétel, mert ez az első igazi elengedés. Ha nem tudod jól csinálni, azzal nem csak árthatsz a gyereknek, hanem csírájában elülteted a későbbi "sárkány anyós"-t is a lelkedben. Szóval próbáld meg ezt feldolgozni. Ha nehezen megy, kérhetsz segítséget is. De vedd komolyan, mert az, hogy ennyire nehezen engeded el, rá is kihat. Egyébként együttérzek Veled, biztos nagyon nehéz.
2010. szept. 14. 13:42
én nem tudtam egy percet maradni a lakásba, akkora volt a csend, hogy elviselhetetlen volt. Mentem az utcán, de magam sem tudtam h hova, kerültem a helyet és vártam, hogy mehessek utána.
17. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 11. - Erus30)
2010. szept. 14. 13:23
Persze,hogy jól tetted,hogy ott hagytad!Hidd el,minden rendben lesz vele,hisz a vele egykorúakkal van!!
2010. szept. 14. 13:16

Szia!

Nekem egyévesem van, leköt, de nagyon jó gyerek, nem lóg rajtam egész nap, csak ha nyűgi lesz. Amíg tehetem, én varrok. Ruhákat magamnak, vérjemnek, meg persze neki is. Csinosítganám a lakást, ha javítani való van megcsinálom. Pl most szét van repedve a zuhanykabinban a fuga a csempe mellett. Most azt vettem tervbe, hogy kikaparom, és ujrafugázom, meg vízvetőt cserélek. Sajna a víztől penészedik minden, meg folyik mindenfelé... Persze az idő nekem is hiánycikk, nem tudom mikor fogom mindezt megcsinálni. Aztán ha úgy adódna tanulnék is. Pl nyelvet, vagy valamit. Van egy oldal, ahol online lehet tanulni, füzeteket küldenek havonta, vagy ahogy kéred, leckék vannak amit vissza kell küldeni, nagyon jó, nekem bejött. Esetleg sütiket is süthetsz, kísérletezhetsz velük. Vagy ha van uszoda a közelben, menj el úszni(mondjuk terhesen nem tudom ezt lehet-e. Mármint hogy mindjárt szülsz...)


Amiatt meg ne aggódj, hogy jól döntöttél-e. Inkább örülj hogy a gyerek szereti az ovit, keveseknél van ez így. Ha jól érzi magát nincs semmi baj!

15. puritan (válaszként erre: 1. - Erus30)
2010. szept. 14. 13:13
Házi feladat: a mostani praktikából ceruzatartót varrni a kisfiadnak, szerintem nagyon jópofa :)
2010. szept. 14. 13:09

Hali!

Pl. írd össze a vágyaidat :)


ez jó egy kis önismeretre:))

13. Anatita81 (válaszként erre: 1. - Erus30)
2010. szept. 14. 12:56
Pihenj kicsit, készíts elő az ovisnak valamit (kreatív dologra gondolok, hogy aztán együtt alkossatok), mire hazaér vagy a varrás is jó ötlet, ha nekem lenne időm, biztos nekiállnék! Van olyan a neten, hogy varróház, tele ötletekkel, mit készíthetsz babáknak, gyerekeknek!
2010. szept. 14. 12:55
én meg pl. meg akarom tanulni az írásos hímzést, amikor végre lesz szabadidőm...
11. Erus30
2010. szept. 14. 12:52

Próbálnék pihenni, de nem tudok, a net sem igazán érdekel most és semmit. Csak a kisfiamra gondolok, hogy vajon jól tettem, hogy otthagytam az oviban és nem hoztam haza ebéd után?

De majd délután kiderül, hogyan viselte.

Néhány nap és biztos megszokom ezt a nagy szabadságot, bár úgysem sokáig fog tartani. Megpróbálom kihasználni.

10. Talian35 (válaszként erre: 1. - Erus30)
2010. szept. 14. 12:51
Nem tudom, nekem mindig annyi a tennivalóm, meg volt is, hogy eszembe se jutott hogy hasonló kérdés :-))) Inkább még kellett volna 24 óra :-D
9. annamarya77 (válaszként erre: 1. - Erus30)
2010. szept. 14. 12:50
Én vetettem egy varrógépet a párommal, már csináltam maradék anyagból kockát, a legtöbb rövidáru boltba lehet kapni szivacs darabokat, egy nagy zsák 600-700ft. Online filmek, ingyen lehet filmet nézni.
2010. szept. 14. 12:48
de édes vagy:) pihenj egy kicsit...
2010. szept. 14. 12:46

Hát én biztosan nem unatkoznék:))

Nézzél filmet, netezzél, olvassál sokat, hallgass zenét! Minden félét, amire a gyerek mellett nem lenne időd. Vagy sétálj, ha kellemes az idő és bírod a terhed:)


Vagy valami másra gondoltál?

6. b2076ec79b (válaszként erre: 2. - Erus30)
2010. szept. 14. 12:41

Ne is mondd, ez a legrosszabb időszak. Kell egy kis idő míg az ember tud értelmes dologhoz kezdeni a hirtelen rászakadt nagy szabadsággal :) No meg mire megszokod, hogy nincs otthon a baby-d :)

Használható ötletem nincs sajna....


Én egyetemista vagyok, így minden szabad percet ki tudok használni :)

2010. szept. 14. 12:37
bocsi egyszerre írtunk.
2010. szept. 14. 12:36
Táppénzen vagyok, mivel pár hónap múlva születik a kistesó.
2010. szept. 14. 12:36
szabadságon vagy?táppénz?gyes?
2010. szept. 14. 12:35

Kisfiam oviban. Két hete kezdte, amit nagyon szeret. Ma már ott is alszik. Ő szeretne ott aludni én szívem szerint hazahoznám, úgyis itthon vagyok, mivel nemsokára születik a kistesó.

Itthon minden rendben, kész az ebéd, és olyan rossz ez az üresség, a kisfiam nélkül.

Ti mivel kötnétek le magatokat?

2010. szept. 14. 12:33
Mihez kezdjek itthon magammal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook