Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerelmeteknek milyen jó kis ajándékötleteitek vannak? fórum

Szerelmeteknek milyen jó kis ajándékötleteitek vannak? (beszélgetős fórum)


10. Orsova
2010. szept. 23. 15:29

Ötletek: bögre/kispárna a közös képetekkel, fotó nyomtatás nagy méretben (szép kerettel), naptár személyes képekkel - bár ez inkább karácsonyi..


Ami szerintem nagyon jó még: meglepi piknik! Én bekötöttem a barátom szemét, autóba ültettem, csomagtartóba sok fincsiség és a kellékek, és kivittem egy közeli folyó partjára :) Nekünk nagyon bejött! Bár ehhez szükséges pár dolog, pl a jó idő :)

2010. szept. 14. 18:23
Októberben én is gondban leszek, szülinap, kerek.. egyenlőre fogalmam sincs, torta az biztos... a többit még kiagyalom..
2010. szept. 14. 18:17

hát gondolkodtam a "felcetlizésen"- hogy kis cetlikre írok "ezért szeretlek..." meg emlékeket stb és eldugom a cuccaiba. egyszer olvastam valahol:)


meg a "közös sütink" a muffin. és 19 éves lesz, tortát csinálni nem igen akarok és 19 muffinon 1-1 gyertya..kicsit pepecs... vagy már túl "nyálas" dolog?:S


adjatok még ötleteket, légyszi!:D

7. Jk
2010. szept. 14. 17:04

ajándék meg sokmindentől függ.

ha valami különlegeset szeretnél nézz szét a bigyoshop.hu-n

6. Jk (válaszként erre: 1. - Browning)
2010. szept. 14. 17:01
picit más korosztály de az én párom is heti hétszer bírna gyrost enni.:)
2010. szept. 13. 22:37
Ismeretlenül nehéz... De talán egy közös programmal lepném meg a párom. És kapna gyrost is :D
4. survivor3 (válaszként erre: 1. - Browning)
2010. szept. 13. 22:30
gyros
3. mothertiger (válaszként erre: 2. - Csigu77)
2010. szept. 13. 22:24
A szöveg legyen: "FELESÉGÜL VESZEL?" :)
2010. szept. 13. 22:17

Szia.

Henna hátul a derékra , amit csak Ő lát... :)

2010. szept. 13. 22:16

A barátomnak nemsokára lesz névnapja, aztán a szülinapja is. Várnám az ötleteket, hogy mivel lepjem meg!:)



(a "meglepi-kaja" már alap... Imádja a gyrost.. :D <3 )


köszi előre is az ötletekért!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook