Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyukaként, apukaként, mindkettőtöknek második házasság. Mit vennétek fel saját esküvőtökre? fórum

Anyukaként, apukaként, mindkettőtöknek második házasság. Mit vennétek fel saját esküvőtökre? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 14. 15:16

Sziasztok!

Nekünk most szept.25.-én lesz az esküvőnk:)Mindkettőnk 2.házassága.Úgy indult,hogy két tanu és mi és mire megvolt az időpont 50 fő lett belőle.Ígyhát most már megadjuk a módját és higyjétek el nagyon izgatottak vagyunk.Alig várom,hogy felvehessem a menyasszonyi ruhám és kedvesem meglásson benne.:)

Természetesen az eredeti felállásban én is ekrü szoknyában és blúzban mondtam volna ki az igent.

11. e1641dee25 (válaszként erre: 9. - 6208ad5eaa)
2010. szept. 14. 15:09
Így is lehet bármilyen ruhátok (pl fotók miatt is:D), én is ilyen esküvőt szeretnék.....
10. Anitah
2010. szept. 14. 07:13
Sok boldogságot kívánok Nektek! :-)
2010. szept. 13. 23:15
csendes meghittet szeretnék két tanu és kész senki mást nem akarunk meghívni, legszívesebben még tanút se hívnánk, de hát muszáj :S
8. Bichi (válaszként erre: 1. - 6208ad5eaa)
2010. szept. 13. 22:22

Szerintem ez függ a szertartás milyenségétől is.

Ha egyszerűbb, akkor tényleg elég egy kiskosztüm, viszont ha nagy feneket kerítetek neki, akkor nyugodtan belefér az esküvői ruha is.

Csak rajtatok múlik, és a lényeg, hogy ti jól érezzétek magatokat benne :o).

Szerintem ez teljesen független attól, hogy szülők vagytok, és hogy a második házasság...

2010. szept. 13. 21:07
Én egyszerű kék ruhában voltam, apa meg kék ing, fekete nagrág.
2010. szept. 13. 20:06
én farmerban voltam :)
5. Anitah (válaszként erre: 1. - 6208ad5eaa)
2010. szept. 13. 19:52

Szia!

Nekem egyszerű, de szép ruhám volt, ami nem volt menyasszonyi, mert második házasságom lévén nem is szerettem volna azt és a pocakom sem fért volna el benne, mivel már útban volt a kisfiunk. :-) A férjem pedig öltönyben volt. (Az adatlapomon a képek közt van esküvői fotónk.)

Manapság már az sem baj ha másodjára is menyasszonyi ruhát veszel fel. Ha nem szereted a kosztümöt választhatsz egy szép elegáns ruhát is szerintem. Ahogy Neked kényelmesebb. A férfiaknak meg az öltöny a legcélszerűbb. :-)

Mikor lesz az esküvőtök?

2010. szept. 13. 19:24
Az anyuka egy sze'p kosztumot,apuka oltonyt
2010. szept. 13. 19:23
Milyen ruha illik ilyen esküvőre vőlegénynek menyasszonynak egyaránt?
2010. szept. 13. 19:23
kosztümöt (bézs vagy krém színben)
2010. szept. 13. 19:22
Anyukaként, apukaként, mindkettőtöknek második házasság. Mit vennétek fel saját esküvőtökre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook