Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama masszázs otthon? fórum

Kismama masszázs otthon? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kismama masszázs otthon?

2015. júl. 8. 22:11
Én igazság szerint nem masszíroznék otthon kismamát. nem értek egyet a borsos árakkal, legalábbis pl. nálunk nincsenek magas árak. Reklám nélkül. A lényeg, hogy én hozzáértés nélkül tutira nem ajánlanám inkább, pláne hogy azért sok félős kispapával találkoztam - én az voltam -.
2010. szept. 13. 18:47
Szia, vannak bizonyos masszázs fajták, amelyek a méreganyagok ürítését segítik elő (pld.: nyirok masszázs), ezek valóban nem ajánlatosak a kismamáknál. A leírt óvintézkedések betartásával (első trimeszterben nem, visszeres lábat nem,...) szerintem nem lehet problémát okozni. Ha valaki bizonytalan, inkább keressen meg kismama masszázzsal is foglalkozó masszőröket, vagy csak részmasszázst végezzenek otthon. Pld.: hát, váll, nyak, karok.
2010. szept. 13. 16:32
Szia, 36 hetes kismama vagyok,és engem az ismerőseim lebeszéltek a maszírozásról,mert hogy közben méreganyagok szabadulhatnak fel és a véráramlattal a baba szervezetébe is bekerülhetnek,ez igaz?
2010. szept. 13. 16:08
Bizonyára már sokan hallottak a kismama masszázsról, de a borsos ára miatt, csak kevesen próbálták ki.
Összedugtuk a fejünket egy masszőr ismerősömmel, hogy milyen módszerrel és mely dolgokra figyelve lehet otthon is végezni a kismama masszírozását.

Ugrás a teljes írásra: Kismama masszázs otthon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook