Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Keresek Szegeden olyan nőgyógyászt, akinek van magánrendelője és végez mell ultrahangot. Tud valaki ajánlani? fórum

Keresek Szegeden olyan nőgyógyászt, akinek van magánrendelője és végez mell ultrahangot. Tud valaki ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 12. 20:32

Sziasztok!

Olyan nőgyógyászt keresek Szegeden,aki középidős vetélésekkel foglalkozik.Harmadik babámat veszítettem el két hete 18 hetesen.Sok problémám van:pajzsmirigy,talán lupus. Pécsen azt mondták már nincs remény.Segítsetek, ha tudtok!!!!!

2010. szept. 14. 07:31
Sziasztok! Köszönöm szépen, hogy írtatok és bíztatatok elmentem tegnap este egy magándokihoz UH-ra és semmi elváltozást nem látott. A csomót érezte a mellemben,mert sajnos elég nagy kb.kisebb dió nagyságú de azt mondta az UH-n nem lát semmi elváltozást nyugodjak meg.Valószínű hormonális változáson estem át.Hát lányok nem tudom,de azért nyugodtabb vagyok mert nem látott semmi elváltozást a mellemben,nem szegedi vagyok csak az én nőgyógyászom nem sürgette meg az UH-t és ezért szeptember 24-ére vagyok kirva,oda is elfogok menni.Szegeden azt mondta a doki,hogy lehet szövettant fognak venni a csomóból,de nem is bánom mert az csak nincs rendjén hogy ekkora csomó van a mellemben.Röviden ennyi.
8. Mortisia 27 (válaszként erre: 7. - Cskata)
2010. szept. 13. 14:39
Köszönöm szépen,ma megyek egy szegedi nőgyógyászhoz aki csinál nekem UH-t.
7. cskata (válaszként erre: 3. - Mortisia 27)
2010. szept. 13. 12:37

Szia!


Én Szegeden ide szoktam mell UH-ra elmenni ellenőrzésre:

[link]


Ha nem változott a rendszer náluk a legutóbbi látogatásom óta, akkor kedden délelőtt és szerda délután lehet hozzájuk menni!

Sok szerencsét!

6. Mortisia 27 (válaszként erre: 5. - Kék)
2010. szept. 13. 12:28
de jó lenne :) nagyon félek!
5. Kék (válaszként erre: 3. - Mortisia 27)
2010. szept. 13. 12:23
Ha gyorsan nő,az majdnem biztos,hogy ciszta,de azt sem szabad elbagatellizálni!
4. Kék
2010. szept. 13. 12:22

Menj el sürgősen egy mammográfiai vizsgálatra!(háziorvos,vagy nőgyógyász beutalójával fogadnak csak!)Az idő telik,és nagyon sok minden lehet a háttérben!

SEMMIKÉPPEN NE IJEDJ MEG!!MERT NEM MINDEN CSOMÓ RÁK!DE MINDEN CSOMÓT MEG KELL VIZSGÁLNI!

3. Mortisia 27 (válaszként erre: 2. - 579e1f2127)
2010. szept. 13. 12:19
köszönöm segítségedet ahol lakom ott sajnos a nőgyógyászok nagyon felületesek, ma kaptam időpontot de szept.24.-e amikor tudnak fogadni én addig nem bírom ki! Nő a csomó a mellembe :( és még ma elkell mennem valakihez aki megmondja mi ez.
2. 579e1f2127 (válaszként erre: 1. - Mortisia 27)
2010. szept. 13. 12:13

Bocs,de nem szeretek kintre írni.

Ha elfogadod a tanácsomat nem privát nőgyógyászhoz mész,hanem az onkológiai szakrendelésre.Sokkal egyenesebb és gyorsabb út vezet oda,hogy minél előbb megvizsgáljanak.A legtöbb nőgyógyász nem tud olyan alaposan diagnosztizálni mell ultrahangot mint a mammográfián teszik.Valószínű neked nem szükséges a mammográfia,de ott csinálják az UH-t is. Hidd el tudom én már voltam hasonló helyzetben és az idő nagyon fontos tényező.Kívánom,hogy negatív leletet kapj.Ha bármiben tudok segíteni írj nyugodtan.

2010. szept. 13. 11:59
keresek Szegeden egy olyan nőgyógyászt akinek van magánredelője és végezz mell ultrahangot.Aki tud nem segíteni nagyon megköszöném,csomó van a mellemben és szeretnék a végére járni.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook