Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Mosonyi Péter tel.szám fórum

Dr. Mosonyi Péter tel.szám (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 4. 19:43

Sajnos nekem is hasonló véleménmyem van Mosonyiról. Pedig nagyon bíztam benne, sokan ajánlottátok itt a fórumon, de nem jött be.

Lehet, hogy már elszállt egy kicsit, de az elég durva, amikor már csak a pénz a fontos egy embernek.

Az pedig egyenesen felháborított, hogy a meddőségi vizsgálatok elején már a lombik felé terelgetett, mert mint kiderült érdekelt volt abban, hogy egy bizonyos orvoshoz járjak.

Igen. Ez jelenleg a magyar egészségügy.

Mindenért fizetünk, pedig a TB-t minden hónapban levonják tőlünk, amiért eddig nem sokat adtak még.

2013. jan. 28. 22:24
Kedves Eperke!Csodálkozok az írásodon,ismerem a dokit,dr.Mosonyi Péternél szültem,hozzá jártam a 9 hónap alatt,voltam a magánrendelésén is,maximálisan meg voltunk elégedve vele,egyáltalán nem volt pénzéhes,más magán-nőgyógyász árhoz képest a legolcsóbb,nekem semmilyen vizsgálatot nem csinált ami fájt volna,el se tudom róla képzelni.Az "ő kórházában" szültem,az orvossal semmi gond nem volt ott sem,sőt,viszont az a kórház....Jajj.Hát színvonal alatti.Sajnálom,hogy rossz tapasztalatot szereztél vele kapcsolatban,tapasztaltam,hogy sok orvos visszaél a magánrendelésen elkérhető árakkal, de szükség van a szolgáltatásukra,amiért ott tart a magyar egészségügy,másnéven sztk,ahol tart.
6. Eperke_eperke (válaszként erre: 5. - Cornflower)
2012. okt. 21. 20:03

Szia!


Én hozzá jártam, de nem ajánlom.

Nagyon szereti a pénzt és egyetlen laboros beutalóját nem fogadták el az SZTK-ban, tehát csak magán laborba tudtam menni, pedig 16 éve fizetem a TB-t.

Amikor mondtam neki, hogy szeretnék TB alapon legalább ezekre a vizsgálatokra elmenni, akkor meg nem tetszett neki és mondta, hogy bemehetek az "Ő kórházába". Aztán kérdezősködtem és a kórházban is tartja a markát. Szomorú, pedig az 1. találkozáskor nem volt rossz tapasztalatom vele kapcsolatban.

A HSG vizsgálathoz pedig még fájdalomcsillapítót sem ad, ami anélkül nagyon brutális.

2012. jún. 11. 21:15

SOS szükségem lenne Mosonyi Dr magánrendelőjének a címére vagy bármilyen elérhetőségére.

Fontos lenne!! Köszönöm!

2011. szept. 29. 21:39
Meg tudná mondani valaki, hogy most hol van dr. Mosonyi Péter magánrendelése, és milyen telefonszámon lehet bejelentkezni? Előre is köszönöm!
3. bobbancs (válaszként erre: 2. - F303be5590)
2010. szept. 13. 16:37
Közben már sikerült megszereznem. Köszi.
2010. szept. 13. 14:28
és ha nem kapod meg senkitől, akkor csak úgy hagyod annyiban?
2010. szept. 13. 11:55

Sziasztok!


Valaki meg tudná nekem írni priviben Mosonyi Péter mobilszámát?

Sajnos elvesztettem a telefonom, vele együtt az ő számát is...

Segítségetek előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook