Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor két lélek találkozik... fórum

Amikor két lélek találkozik... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor két lélek találkozik...

2010. szept. 19. 10:40

Azért jó dolog ez a mindenféle.

Most legalább tudjuk, ki kicsoda.Van ugye Lyrian, Bogi meg a papája, továbbá mp mint lélektestvér...

Ő a ma élő legnagyobb Molnár.

De szép is az élet közösségi oldalakkal, mifenékkel...

17. Lyrian (válaszként erre: 16. - 388b941089)
2010. szept. 17. 09:22
:) :) :)
16. 388b941089 (válaszként erre: 15. - Lyrian)
2010. szept. 17. 09:16
Bogi hozzászólt az apukája egyik hsz-hez, úgy vettem észre az egészet. Rákattintottam, erre észrevettelek... na mondom itt nekem valami nagyon gyanús... :D
15. Lyrian (válaszként erre: 14. - 388b941089)
2010. szept. 17. 08:34
Hát igen, kicsi a világ. :)
2010. szept. 16. 15:45

érdekes dolgokra bukkan az ember facebook nézegetés közben! :) akiről ez a cikk szól, az egyik kolléganőm (Bogi) apukája :)))


mik ki nem derülnek :))))

2010. szept. 16. 11:03

Ez csodálatos!!!!!!!!!

Ritka az ilyen önzetlen barát Tesó.

Nagyon örülök hogy neked ez megadatott Drága Lyrian!

2010. szept. 14. 20:47
Nagyon jó!!!Mindig várom mikor írsz megint!!!Még-még -még!!!!!
11. heleenke (válaszként erre: 10. - Heleenke)
2010. szept. 14. 19:01
jav: megosztottad
2010. szept. 14. 18:50

Kedves Lyrian!


Nagyon szepen irtad le a vilag csodajat, ami nagyon keves embernek adatik meg ezen a foldon. Nagyon magavalragado a situsod! Jo volt olvasni a torteneted, Koszonet, hogy megosztotad velunk!

2010. szept. 14. 09:37

Szia Lyrian!


Csodálatos történet. Szépen van megírva, de nekem elsősorban mégis inkább amiatt tetszett, ami köztetek történik. Nem sírtam, de végtelenül jó belegondolni, hogy lelki társak megtalálják egymást.

Nekem is megadatott ez a csoda és életem egyik legszebb ajándékaként tartom számon, amiért mindörökre hálás leszek Istennek, az én kedves barátomnak Világjárónak, és magamnak, amiért engedték, engedtük megtörténni mindazt, ami ehhez a mély, őszinte, minden vészen átívelő, mindkettőnk életben maradásához szükséges kapcsolat kialakulhasson, és hosszú-hosszú ideje működhessen.

Még sok boldog, vagy boldogtalan, de mindenképpen együtt megélt évet kívánok szeretettel mindkettőtöknek!

8. c75565e593 (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. szept. 14. 09:37

Nekem is van egy Molnár Péter ismerősöm:)

Igaz sok Molnár, és Péter van:))

2010. szept. 14. 06:52

Ez kisértetiesen hasonlít a mi történetünkhöz.Véletlenül akadtunk egymásra az interneten,másfél hónap levelezés,telefon beszélgetés után találkoztunk először.Szerelem lett az első látásra,és vele párhuzamosan nagyon-nagyon jó barátok is lettünk.Ez a CSODA már 26 hónapja tart,együtt élünk,és igaz tisztelettel,gyengédséggel a rajongásig szeretjük egymást. Mindenkinek szívből kívánom,legyen ilyen boldog az életben.

Harcimarci Ecserről

2010. szept. 13. 12:58

Az első mondatnál tudtam,hogy te vagy az ÍRÓ.

Imádom a stílusod,na!

De még nem olvastam el!

2010. szept. 13. 11:34
Ismét... mindig örömmel olvaslak.
2010. szept. 13. 11:24

Kedves Lyrian!


Elolvastam a cikkedet, bizony könnyeket csalt a szemembe, és alaposan kisírtam magam, annyira megható és szívhez szóló volt. Csodálatos ajándékot kaptál a sorstól. Olyan ajándékot, amit az ember nagyon ritkán kap. Ha meg is kapja, nem tud rá vigyázni. Nem ismeri fel, csak ha késő már.

És soha többet nem kapja meg. Ha igen, óriási szenvedés árán, keményen megszenved érte.

Örülök, hogy Nektek megadatott ez a nem mindennapi csoda. Vigyázzatok egymásra nagyon, és nagyon sok boldog, együtt töltött évet kívánok Nektek!


Szeretettel: Jómagam.

2010. szept. 13. 11:12

Köszönöm. :)

A Boszorkány és a Farkas legendája a videóval együtt a naplómban található. :)

2010. szept. 13. 11:07
Hmm,írj még ilyet ,ez nagyon jó!!!!
2010. szept. 13. 10:08
Molnár Péter, Farkas... Szürke... Pesti úr... nekem egyszerűen Tesó... mert testvérem, barátom, Mesterem... akire mindig számíthatok... aki mindig megsimogatja, vagy megrugdossa a lelkemet, ha éppen arra van szükség... a világ legnagyszerűbb embere... Egy kávé mellett most elmesélem, hogyan ismertem meg...

Rátaláltam. Azaz ő talált rám. Ugye, Tesó? Mi már együtt rójuk az utat, egymás mellett, át a hidakon, vagy éppen alattuk... falakat építünk és bontunk le... magunkért, egymásért, mindenkiért...

Ugrás a teljes írásra: Amikor két lélek találkozik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook