Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Forma1 Magyar Nagydíjra sétálójegyet keresek! Nem tudja valaki hol kapható, és mennyiért? fórum

Forma1 Magyar Nagydíjra sétálójegyet keresek! Nem tudja valaki hol kapható, és mennyiért? (tudásbázis kérdés)

2009. máj. 20. 17:52

Hello

A családommal szeretnék kimenni a Magyar nagydíjra, de vmiféle olcsóbb jegyet szeretnék venni mert nem nagyon van keret a drágákra.Az egész hétvégére kiszeretnénk menni. Vki tudna vkit ajánlani hogy kit kell felhívni ilyen ügyben,vagy vki tudna írni vmit a jegyekről, már interneten néztem,de nem nagyon tudtam kiigazódni meg ott elég drága jegyek vannak, köszi előre is...

2008. márc. 17. 10:32
sziasztok?Nem tudja valaki megjuni nekem,hjol vehetek az F1-re jegyet üdülési csekkel?
7. Rika1 (válaszként erre: 3. - Tina68)
2007. júl. 31. 04:00
A boxutcai látogatás az csütörtökön van délután 16 órától-től - 19-ig.Mindenki bemehet,akinek van jegye valamelyik napra.A péntek az edzés nap,de lesznek bemutatók és verseny is a Clio kupa.A pénteki jegy 6000 ft-ba kerül,a Gold 4-re.Onnan tuti jól látni mindent.(tapasztalat)A szombati futamra már csak álló jegy van.Ha többet akarsz tudni,kérdezz!
6. Boszi1 (válaszként erre: 5. - Tina68)
2007. júl. 30. 12:43

1 napra akartok kimenni , vagy a hétvégét ott tudjátok tölteni ? A péntek, szombati időmérő + a vasárnapi futam csak a magyaroknak került annyiba amit irtam .KB:12000 FT!!!!!!!!

Érdeklődj ezen a telefonszámom :06-1-327-0987vagy

06-1-327-0988 Jobban jársz, mert a hivatalos árlistán soha nem irták ezeket a jegyárakat !!!!!

5. tina68 (válaszként erre: 4. - Boszi1)
2007. júl. 30. 10:38

És mit jelent az a kedvezményes jegy?? Az időmérőre mennyi volt egy jegy?? Bocsi, csak akkor merek elindulni, a családdal, ha van esély olcsóbb jegyet venni:-)

Igazi meglepetést szeretnék, a ma 34 éves öcsémnek, és magamnak a névnapomra:-) + a családnak:-DDD

2007. júl. 30. 10:19
Tavaly voltunk kint 3 napra 12000 Ft körüli volt a jegy . Vagyis lett volna, de mi kaptunk az időmérőre .Az 5-ös kapunál lehet a magyaroknak a kedvezményes jegyet megvenni!!!!!!!
2007. júl. 28. 10:20

A sétajegy az péntek estére szól!A lányom egy munkatársa mondta.Állítólag körbe lehet járni a pályát, meg lehet nézni az autókat, és az egész helyszínt, a box utcát.

Tavaly nagyon olcsó volt, ezt hallottam.

Na egy ilyet szeretnék, mert a futamra, és az időmérőkre nincs keret.

Viszont az érzés megvan:-)

2. Loni
2007. júl. 27. 10:24

Fogalmam sincs, mi az a sétálójegy, de itt biztosan találsz infót:

[link]

2007. júl. 27. 10:20
Forma1 Magyar Nagydíjra sétálójegyet keresek! Nem tudja valaki hol kapható, és mennyiért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook