Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már dolgod velük? fórum

Volt már dolgod velük? (beszélgetős fórum)


18. Re87
2010. szept. 13. 18:40
Nálunk volt olyan,hogy a fiamat a balesetire vittem a keresztanyjával,a doki meg kikezdett a kerianyuval(egy indiai bevándorlott undorító féreg volt).Szerintem ez sem egészen normális dolog.
17. a0aecda338 (válaszként erre: 16. - Marott)
2010. szept. 13. 18:27

Szia! A hideg is kirázott attól amin keresztül mentetek,de a lénye az,hogy nem adtátok föl.Szomszédasszonyodnak remélem mondtad,hogy szégyellje magát,még ha viccnek szánta akkor is.


Nekünk is volt egy "kedves"ismerősünk,aki azzal kürtölte tele a környéket,hogy szellemi fogyatékos a gyerek,mert,hát ilyen korán, kis súllyal született baba nem lehet normális.Most Német-nyelvű gimnáziumba jár,igaz,hogy nem lett kitűnő csak 4.9!

16. Marott (válaszként erre: 6. - A0aecda338)
2010. szept. 13. 10:27
Nekem idestova 20 éve vágta oda egy orvos???, mikor telefonon érdeklődtem, hogy van a fiam, hogy azután a lusta, tohonya,nem életrevaló gyerek után érdeklődik??!!! 1 éves koráig 20-szor szúrták a fülét, arcüregét elváltva, angolkóros lett D-vitamin aláadagolás miatt, a cseresznyényi csecsemmirigye alma nagyságú volt, váltakozva több mint fél évet volt kórhában. Ennek ellenére jó súlyú, szépen fejlődő, kicsit erős /hisz az apja 200 cm, és 120 kg/ kisbaba volt. MÁRA A LUSTA, TOHONYA, NEM ÉLETREVALÓ FIAM 100 KG-OS, 200 CM. MAGAS NAGYON SZÉP FIÚ LETT, AKIT SZERETNEK A LÁNYOK, ÉS IGEN ÉLETREVALÓ LETT!!! Holott én minden alkalommal éreztem, hogy nagy a baj. Főorvos asszony mikor túl voltunk mindenen elmondta, amit éreztem, hogy néha nem volt benne biztos, hogy hazaviszem....És ha nem én vagyok az édesanyja, akkor.....Igaz az akkori pedagógus szomszédasszonyom mondta, hogy szériahibás, küldjem vissza a gólyának!!! No comment! Akármilyen az én fiam!!!
2010. szept. 12. 21:45
Lehet hogy ugyanahhoz volt szerencsénk? Kétszer jártunk nála (egy helyettesítés, egy ügyelet) . Én nem veszem föl az orvosi bunkóságot pedig volt szerencsém beleszaladni , meg 2x háziorvost is cserélni. A második alkalom volt érdekes nálunk. Hétvége, ügyelet, ismertem a bunkót, megint el volt szállva. (lehet sokadika volt,várt valamire) Rohanok a gyerekkel, ez (!)meg settenkedik a fontos mobiltelefonozásával utánunk, jól megnézte milyen kocsival voltam. Na! gondoltam besz..sz te torkos borz! Én tudom hogy te hova viszed az autódat szervízbe, és egyszer véletlenül pont összefutottunk, neki meghát sajna nem jutott (volna) időpont. A szervíz egy része nálam érdekelt.De rendes pofa vagyok, csak nem annyival vágtág meg mint először gondoltam. Egyébként a sajátunk elég normális, kedves.
2010. szept. 12. 21:30
Találkoztam ilyennel, nemis mentem hozzá többet orvost váltottam. De találkoztam normálisal is, úgy jöttem ki töle hogy csodálkoztam, jéé ilyen is van??
2010. szept. 12. 20:56
hihetetlen. Az ilyet eltiltanám a szakmától! Egy orvosnak nem csak az a dolga, hogy a betegséget diagnosztizálja.
12. törpe hugi (válaszként erre: 11. - 1eb84e4bad)
2010. szept. 12. 20:54
pl: ne legyél már ilyen nyafogós. Még talán nem is az volt a bántó amit mondott, hanem az, ahogyan. Egy veleéig reszkető kislánynak nem lehet ilyeneket mondani, pláne nem ilyen hangon. Egyszerűen: durva és lekezelő hangon beszélt velünk. Az aszisztens megkérdezte miért fél a gyerek ennyire. Mondtam neki, hogy mennyi mindenen átment már a gyerek.Ezt hallotta a doktornő is, onnantól kezdve még bunkóbb lett. Tudom, vannak kedves, aranyos jóravaló orvosok is, de ők a kivételek!!!!!!
11. 1eb84e4bad (válaszként erre: 5. - Törpe hugi)
2010. szept. 12. 20:22
pl miket mondott?
10. spinneli (válaszként erre: 1. - Törpe hugi)
2010. szept. 12. 19:11
A legtöbb ilyen volt, akivel találkoztam...sokat nem tudtam velük kezdeni.
9. Re87 (válaszként erre: 1. - Törpe hugi)
2010. szept. 12. 19:10
Igen,a gyerekemet vittem az ügyeletre este 10kor(a dokit fel kellett kelteni) és úgy lekezelt,hogy még a könnyem is kicsordult.
8. a0aecda338 (válaszként erre: 7. - Törpe hugi)
2010. szept. 12. 15:00

Köszi,aranyos vagy.Igen!!!!!

Most volt 16 éves,189cm magas,teljesen egészséges és okos fiú.

7. törpe hugi (válaszként erre: 6. - A0aecda338)
2010. szept. 12. 14:38
Ügyes, erős, élni akaró gyermek a tiétek!!! Gratulálok hozzá!!!!!:)
2010. szept. 12. 14:26

Sajnos én találkoztam szó szerint bunkó orvossal.Kicsifiam nagyon korán született,a 30.héten.Azonnal lélegeztető gépre kellett tenni,mert még éretlen volt a tüdeje.Tisztában voltunk azzal.hogy még bármi megtörténhet,a legrosszabb is,de reménykedtünk.Az 5.napon azzal jött elénk a nővérke,hogy már néhány percet egyedül is lélegzett a babánk,de a részleteket kérdezzük az orvostól.Talán akkor mosolyogtam először a szülés óta.Ezt látva ,az orvos faragatlan módon a következőket mondta:-Asszonyom,ne örüljön,a maguk gyereke még bármelyik pillanatban meghalhat.

Nem tudtam szólni,csak sírtam,azóta is utálattal gondolok az orvosra.A szülész dokimnál be is mózeroltam,Ő jelentette a kórházigazgatónak.Sok panasz volt Rá előzőleg is,úgy tudom szóbeli figyelmeztetést kapott.Néhány év után külföldre távozott.

A legérdekesebb a dologban,hogy kicsikém még aznap kipiszkálta a csövet az orrából és attól kezdve egyedül lélegzett.Azért a dokinak látnia kellett,hogy erősödik a baba.

Bocsi,hogy hosszú voltam,de talán így érthető a történetem.

5. törpe hugi (válaszként erre: 3. - Mendra)
2010. szept. 12. 14:15
Tegnapi az eset. A kicsi lányomnak nőt egy úgyneveztt: afta a fogínyén. Péntek délután óta tömtem láz-fájdalomcsillapítóval, de már nem bírtuk. Révettem ,hogy menjünk dokihoz. Amúgy is érzékeny lelkü a gyerek, meg látott már életében elég sok orvost( asztmás születése óta)nem volt könnyű rávenni. Elmentünk. A doki olyan hangon, és olyan szavakat használva beszélt a gyerekkel, hogy azt mondtam magamban: elég!! Ha nem lettem volna sík ideg, tuti kiosztom. Én nem értem, hogy lehet egy orvos ilyen, pláne egy 8-éves gyerekkel.Minek megy ilyen orvosnak?
2010. szept. 12. 13:45
Igen, volt dolgom egy ilyennel. Mikor durván szólt, közbevágtam, hogy "kisfiam adjál már be magadnak egy modor injekciót", azóta is röhögök, ha eszembe jut, mert látni kellene a képét, amit vágott, és hirtelen otthagyott. :)))))))
3. mendra (válaszként erre: 1. - Törpe hugi)
2010. szept. 12. 13:37
Te találkoztál? Mesélj.
2. 25eed67283 (válaszként erre: 1. - Törpe hugi)
2010. szept. 12. 13:36
Kiosztottam és váltottam dokit. Főleg, hogy nem tudta elviselni, hogy tanultam latint és sok dolgot megértettem abból, amit mondott. Mert magyarul alig vakerált valamit.
2010. szept. 12. 13:33
Találkoztatok már szó szerint arogáns bunkó tapló dokival? Hogy reagáltátok le?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook