Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van másik ilyen 2 éves is, aki szereti a könyvtárat? fórum

Van másik ilyen 2 éves is, aki szereti a könyvtárat? (beszélgetős fórum)


2015. jan. 22. 09:33
A 2 éves kislány unokám amióta csak könyvet tudott fogni a kezébe, odavan értük és a mesehallgatásért. Lassan kívülről elmondja a történeteket:) Annyi könyve van, hogy könyvtárba nem is igen szükséges menni még egy darabig:))
14. Serry
2010. szept. 13. 10:40

Mi kezdetben azért mentünk a könyvtárba,mert én kerestem jegyzeteket. Aztán jó móka volt a gyereksarokban kutatni mesekönyvek után. Vannak játékok is de még sosem játszottunk a nagy könyvtárban. Vannak mondókázás programok.. de mivel oviban bölcsiben vannak ezekre nem tudunk menni. Legutóbb a Múzeumok éjszakáján voltunk bent meséket hallgatni fáradásig.

Most meg kölcsönözni voltunk. Mindig a 3-4 könyvvel jövünk haza. Csak győzzem számon tartani mit honnan hoztunk és esetleg hol hagytuk el. Most éppen két könyvünk marad a 100 km-re lakó nagyinál.

13. Bri*
2010. szept. 12. 18:54
A kisfiam 1 hónap múlva lesz 2 éves és odavan a könyvekért. A Plázában nem a játékboltba, hanem a könyvesboltba megy be. A könyvtár még valahogy sosem jutott eszembe, de tök jó ötlet, ki fogjuk próbálni!
2010. szept. 11. 23:45

Könyvtárban ugyan még nem jártunk, de a 20 hónapos kislányom nagyon szereti a könyveket, nem telik el nap, hogy ne nézegetnénk végig. Vannak kedvencek, mindegyiket elnevezte már valahogy (szépen beszél) és mondja, hogy melyiket kéri.

Boribont is olvasok és sok állatmesés könyve van (a tesóitól örökölte), meg a Bóbitát is szereti.

Ha ilyen csúnya idő marad továbbra is, mi is elmegyünk valami foglalkozásra a könyvtárba. Meglátjuk, hogy tetszik neki.

11. Tina87
2010. szept. 11. 17:39
Mi is szeretünk, nyáron is télen, rossz időben pláne, szokott a központi könyvtárban sok program is lenni.Nekem nem lenne pénzem erre a sok drága mese könyvre de így legalább nem marad le róluk, arról hogy megismerje és olvassak neki, most például bartos Erika könyveket, meg Boribon-t :D
2010. szept. 11. 17:37
Az én kislányom 6.5,a kisfiam 4 lesz és imádnak oda menni.
2010. szept. 11. 17:19

Gergő unokám már egy évesen ahogy ült nézegette a képeket. Most négy éves és a képekről mesét alkot...

Annánk ,ő most kettő éves és két hós...ül melette és hallgatja,tapsolja ...

Olvasni is mindig lehet nekik. Ez leköti őket.

Nagyon jó,hogy sok könyvtárban van kis játszósarok is...

2010. szept. 11. 17:14
Na igen mi is úgy teszünk, mintha itthon nem lenne tele minden könyvvel. én nagyon szeretek olvasni /netezés közben is könyvet olvaosk :D/ és remélem a lányom is szeretni fog. sűrűn jártok könyvtárba egyébként?
2010. szept. 11. 17:13
Az én fiam is szeret odajárni! A könyveket is nagyon szereti.
2010. szept. 11. 17:12
Pontosan. Mi rendszeresen kölcsönzünk könyveket is. Úgy csinálunk mintha itthon egyetlen darab sem lenne:) Édesek imádom,ohgy imádják a könyvtárat. később sem lesz idegen nekik. S nem csak az ovis kirándulások alkalmával látják.
2010. szept. 11. 17:07
mi nemrég kezdtünk el együtt járni, de nagyon szeret ott lenni a lányom. lapozgatj aa könyveket, játszik a bábukkal és ehez hasonlók. de nem is bánom, ha szeret velem járni. ebből rossz nem sülhet ki. /remélem :D/
2010. szept. 11. 17:06

Mi Levente 16 hónapos kora óta járunk rendszeresen. Ő már 6,5 éves:)

A testvérkéje ebbe nőtt bele:)

2010. szept. 11. 17:04
ja igen és ő 2,5 éves :D
2010. szept. 11. 17:04
az én lányom is szeret velem eljárni :)
2010. szept. 11. 16:56
Ma azt mondja nekem a 2 éves fiam: esik esső menjünk má a könyvtárába.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook