Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aquapol falszárítás, falszigetelés - van valakinek tapasztalata? fórum

Aquapol falszárítás, falszigetelés - van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 12. 14:32
Szia már több cég és vállakozó is foglalkozik a módszerrel,elég beírni a keresőbe hogy acéllemezes szigetelés .Biztos találsz olyat aki az egész ország területén dolgozik,és megtudod hogy mennyi bontással jár.Remélem tudtam segíteni.
8. mézgapaula (válaszként erre: 7. - Nusika74)
2010. szept. 12. 08:18

Köszi!

Én azt hittem, hogy az acéllemezes módszerhez bontani kell. A veszprémi cég az ország egész területén vállal? Mi Fejér megyeiek vagyunk.

Meg tudnád írni az elérhetőségüket privátban?

7. Nusika74 (válaszként erre: 1. - Mézgapaula)
2010. szept. 11. 19:32
Nálunk volt egy hasonló készülék a házban ,de 1év alatt semmi eredménye nem volt.Akkor találtunk egy újsághírdetést egy Veszprémi cég bontás nélkül acéllemez beütéssel vállalt utólagos szigetelést,a lábazati fal sérült egy kicsit ahol a lemezeket betolták ,nekünk ez bevált megszünt a vízesedés.
6. eeab532645 (válaszként erre: 5. - Ritapam)
2010. szept. 11. 19:25

Sajnos nem tudok hozzászólni mert amit kérdezel inkább festőszakmába vág.

Én csapadék vízszigeteléssel foglalkozom.

2010. szept. 11. 18:53

pipu, mi a véleményed a dérporról?

nálunk belső salétromosodás van, egy falon kipróbáltuk, 2 éve van rajta, nem jött föl fölé..

idén a többi falat is megcsináltuk...

2010. szept. 11. 11:04

Nekem ez a szakmám.

Az utólagos szigeteléssel az a baj hogy csak ideig óráig hatásos és nem is olcsó.

Csodák nincsenek,ha a szigetelés elvan szúrva azt helyre hozni nagyon költséges .

Persze sok függ a ház állapotától is.

Gondolok itt arra hogy milyen mértékű a vizesedés,menyire hullik a vakolat..............

3. mézgapaula (válaszként erre: 2. - Eeab532645)
2010. szept. 11. 10:49
Igen, olyanok tapasztalatait várom, akik kipróbálták (vagy közeli ismerősök kipróbálta) az Aquapol technológiát, teoretikus fejtegetésekbe nem mennék bele.
2010. szept. 11. 10:42
Utólagos falszigetelésre gondoltál?
2010. szept. 11. 10:27
Aquapol falszárítás, falszigetelés - van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook