Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosógép vélemények fórum

Mosógép vélemények (beszélgetős fórum)


6. fksz (válaszként erre: 4. - 4c07880d46)
2010. szept. 12. 20:22
mi is néztünk egy indesitet, de lebeszéltek róla...
5. fksz (válaszként erre: 3. - Melinda0328)
2010. szept. 12. 20:21
zanussi is az elektrolux csoporthoz tartozik úgy tudom. Bosch, siemens, aeg, miele, ezeket ajánlották, de nem az én pénztárcámhoz valók :-)ezért döntöttünk a zanussi mellett. Indesitet azért nem, mert nagyon drága az alkatrész ellátás, szinte egy új gép.
2010. szept. 11. 17:31
Nekünk Indesit elöltöltős mosógépünk van, 4 éves, még nem volt vele gond. Jó márka, és valamivel olcsóbb, mint a többi "nagy név". A Zanussit nem ismerem!
2010. szept. 11. 16:23
A Zanussi régi, bevált márka. Én valószínű hűtőt fogok olyat venni :) Én most kaptam mosógépet pl., új márka, Privileg, bementem a boltba, egyből azt ajánlották. Új márka, az AEG-Elektrolux gyártja, úgyhogy biztos jó :)
2010. szept. 11. 07:22
nekünk wihrlpool felültöltős van, és jól müködik már évek óta. a gáztűzhelyem zanussi, és azt is szeretem. a lényeg hogy ismert márkát vegyél
1. fksz
2010. szept. 11. 00:11
Zanussi zwg 1100m mosógépe van valakinek? Mennyire megbízható a zanussi? Ha van valakinek tapasztalata, légyszi segítsen. Gépvásárlás előtt állunk....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook