Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kb. egy éve szedek fogamzásgátló tablettát és több, mint tíz kilót híztam. Szerintetek ez normális? fórum

Kb. egy éve szedek fogamzásgátló tablettát és több, mint tíz kilót híztam. Szerintetek ez normális? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 22. 08:06
sajnos igen.valtsal masikra,mert nem mind egyforma.
2012. jan. 19. 05:43
sajnos ez elofordulhat.probaljal masikat szedni hatha attol nem fogsz hizni.en szerencsere nem hiztam meg tole,de magas vernyomast sikerult ossze szednem,nincs gyogyszer mellekhatas nelkul sajnos.
2010. szept. 11. 18:07

Hát sajnos normálisnak nem nevezhető, de gyakori kísérőjelenség. Úgy értem a nem normálist, hogy nem lenne szabad, hogy ilyen mellékhatása legyen. Miért nem lehet ezt kiküszöbölni valahogy a gyógyszerész tudósoknak.

Nálam is ez volt, talán nem ilyen súlyfelesleggel, de egyértelmű hízás. Abba is hagytam, s mostmár 4 éve spirálom van. Tartom is a súlyom, semmi mellékhatás.

2010. szept. 11. 16:25
Hát lányok...akkor bizony nem vagyok egyedül ezzel a problémával! Próbáltam a 90 napos diétát, de sajnos híztam ahelyett,hogy fogytam volna.Lehet,hogy nincs a két dolognak köze egymáshoz,de aggasztónak találom. Mindenesetre,köszi,hogy megosztottátok velem a véleményeteket.
2010. szept. 11. 14:36
Sajnos ismerős a hízás. Nekem is hamar felszaladtak a kilók. Hiába váltottam gyógyszert. Legalább 4 fajtát szedtem. Több mint 15 kilót híztam, amit azóta sem tudok leadni, pedig már évek óta abbahagytam a bogyók szedését. :(
11. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Green angel)
2010. szept. 11. 13:51
Én 1 hónap alatt 3kg-t híztam a bogyótol.Azóta minden nap tornázom heti 5-6X,és így tudom tartani a súlyomat,de amúgy híznék mint az állat(bocsi a hasonlatért)
2010. szept. 11. 08:43
Szia én 6 évig szedtem fogamzásgátlót (lyndinette, yasminelle) most nem szedem mert most nem kell , de én is nagyon sokat híztam tőlük, azért váltottam yasminellére, de ez sem volt nyerő úgy hogy ha majd ha később szükség lesz rá, nem tudom hogy milyen gyógyszer lenne jó, lehet nincs is számomra jó gyógyszer , most hogy nem szedem fogytam egy kicsit , 6 év alatt legalább 20 kg szedtem föl és előtte sem voltam nádszál ezért szar hogy ennyit híztam tőlük.
9. baloghany (válaszként erre: 1. - Green angel)
2010. szept. 10. 23:20

Hát szerintem nem. Én vagy 10 évig szedtem, de a súlyom nem változott.

Lehet más gondod van, ne ma fogamzásgátlótól van. Pl. pajzsmirigy.

2010. szept. 10. 23:08
én meg nem tudok hízni. semmitől. még a bogyóktól sem. :(
2010. szept. 10. 23:02
Én a novynette-tel jártam így. Kérd ki a doki véleményét, mert én pl gyógyszerváltás után tudtam fogyni diétával, előtte még diétával sem ment.
2010. szept. 10. 23:01
Laurinát szedtem, most pedig Sambát.....
2010. szept. 10. 23:00
áhh mit szedsz? kell nekem is. (:
2010. szept. 10. 23:00
én egy dkg-ot se híztam 4 év alatt!Szerintem ez nem normális, minden képpen menj el orvoshoz.A Te szervezetednek megfelelő fog.gátlót kellene szedned amitől nem hízol meg,ehhez kellene labor,hogy megtudják melyik a megfelelő gyógyszer számodra!
2010. szept. 10. 22:53
igen én is hiztam sokat de tőbb év alatt..
2. viva70 (válaszként erre: 1. - Green angel)
2010. szept. 10. 22:49
Ez sok ilyen rövid idő alatt. Nekem is jöttek fel jócskán plusz kg-ok, de nem egy év alatt.
2010. szept. 10. 22:46
Kb.egy éve szedek fog.gátló tablettát és több mint tíz kilót híztam. Szerintetek ez normális?........

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook