Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókurázó 50-60 év közöttiek-most sem késő fórum

Fogyókurázó 50-60 év közöttiek-most sem késő (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. jan. 4. 17:45
Felkúszott rám néhány kiló, de ma reggel egészen jó lett, persze még nem vagyok, ott,ahol elhajlottam, de már ennek is örülök, lehet holnap reggel 100 alatt leszek. Vasárnaptól kezdem a juharszirup kúrát, most visszavettem a kajákat és el kezdtem mozogni, agyban készülök a 10 napra. Győzködöm magam, hogy meg kell csinálni.
335. 408020f45e (válaszként erre: 330. - Katrina)
2012. nov. 25. 19:44

Szióka!


Az én napjaim sem voltak 100%-osak, de azért próbálkoztam!:)

Most éppen egy adag bosszankodáson vagyok túl. Sütöttem nagyon finom túrós-mazsolás-meggyes sütit, de sok lett a tölteléke. Gondoltam, hogy a mirelitből előkapom a Penny-s vajas tésztát és ugyanúgy megsütöm! gondoltam én! Hát, mit mondjak? Inkább semmit! Kár volt bele az energia!!!!

Amúgy megvagyok, most bicajozni fogok, mert nagyom mérges lettem!

Tegnaptól belevágtam egy újabb 90 napos körbe. Ma keményítő napom van. Talán a sors keze, hogy ez a sütemény nem sikerült:)Már hogy ne tudjak belőle enni:DDDD

Holnap szénhidrát, valószínűleg káposztás tészta lesz, bár utálom a káposztát reszelgetni!:) De a káposzta jó a diétára, a tészta meg soron következik!:D

Mindenkinek további kellemes estét!:)

2012. nov. 25. 17:52
Na csak sikerül, elég nehezen, ....DDDDDDD
2012. nov. 25. 17:52
kisebbedni
2012. nov. 25. 17:52
kissebbedni
2012. nov. 25. 17:51
Számolom a kalóriáimat, egy héten két-három napon túllépem az 1500-at. Mos végre 99,8 kiló vagyok, már két napja, kicsit kevesebb,mint 100. heti fél kilós fogyást irányoztam elő magamnak a kalóriabázist használom továbbra is. Próbálok heti háromszor sportolni. Úgy néz ki ez most elég. ha megáll a fogyogatásom nem tudom mit kell változtatnom. Egyelőre a programban csak a kalóriát tartom, az összetételre még nem figyelek.A méretem alul 46-os lett, felül maradt 48-as. A csípőm és a combom kezdett el kisebedni.
330. Katrina
2012. nov. 24. 08:19

Szia Edit!:)


Köszönöm a jeleket, amit küldtél.Aranyos vagy! Kicsit sunnyogtam, mert a fogyókúrám nem igazán bírtam tartani.

Remélem Te ügyesebb voltál!:)

Ráadásul ez a hét már lehet, hogy veszett fejsze nyele ebből a szempontból:) Holnap névnapozunk. Még sok munka vár rám...életem első dobostortáját akarom megsütni:) és...gyümölcsöszseléspudingosóriástepsissüteményt:) + még

szakállas pogácsát (jaj, ez is nagyon finom!:))

Szóval lesz kísértés bőven.

Remélem legalább az a két kiló minusz megmarad és újból nekifutok.

Te? Mesélj légyszi!:)

329. 408020f45e (válaszként erre: 328. - Katrina)
2012. nov. 15. 22:13

Szia Kata!

Köszönöm kérdésed, már a torokfájást követő rekedtségen is túl vagyok!:) Jó volt a Neocitrán, meg a tea, a méz. Csak erre meg a kalóriák miatt kell nagyon figyelni.

Egy kicsit a napi robot miatt mostanában hanyagoltam a mozgást, de vissza kell térnem, mert nagyon lustulok!:)

Holnap gyümölcs napom lesz, ezt nagyon nem szeretem, de ilyenkor szoktam még bevállalni magamnak olyan dolgokat, ami tereli a figyelmem (takarítás, vasalás) pluszban. Remélem beválik!:)

328. Katrina
2012. nov. 15. 18:13

Szia Editke!:)


Köszönöm a biztató szavaid, nagyon kis aranyos vagy!

A napom fogyis szempontból jól sikerült ma is, ha nem jön rám a régi esti zabálhatnék:)De azt hiszem most már könnyebb kontrollálnom. Egyébként nem is értem, hogy az hogy lehetett hogy egészen addig nem voltam éhes, amíg be nem jöttem az ajtón. Itthon meg elkezdtem enni és képes voltam két órán keresztül is falni, ami a kezem ügyébe került.

Tudom, hogy ez nem normális és még nem kiabálom el,de talán kezdek leszokni róla.

Egyébként ha kilóban még nem is sok a változás, amióta nem eszek 6000 kalóriát azóta reggel nem fáj a lábam, ahogy ezt már az utóbbi túlevéses korszakomban tapasztaltam.

Te hogy állsz? Meggyógyultál már?

327. 408020f45e (válaszként erre: 326. - Katrina)
2012. nov. 13. 21:36

Szióka!

Ne aggódj, menni fog!:) Leszel még annyi! Csak hát adj időt magadnak. Ha lassan haladsz, nem baj, a lényeg a haladás. Jó úton vagy, már lement 2kg, ez nagyon jó! Tudod, én azzal vigasztaltam mindig magam amikor nagyon lassan haladtam, hogy így van ez jól! Legalább nem leszek petyhüdt bőrű. Aki hirtelen fogy sokat, az jobb, ha már egyeztet egy plasztikai sebésszel is:D Mert ok!, hogy a súlya kevesebb lett, de a bőre már nem tudja követni a fogyást és hogy néz ki? Szóval, ha apránként fogy, annak több előnye is van. A bőröd fokozatosan alkalmazkodik és nagy valószínűséggel meg is tudod tartani az elért súlyod. Ugyanis amit én eddig láttam, a hirtelen sokat fogyók, gyakran vissza is szedik a leadott súlyt. Ha lassan adod le, akkor a táplálkozásodban is beáll egy változás, tudsz alkalmazkodni, és meg tudod őrizni az alakod!:) Szóval kitartás!:)

326. Katrina
2012. nov. 13. 20:39

Szia kedves Edit!:)


Köszönöm az olvasási jogot a naplódhoz. Remélem jobban vagy már! Belátom az előző bejegyzésben elég hülyén fogalmaztam:) A vizsgám sikerült, a fogyiban buktam el a múlt héten:) De most megint egész jól bírom. 107 kg-mal kezdtem és ma reggel 105 voltam. Uhh ez annyira szörnyű!Mikor lesz ebből 80?:( Nagyon csodállak a kitartásodért!A hétvégén azt hiszem készítek majd fotót elrettentésül magam számára és utána havonta egyet a változás miatt. Remélem lesz! Talán ez is segít!

Na elteszem magam holnapra. Ma egész napoztam és holnap ismét ez a sors vár rám. De aztán a csütörtököm legalább szabad lesz!:)

Jobbulást!


pussz, Kata

325. 408020f45e (válaszként erre: 324. - Katrina)
2012. nov. 12. 19:14

Szia! Nekem ez a hét lesz rázós, de túlélem!:)

Hát, most akkor sikerült? Átmentél, vagy nem?

Nekem is-is napjaim voltak. Valahogy a megfázásom miatt(is) nem megy teljes gőzzel. De remélem hamar túl leszek rajta!:) Üdv: Edit

324. Katrina (válaszként erre: 323. - 408020f45e)
2012. nov. 11. 08:34

Szia!:)


Nagyon húzós napjaim voltak, még bejelentkezni sem volt időm. A fogyit több kevesebb sikerrel tartom. A tegnap este volt szégyenletes:( Elkapott a gépszíj.

Bevallom elbuktam....de leporolom magam és újrakezdem:) Jól szorítottál:) Bár nem is volt olyan nagy szám ez a vizsga így utólag.

Neked sikeresek voltak a napjaid? Biztosan! Ha a gyüminapot kibírod!:)

Elárulod a keresztneved?:)Ikebanának még sem szólíthatlak!:)

Szépséges napot!:)

2012. nov. 7. 11:27

Sziasztok!

Ma gyümölcs napom van, ezek a "nemszeretemnapok":)

Katrina miből vizsgázol? Szorítok neked!:)

322. Katrina
2012. nov. 6. 21:19

Sziasztok Lányok!


Ma nagyon csendben vagytok!:) Én is csak egy percre kukkantottam fel. Hosszú volt a napom és holnap vizsgáznom is kell. A napi kalóriám nem léptem túl, csak az elosztás nem volt a legjobb:( Az esti dőzsölés nem hiszem, hogy jót tesz. Van még mit tanulnom!:)Ti hogy álltok?

Jó éjszakát Nektek!:)

2012. nov. 5. 22:29

Sziasztok!

Igazatok van sok mindenben!:) Akkor most sorban: eddig bicajoztam, elég rendesen napi 20km volt az átlagos mennyiség. Na nem a szabadban, szobabicajon!:) Most áttértem egy másfajta zsírégető tornára, remélem lesz eredménye. :)

Katrina, a gyümölcs napot én sem mindig tudom megtartani. De volt már olyan is, hogy még léböjt napot is tartottam a gyümölcsnap után. Változó, hogy mennyire tudom tartani. Sajnos, ha idegesebb időszakom van, akkor nem megy úgy.

Igen, Ibike, valószínűleg hozzászokott a szervezetem, meg az is igaz, hogy az utolsó kilók mennek le a legnehezebben. Na, arról meg nem is beszélve, hogy majd a megtartás sem lesz egyszerű.

Helena, a kalóriák számlálásánál is vigyázni kell, mert hiába fér bele még, az sem mindegy, hogy délelőtt eszem meg a szelet csokikámat vagy este:))))

Katrina, tényleg sok munka van már mögöttem és nagyon sokszor voltam azon a ponton, hogy feladom, de mindig túl tudtam jutni rajta és tényleg, aki azt mondja, hogy neki könnyen ment és nem kínlódott, az nem mond igazat. Én nem járok el sehová tornázni. Voltam egy időben az egyik kolléganőmmel, de 4-5 megálló busszal és leizzadva, vörösen nem igazán volt jó:) Aztán meg nekem nem jön be a zumba meg az aerobik. Futni nem tudok (92 kilósan meg pláne!) Szóval kitaláltam magamnak a szobabicajozást itthon. Meg a Norbi féle ducutréning:DDDD De vannak a neten letölthető videók, zsírégető tornák. Nekem a fiam töltött le, arra tornázgatok. De higgyétek el, van abban igazság, hogy valamiféle mozgás kell. Anélkül nem megy!

Hát most én is belehúzok. Mennie kell!:)

320. Ibike77 (válaszként erre: 310. - 408020f45e)
2012. nov. 5. 21:48

szia,

az utolsó kilókat a legnehezebb leadni. a lényeg hogy valamit változtatni kell az addigiakhoz képest. pl. ha eddig nem mozogtál csak a diétával fogytál, akkor mozogni kell. az amúgy is fontos. ha viszont mozogtál, akkor más jellegű mozgást kell most majd csinálnod, hogy valami változzon, mert a szervezeted hozzászokott a diétádhoz.

319. Katrina (válaszként erre: 317. - Helena66)
2012. nov. 5. 21:36

A Katalin naptól én is félek, de majd sütök valami diétásat magamnak és a lányomnak:)..a többiek meg kapnak hagyományosat.. Ők úgy sem híznak:)

Egyszer én is kipróbáltam a spininget.Majd meghaltam pedig akkor "csak" 80 kg voltam. A 30 éves szomszédasszonyom csalt el. Megcsináltam a programot, de brutális volt:) Most meg ekkora súllyal nem is mernék próbálkozni!:(

318. Katrina (válaszként erre: 316. - 408020f45e)
2012. nov. 5. 21:27

69 kg a 165 centihez!? Uhhh! Az már nagyon jó:)..biztosan csini lehetsz! Na, nem irigylem, mert megdolgoztál érte:) Remélem nekem is sikerül majd. Most nagyon bizakodó vagyok. Azzal kapcsolatban pedig igazad van, hogy az esti evészet csak egy rossz szokás, mert ha belegondolok sokszor nem is voltam éhes.

Nekem egy 22 éves lányom és egy 25 éves fiam van. Én pedig a nyáron töltöttem be az 50-et. Mit ne mondjak! Kicsit fájt:)

Visszatérve a fogyira...biztos jó ez a szétválasztó diéta is, amit Te csinálsz! Hiszen mindent ehetsz! Csak az a fránya gyümölcsnap ne lenne!

El nem tudom képzelni, hogy bírod ki egész nap csak gyümölcsön:) Te tornázol valamit?

Én a callaneticcsel kacérkodok, csak meg kellene íratni apával a dvd-t. Majd a hétvégén megfűzöm:)

2012. nov. 5. 20:45
Újraindítottam a programot. Számolom a kalóriákat és próbálok minél kevesebbszer kilengeni, sajna jön a sok szülinap a családban még a karácsonyi időszak előtt.
316. 408020f45e (válaszként erre: 315. - 408020f45e)
2012. nov. 5. 18:03
Bocsánat, 165cm vagyok!:))))
315. 408020f45e (válaszként erre: 314. - Katrina)
2012. nov. 5. 18:02

Szióka!


Nyugi, ez csak egy rossz szokás!:) Egy-két napig ha megállod, aztán már menni fog! Én amikor a diétázást elkezdtem, nagyon szenvedtem az édességmegvonás miatt. De mivel nem kell róla teljesen lemondanom, így ki tudom várni a mindenkori szénhidrát napokat.

Most már csak nagyon ritkán rontok, azt is legtöbbször stressz miatt.

Ami a koromat illeti, van egy 29 éves lányom és egy 21 éves fiam, szóval nem vagyok naposcsibe:))) És te?


Én most 69 kg vagyok, de voltam 92 is! Sajnos a pajzsmirigy alul működésem miatt elég lassan fogyok, meg hát a fiatalabb korosztály nyilván egyébként is gyorsabban fogy. Szóval a 156 cm-es magasságomhoz még van leadni valóm!:))))

314. Katrina (válaszként erre: 313. - 408020f45e)
2012. nov. 5. 14:05

Szia!:)


Éppen tegnap akadtam rá arra az oldalra, amit írtál:) De azért köszi, kedves vagy! A mai napom eddig még jó...az estétől félek nagyon. Akkor szoktam elkutyulni:( Már rettegek előre.

Megkérdezhetem, hogy Te hány éves vagy?

313. 408020f45e (válaszként erre: 312. - Katrina)
2012. nov. 5. 13:55

Szióka!

Ha a kalóriákat akarod számolgatni, akkor talán segíthet ez:

www.kalotiabazis.hu


Én is figyelem a 90 napos mellett a kalóriák mennyiségét is:)

312. Katrina (válaszként erre: 310. - 408020f45e)
2012. nov. 4. 20:44

Szia!:)

Örülök Neked is!:) Lám már én is itt tarthatnék, ha

olyan ügyes lennék mint Te:) Most pedig legalább 30 kg-tól meg kellene szabadulnom de már kevesebbel is beérném. Régebben nekem az atkins vált be, fogytam is vele sokat. De egy ideje már valamiért nem működik. A 90 napos sajnos nem jött be nekem a gyümölcsnapok miatt. Valami őrületes milyen savat csinált!

Most a kalóriaszámlálással kacérkodom. Azon is gondolkodom, hogy el kellene mennem akupunktúrás kezelésre...csak amíg megszokja a gyomrom, hogy kevesebb kajával kell beérnem. Csak ne lennék ennyire sóher:) Erre nagyon sajnálom a pénzt:)

311. Katrina (válaszként erre: 309. - Helena66)
2012. nov. 4. 20:31

Legalább van, ami ösztönözzön:) A téli sportok "soványabb"" koromban sem vonzottak engem sem. Bár lehet, hogy csak azért mert soha nem próbáltam.

De ha belegondolok...együtt lenni a családdal, jókat nevetni...jó buli lesz az!:) Érdemes gyúrnod rá:)

2012. nov. 4. 19:30

Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok, ha nem bánjátok!

Én lassan 2 éve diétázom és nagyon lassan, de haladok vele. Már a vége felé járok de nagyon makacsul tartja magát az a 6-8 kg, amitől még meg akarok szabadulni.

Látom, a fórum jó régen indult, sokan jöttek-mentek.

Nektek van valamilyen rendszer ami szerint diétáztok? Én a 90 napos-ra voksolok, nekem az jött be. Persze már sokadik 90 nap ment már le:))))Most rá akarok hajtani, hogy végre elérjem a célok!:) Üdv. mindenkinek!:)

2012. nov. 4. 16:00
Ezt a hetet kihagytam és vissza is estem, a barátnőm érkezett haza az őszi szünetre, se sport, de annál több süti. Holnap újra kezdem, február elején életemben először talán elmegyek a családommal síelni, igazán nem vágyom ,de már nagyon sokat mondták,hogy menjek, 10 éve járnak. Ha 90 alá sikerülne lemenni talán még a lécre is rámerészkednék. Tehát a nyári bikini előtt,még egy sí overál is kellene. XXL-es helyett XL-t szeretnék, vagy L-t.
308. Katrina (válaszként erre: 305. - Helena66)
2012. nov. 4. 13:41

Szia Helena!:)

Csak most vettem észre, hogy írtál:) Nagyon örülök Neked! Éppen a napokban fogalmazódott meg bennem is, hogy kalóriaszámlálással kellene fogynom. Idáig csak

olvasgattam és sajnáltam magam:) Olyan sok mindent

Írtál, amiről szinte magamra ismertem. De az első lépés az, hogy megfogalmazódjon az emberben, hogy így nem mehet tovább. Én 107 kilóra dagadtam és hasonlóképpen utálom is magam érte. Nem rég még 97 voltam, 3 éve 87 ...azért ez durva! Ráfogtam, hogy klimaxolok és e mentség mögé bújva ettem össze-vissza. Ügyes vagy, hogy Te már legalább tudsz felmutatni valamit:) Igyekszem én is összeszedni magam. Ha elkezdődik, utána már kedvet kap az ember. Én is vágyom egy kék bikinire:)

2012. okt. 13. 16:57
Rozsos buci Miklossy István gyártja a címke szerint.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook