Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Történetek puskázásról fórum

Történetek puskázásról (beszélgetős fórum)

22. Tempest (válaszként erre: 10. - Mandella)
2010. szept. 11. 20:02
A tanár nem engedi a fülhallgatót, el kell dugni, azért ajánlott a hosszú haj és a magasnyakú pulcsi.
2010. szept. 11. 08:46

legmunkásabb puskám (mit puska? ágyú!!!) 8 méter hosszú volt... pénztárgép-szalagon. 2 oldalról feltekerve, összefogva, könnyedén, 2ujjal mozgatható volt bárhova.

nekem ez a módszer vált be leginkább. mindig kézzel írtam, így mire elkészült, nagyjából tudtam is az anyagot... de azért kellett a biztonságérzet :)


másik módszer akkor jött be, ha képletek kellettek (fizika, mechanika, hidrológia, hidraulika, stb). zh-n ugye több papír van az ember előtt. az egyiknek az aljára/tetejére ceruzával felírtam apró betűkkel a képleteket. ha nagyon nézett a tanár, akkor nekiálltam és leradíroztam... de általában erre csak akkor volt szükség, ha végül annyit írtam, hogy azt a lapot is fel kellett használnom.

2010. szept. 11. 05:30

Sziasztok!


Én is esti gimibe járok, tavaly kezdtem el a sulit , vizsgaidőszakban pedig én is puskázam méghozzá úgy hogy kis cetlikre írtam ici-pici betükkel és amit kiosztott lapot az alá tettem nagyon jól bevállt, hiába mászkált körbe , nem keltettem felűnést , mert nem mocorogtam, úgy hogy én maradok ennél. Irdalomból meg beadtam amit otthon

írtam...

2010. szept. 10. 19:27
nállam a tolltartós módszer a nyerő ez mondjuk kémiából jó amikor csak egy pár egyenletet kell megjegyezni vagy fizikából mikor egy pár fogalmat vagy esetleg töriből az évszámok miatt nekem eddig még az első padba is bevált szóval egy egyszerű papír puska a tolltartóba rejtve és egyszerűen lehet puskázni csak mintha a radírt vennél ki vagy hibajavítót így lehet puskázni illetve hátsó padba a könyvborító alá rejtett puska ha jön a tanár csak ráteszed a tolltartót ha elment akkor elcsúsztatod és lehet tovább nézni
2010. szept. 10. 17:50
Meg a füzetből lesés is bevált
17. cae1442d98 (válaszként erre: 16. - Monika0104)
2010. szept. 10. 17:42
én is így buktam le
16. monika0104 (válaszként erre: 15. - Cae1442d98)
2010. szept. 10. 17:37
én eddig megúsztam, de nálunk is egy csaj lebukott ezzel a módszerrel, én mindig leghátul ülök ő meg egy vonalba volt velem, és csak az a füzet volt az asztalon a lánynál a tanár oda ment és elakarta onnan venni beleolvasni, de a lány mondta neki ne vigye el és fogta ő is a füzetet és így bukott le elvette tőlük azért , de egész végig ott állt hátul a tanár úgy hogy mi is megszívtuk vele együtt.
15. cae1442d98 (válaszként erre: 14. - Monika0104)
2010. szept. 10. 17:32
egy osztálytársam már 3 éve csinálja,egyszer bukott le
14. monika0104 (válaszként erre: 8. - Cae1442d98)
2010. szept. 10. 17:29
Én is szoktam puskázni általános iskolás korom óta , most esti gimibe 3- dikas vagyok és nem akarom elkiabálni , de eddig sikerült megúsznom a lebukást, de ezt az mp3-as módszerről még nem hallottam, ez biztos valami új lehet , én régi módszerekkel puskázok papírra írom és bele teszem abba a füzetbe amelyik tantárgyból éppen írok , néha füzetből is szoktam puskázni mikor a tanár elfordul akkor nyitom ki a füzetet kicsit kockázatos , de eddig bevált, de most van egy olyan tanár aki járkál a padok között ezen még gondolkodnom kell , hogy puskázzak nála.
13. cae1442d98 (válaszként erre: 12. - Barbie_87)
2010. szept. 10. 17:29
nem rossz,köszi
12. Barbie_87 (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2010. szept. 10. 17:27
Amúgy az is jó módszer, hogy valaki otthon üll a könyvel a kezében. Mikor belépsz a terembe felhivod, igy hallani fogja a tételekt, amiket kikeres neked :). Csak 1 handsfree kell hozzá és egy megbiható barát :D
11. cae1442d98 (válaszként erre: 9. - Barbie_87)
2010. szept. 10. 17:26
ez elég húzós sztori
10. mandella (válaszként erre: 8. - Cae1442d98)
2010. szept. 10. 17:24
lehet, nem kéne reklámozni, mert majd rájönnek, és tilos lesz fülhallgatót viselni órán (amúgy meg elég nonszensz szerintem amúgy is, ha órán a tanár megengedi fülhallgató viselését..., de manapság semmin sem csodálkozom)
2010. szept. 10. 17:23

Ez még gimiben történt, biológia óra...röpdoga... Utolsó padban ülltem a barátnőmmel. A füzet az ölembe, a tanárnő a katedránál. Külön tételeket kaptunk, én vigan másoltam, de a barátnőm nem. Mondta, hogy nézzem meg az ő tételeit is, mire én az ölébe nyomtam a füzetet...Ha jól emlékszem 2 mondatot sem irt le amikor felkiálltott a tanárnő:

- Kinga!

Kinga erre elejtette a füzetet, felállt, kivörösödött, hallani lehetett a szivverését.

Mire a tanárnő:

- Neked meghalt apukád?

- Igen.

Soha többé nem nyitott ki Kinga 1 füzetet sem puskázásra... csak az előtte vagy a mellette levőtől másolt :)

8. cae1442d98 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2010. szept. 10. 17:18
Akkor népszerű ez a módszer
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2010. szept. 10. 17:10
A fiam is így csinálja. Majdnem dobtam egy hátast, amikor elmesélte. Beszarás :-) Korán születtünk :-))
2010. szept. 10. 17:09
Micsoda modern módszerek. Az én időmben sajnos még nem voltak ilyenek.
2010. szept. 10. 17:06
Kb 1x-2x buktam le :) Én mióta kaptam egy olyan telefont, amibe fellehet dobni a word-os v ppt-s doksikat. Első padba 5-t írtam :D
2010. szept. 10. 17:06
Nekem volt egy olyan puskázásom, amikor a tenyeremre írtam az anyagot, majd ezt elfeledve úgy ültem, hogy a hüvelykujjammal támasztottam a homlokom, tenyérrel kifelé :) így a tanár is jól olvashatta.
3. cae1442d98 (válaszként erre: 2. - Sirga)
2010. szept. 10. 17:05
Hoppá,nekem az mp3 lejátszós tetszik
2010. szept. 10. 17:04
Egyetlen alkalommal próbáltam puskázni - lebuktam. A legpocsékabb az egészben volt, hogy hármasra tudtam az anyagot, így viszont egyest kaptam. :S Viszont imádtam a tanár humorát: ilyenkor azt írta a dogára: "Tiltott fegyverhasználam miatt 1". :D
2010. szept. 10. 17:00

Várom a sztorikat,lebukásokat

Tetszik nektek ez a módszer?:

Mp3 lejátszóra felvenni a felmondott anyagot, majd garbós ujjú pulóver alatt a kezünkbe vesszük a lejátszót, és a ruha ujján átvezetve a fülhallgatót helyezzük a fülünkbe. A garbó nyaka kitakarja a zsinórt. Hosszú haj ajánlott!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook