Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyirokmirigy rákot túl lehet élni? fórum

Nyirokmirigy rákot túl lehet élni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
65. tücsimücsi (válaszként erre: 57. - Fed9fec61b)
2012. dec. 27. 21:58
Már ne haragudj, de egyetlen orvos nem dönthet egy betegről, mert ilyenkor konzéliumot szoktak összehívni.
64. laszlozsu (válaszként erre: 56. - 006373a427)
2010. nov. 11. 08:33

Kedves Krisztin!

Az 5 év bűvös idő után is jelentkezhet újra a betegség, de ez nem azt jelenti, hogy nem lehet segíteni rajta. Az én Anyukámnak 8 év után jelentkezett újra a daganat, majd tavaly 16 év után. Igaz neki emlőrákja volt.

Sajnos a múlt hónapban elveszítettük, de nem emiatt. Illetve valahol emiatt, de nem ez volt a közvetlen ok.

Látom az alábbi hozzászólásaidban, hogy jelenleg tünetmentesnek bizonyult. Ez mindenképpen bíztató eredmény, és ez még nagyon sokáig így lehet. Fel a fejjel, és nagyon fontos, hogy kizárólag pozitívan álljon leginkább Ő, de Ti, mint a családja is hozzá.Soha nem szabad feladni.

63. a0c1361e44 (válaszként erre: 61. - 006373a427)
2010. nov. 10. 20:07

Szuper! Csak igy tovább:)))

Irj mindent!

62. Boszy28 (válaszként erre: 59. - 006373a427)
2010. nov. 10. 20:02
Jujj, nagyon örülök, ez igazán jó hír! Drukkolok nagyon!
2010. nov. 10. 19:39

Igen remélem jót jelent,muszáj...

abba kapaszkodok hogy a doki azt mondta nagyon szép a háta a csomók teljesen be lapultak.

A keze miatt fizikóterápiát fog kapni Hétfőtől a dagadás miatt,6 hét múlva PET CT ÉS REMÉLEM CSAK JÓT FOG MUTATNI:-)

60. a0c1361e44 (válaszként erre: 59. - 006373a427)
2010. nov. 10. 19:15

Szia:))))

Veled örülök!!!!! És akkor ez tuti jót jelent, ugye????

Nem akarok kétkedést kelteni benned, de ugye nem másért nem kell a kezelés???

Anyukád jól érzi magát? Kedve? Te, hogy vagy?

Örülök!

2010. nov. 10. 15:24
Istenem, lányok olyan boldog vagyok hogy muszáj ide is leírnom képzeljétek anyu most volt a fél idős kontrolon az onkologusnál a sugár kezelés miatt és azt mondták nem kell több:-DDDD most gyógyszert kap és 6 hét múlva kontroll:-))))))))))))))
58. Hay-nee (válaszként erre: 57. - Fed9fec61b)
2010. szept. 15. 15:22

Kedves Nagyné Orsi,

Engem nagyon érdekelne több információ is a doktornőről. Köszönöm!

2010. szept. 15. 13:34
Ismerek olyan doktornőt,aki együtt alkalmazza a keleti meg a nyugati gyógyászatot,már nem az eü.-ben dolgozik,mert Ő gyógyítani akar.Ő is leállítja a betegeket a kemóról meg a sugárról,mert tudja mi a következmény.Ha v.kit érdekel,szívesen adok több információt!!
56. 006373a427 (válaszként erre: 55. - Erzsóka28)
2010. szept. 14. 10:17
Köszönöm a biztatást,csak tudod anyu azért van elkeseredve mert neki pont most járt le az a bűvös 5 év és most tessék:-(
2010. szept. 14. 08:44

Sziasztok!

Az én nagymamámnak is ilyen betegsége volt 3 évvel ezelőtt 87 éves korában diagnosztizáltak nála rákot. Non- Hodgkin-os volt d sejtes diffuz a legsúlyosabb az orvosok mondták. Az állán, a nyakán a kulcscsontján csomók voltak. Először nem vállalta de mégis beleegyezett, először hogy mintát vegynek, utánna a kezelésbe, kemózták. Kihullott a haja, de hál istennek nem volt olyan nagyon rosszul. Most 90 éves!!!!!!!! Hordjuk vissza a Kékgolyó utcába fél évente és hála Istennek egyenlőre semmi baj!!!!!! Az elején ő is majdnem feladta mondogatta, hogy eleget élt már, de aztán küzdött és lám "meggyógyult" ezt majd még 2 év mulva tudjuk biztosan. Mert ha jól tudom 5 év tünetmentesség után nyilvánítják gyógyultnak. Kitartást és sok erőt kívánok anyukádnak!!! ne adja fel!!!!

2010. szept. 14. 07:25

Sziasztok,


Minden rákot túl lehet élni, ha ott fogják meg, ahonnan jött. A lelki oldalon, a félelmeket és a stresszt figyelembe véve, és így az emberi testben található meridiánok működési zavarán keresztül.


Az orvostudomány azért nem tudja gyógyítani a rákot, mert nem ismeri el a meridiánok létezését. Az Érzelmi Felszabadítás Technika (ÉFT) nevű természetgyógyász módszer viszont igen.


Keressetek rá, és próbáljátok ki az ÉFT-t!

53. csabi4
2010. szept. 12. 09:07

"Gondolj bele, ha segitett volna a kemo, te meg lebeszélted. . . ."

ennek van egy másik oldala is - mindennek 2 oldala van gondolj bele ha a kemotól lesz rosszabbul Te meg rábeszéled ..


ismertétek Cseh Tamást ?


"A kemoterápia csúnya mellékhatásokkal járt: szinte nem is a betegségbe halok bele, hanem a gyógyításba."


[link]

52. a0c1361e44 (válaszként erre: 48. - Csabi4)
2010. szept. 12. 07:06

Mint irtam több daganatos beteget ismerek, akik már 20 évvel élték től a kezdetet. Mind kemót kapott.

A férjemnek lágyékban kezdődött, majd a hasi nyirok rendszerre is átterjedt.

Ha a férjemet nem a kemo gyógyitotta meg, akkor csodának számit. Ő nem akart meggyógyulni. Feladta már az elején. 32 éves volt amikor kiderült. 2 héten belül volt az első műtét, mejd 1 hónap múlva a második. Ahogy felépült a műtétekből jött a kemo. 4 kezelést kapott. Már az elsőtől kihullott az összes haja. Mellékhatásként az összeset megkapta, ami lehet. A fehérvérsejt padlóközeli szintet, ekkor vért kapott, láz, hányás két hétig, stb. Amikor rendbe jött, akkor jött az újabb kezelés. Én egyedül a béres cseppben hiszek. Az megkönnyitette a kezeléseket.

Azzal, hogy ilyeneket mesélsz, igenis játszol a betegekkel. Gondolj bele, ha segitett volna a kemo, te meg lebeszélted....

2010. szept. 11. 22:05

Túl lehet élni !!! :-))

Szomszédasszonyom több mint tíz éve gyógyult meg belőle, azóta semmi baja !

Bízzatok , és menni fog !!!

2010. szept. 11. 15:45

Amiért nem fogadnék el kemoterápiát:


1998 őszén 71 évesen petefészek rák, amely szétdurrant. Kimosták, majd mindkét petefészkét, már ami maradt, illetve a méhét eltávolították. Ezután kezdődtek a kezelések. Taxolt kapott. Tízet. Az infúziók, amelyek mindig megviselték sz szinte összetörték egész szervezetét. A haját elvesztette, súlya rohamosan fogyott... és ő mindent panasz nélkül csinált, mintha egészséges lett volna. Egy év múlva áttétek miatt gyomra semmi ételt nem fogadott el. Éhes volt... egyre éhesebb... különböző ételek jelentek meg szeme előtt, és amikor elkészítették, egy falatot sem bírt belőle enni. Csont és bőrre soványodva valósággal éhen halt. Már mesterségesen sem tudták táplálni. Semmi enyhítést, csillapítást nem fogadott el!! Utolsó héten, amikor már egészen gyenge volt és ápolásra szorult, elhagyta otthonát. A halála előtti napon kérte, vigyék be szentmisére. A tolókocsiban ketten támogatták, mert a fejét sem bírta már tartani...orrán-száján jött a vér, olyan volt, mint a töviskoronás Krisztus. Az utolsó pillanatig öntudatánál volt. Másnap, 2001. február 11-én meghalt. Mindez másfél év története.

49. csabi4 (válaszként erre: 47. - A0c1361e44)
2010. szept. 11. 05:47

azért mert felszeretném nyitni az emberek szemét

amugy engem is megtámadot a "gyilkos kór" -gégedaganat-akárcsak neki -

[link]

erre irtam lehet bárki milliárdos nem számit a kezelés ugyan az .....

semmiféle kezelést nem fogadtam el -akikkel összejöttem a neten gégedagis férfiak azok nem hittek nekem -pedig egyértelmüen ugyan azt élték át amit én -elmesélték -maradtak a jó bevállt kezelésnél eredmény 3 meghalt már -1 férfinak 2. műtét kivették a gégéjét -már szerintem végstádiumos a kezelésektől ..


és ha elfogadom azt amit ajánlanak már nem igen irogatnák itt-


A párodnak milyen dagija volt és hogy derült ki ?

tudod amikor egy fővárosi korházigazgató-helyettes Onkologus !!főorvos keresett meg mert tüdő daganata lett és hogy több kemot nem vállal már be mert már a saját börén tapasztalta hogy mit is tud igazából, azért elgondolkodtatja az embert -Ő még idejében válltott -és köszöni jól van .

A h1n1 meg a másik -Te tudod e ki volt a bakteriális fertözés kitaláloja ? és halála elött mit tett -és miért ?

Üdv : Csabi

48. csabi4 (válaszként erre: 47. - A0c1361e44)
2010. szept. 11. 05:12
elöször is nem játszom soha nem tennék ilyet !! föleg nem daganatos betegekkel !! nem egy nem 10 hanem már több mint 50 daganatos betegel elbeszélgettem -tudom mit beszélek -nem kötelező meghalgatni -elmondtam krisztinek is hogy mi van az anyukájával és azt is hogy miért - alsó szomszédomnak ugyanez volt szintén mellrák után -és szintén már müteni + kemozni akarták amikor elmondtam neki hogy ez természettörvények alapján müködik és mi miért van - a daganata teljesen elmult -nem én gyogyitottam meg -hanem Ő saját magát !!! Senki más nem gyógyithatja meg az anyukát csak saját maga -és ha még mindig nem hiszed mi folyik rákgyógyitás cimén ajánlom a MIM rákforumot -na ott aztán elmondanak mindent de nem ilyen finoman .....
47. a0c1361e44 (válaszként erre: 34. - Csabi4)
2010. szept. 10. 21:57

Én nem hinném, hogy a rákos emberekkel kellene ezt játszanod. Miért akarod lebeszélni őket? Nem elég a H1n1???

Azért kiváncsi lennék a tiltakozókra, hogy akkor, hogy nyilatkoznának, amikor őket is megtámadta a kór.

46. a0c1361e44 (válaszként erre: 39. - A14deb9047)
2010. szept. 10. 21:55

Hát ez mekkora baromság! Ki ad hetente kemoterápiást kezelést???? Te nem is tudod milyen az.

A férjem kapott 1 hétig naponta 1 üveg löttyöt, majd 1 hónapig nyögte a mellékhatásait. Aztán jöhetett a következő adag.

Addig nem adnak még egy löketet, amig a szervezet nem kapja össze magát.

45. a14deb9047 (válaszként erre: 44. - Szimba)
2010. szept. 10. 20:23
Én sem vállalnám. Csak a fájdalomcsillapítást...
44. szimba (válaszként erre: 37. - Csabi4)
2010. szept. 10. 20:15
ezen én is elgondolkodtam, amikor eü.-ben dolgozó mellrákos ismerősöm nem vállalta a kemót, csak a sugárkezelést...
43. b99048cdfc (válaszként erre: 42. - Csabi4)
2010. szept. 10. 18:46
De akkor miért nő oda?
42. csabi4 (válaszként erre: 41. - A14deb9047)
2010. szept. 10. 16:28

"Nem az ember dönti el, hogy meggyógyul - bár szeretne és minden lehetőt megtesz ..."


De miért nem az ember dönti el ? ha tudná mi a betegségének valodi -nem az orvosi oldalakon leirt oka -és tudná mennyire "egyszerü" meggyogyulnia akkor is ezt mondanád ?

ha egy csomot találnak egy mellben -és azt mondják jóindulatú -mi történik ?? semmi -de ha azt mondják rosszindulatú ???? halálfélelem kétségbeesés bizonytalanság -miért pont velem történt mindez ?? és mindez miért van -mert mindig külső okokat keresnek -pedig az a daganat nem véletlenül nöt oda -

2010. szept. 10. 16:12
Nem az ember dönti el, hogy meggyógyul - bár szeretne és minden lehetőt megtesz érte orvosi segítséggel. Ez valahol már az exitálás meghosszabbítása. Sok orvos a műtétet még itt-ott bevállalja, de utána már csak a fájdalomcsillapítás lehetőségével élnek.
40. csabi4 (válaszként erre: 39. - A14deb9047)
2010. szept. 10. 16:06
teljesen mindegy ki milyen gazdag ugyanis a kezelés semmiben sem különbözik -műtét -sugár -kemo -az ellátásuk lehetséges nagyságrendekkel jobb -mégsem gyógyulnak meg -vajon hol van a "bibi "?
39. a14deb9047 (válaszként erre: 36. - B99048cdfc)
2010. szept. 10. 16:00

Voltunk-vagyunk-leszünk.

Pavarotti 4 milliárdos vagyonát költötte el Amerikában a nyirokmirigy rák meggyógyítására... Még hagyott is maga után tartozást. Hetente járt át... Kb. egy évvel lett hosszabb az élete.

38. a0c1361e44 (válaszként erre: 32. - B99048cdfc)
2010. szept. 10. 16:00

Nem, nem volt évekig tartó kezelés.

A férjemnek 89. márciusában derült ki a betegsége. Március végén és május elején műtét. Júniustól kezelés. 5 kezelést kapott. Aztán saját felelőségére abba hagyta, persze a sebézsével megnézette magát. Azóta kontrol van évente.

37. csabi4
2010. szept. 10. 15:42
elhitették az emberekel hogy a rákot megtudják gyógyitani -azok meg bevették -évről évre sok billio dollárt költenek különféle kutatásokra -persze közben kisérletezgetnek -ha meghal valaki akkor azt mondják agressziv rák volt -és ebbe beletörödnek ahelyett hogy tájékozodnának - amit a dokik mondanak szent ?? akkor miért nem vállalják fel a kemot -tudnak valamit amit egy átlagember nem ...
36. b99048cdfc (válaszként erre: 34. - Csabi4)
2010. szept. 10. 15:36
De ezek szerint kisérleti nyulak vagyunk. Undorító.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook