Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Varronok segitsetek!! normal nadragbol, derekig-koldokig erobol, lehet csiponadragot varrni? fórum

Varronok segitsetek!! normal nadragbol, derekig-koldokig erobol, lehet csiponadragot varrni? (tudásbázis kérdés)


8. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 7. - Caffi)
2010. szept. 11. 19:55
ertem,koszi :-) akkor nem erdekes, csakugy szerettem a szinet,csak utalom,hogy olyan hosszu :-(
2010. szept. 10. 18:50

Hááát szerintem nem érdemes vele foglalkozni...

Ha tudnál varrni,ak talán....de a varrónő elfogja kérni az árát,és sose lesz olyan mutatós mint egy eredetileg is csípőnacinak készült darab!

Ha nem tudőnaci,csak köldökig érő,kevés a maradék anyag....A derékpánt nem fogja körbe érni a csípődet....beletoldani meg elég csúnyácska lesz:(

6. t.Ili (válaszként erre: 5. - Ármin Márk Anyu)
2010. szept. 9. 11:57
Ha hazajössz,nézzél szét turikban.Nagyon vagányak vannak!
2010. szept. 9. 11:54
ertem, azert koszi... anyosom is megvarran csak a gepe nem birja afarmert.. sajna
2010. szept. 9. 11:45

Szerintem amennyit egy varrónő elkérne érte,annyiért már vehetsz újat is.

De én nem vagyok varrónő,csak szoktam magamnak és a családnak varrni.

2010. szept. 9. 11:41
es ez mennyi ido? ha minden igaz 1 hetre hazamegyunk .. es annyi ido lenne, egy gatya ami mellennyel egyben van, bekell venni cicnel mert ott bo, es van vagy 3 ilyen hatalmasan hosszu gatyam, amibol csipot kene csinalni.. ja es persze mennyibe kerulne?
2010. szept. 9. 11:36

Az ilyen tüdőgatyóknak leveszem a derékpántját.

Visszahajtom,eldogozom és kész.

Problémás lehet a zseb.Volt olyan,hogy utána nem lehetett használni.Levenni sem jó a zsebet,mert lehet,hogy csúnya a helye.

2010. szept. 9. 11:29
Varronok segitsetek!! normal nadragbol, derekig-koldokig erobol, lehet csiponadragot varrni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook