Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszélyeztett terhesség fórum

Veszélyeztett terhesség (beszélgetős fórum)


15. andy89
2011. febr. 4. 12:04
Tudom csak nagyon szeretuk volna ezt a babat most voltam eloszor terhes es mindig is vagytam egy gyerekre s ezt mar anyira szerettem:(Es koszonom,hogy irtok nagyon jol esik:)
14. edadf283be (válaszként erre: 12. - Andy89)
2011. jan. 25. 14:49

Nagyon sajnálom.....

légy erős...

nézz meg engem,

2009 juliusban elvesztettem kisfiam,pedig egészségesen született,ésma már egy majdnem 3 honapos nagyfiunak vagyok az anyukája....

2010 nov 9.én szültem meg 10 perc alatt.

dec 16ra voltam kiirva(dec8ra UH szerint)

kitartást és sok sok erőt kivánok Anett

13. MarcsiD (válaszként erre: 12. - Andy89)
2011. jan. 22. 12:09
Nagyon sajnálom. :( Nehéz ilyenkor bármi vigasztalot is mondani...Kitartást, erőt kívánok, lesz még babátok. :)
12. andy89
2011. jan. 21. 18:39
Voltam a tegnap megnezte e elvan halva azt hittem vegem lesz ugy sirtam de el kellet vettesem.Szerencsere elatatak nem ereztem semmit e nagyon ki vagyok nem tudom feldolgozni annyira szeretem volna:(!!!
11. MarcsiD (válaszként erre: 10. - Andy89)
2011. jan. 20. 15:53
Majd szolj, hogy mit mondott a doki :)
10. andy89 (válaszként erre: 9. - MarcsiD)
2011. jan. 19. 13:40
Nem tudom tenyleg mit tegyek probalok nyugott maradni,de felek nagyon,mert nem szeretnem elvesziteni.De ez majd holnap elvalik.Koszi szepen h irtal:)
9. MarcsiD (válaszként erre: 8. - Andy89)
2011. jan. 19. 09:58
A legfontosabb, hogy probálj megnyugodni, és pozitívan gondolkodni. Ebből még nem kell, hogy baj legyen. Szorítok.
2011. jan. 18. 15:26
Decembere nem lettem beteg,ma egy hete csinaltam tesztett es pozitiv lett,pont aznap ladtam,hogy barna folyasom van.Felhivtam egy nogyogyaszt elmentem hozza csutortokon es mondta,hogy kb 8 hetes kellene legyek de nagyon kicsi a magzat meg egy ekkora kellene legyen kerdezte h volt barana folyasom mondom igen,azt mondta,hogy elhaloba van a gyerekem azert folyik a barna folyasom es azert faj a hasa irt fel egy hetre gyogyszert s mondta csutortokon megint menyek vissza.Ma megint kezdett folyni a barna folyasom.mit tegyek annyirs felek?:(
2010. szept. 9. 16:16

Szia.

csatlakozom a veszélyztett kismamikhoz.

én abban vagyok most.

27hetes kismama vagyok és 2 hete 3100 cervixszel vagyok nyüglödöben.

van két élő gyermekem és egy koraszülés és egyébb szövödmények miatt tavaly elvesztett de élve született gyermekem,

most is fenn állhat a koraszülés esélye de eddig minden rendben,bár picke fiammal 2 ora alatt fordult meg a világ és lett belöle szülés,de most talán nem

öszinte legyek nagyon utálom a muszá fekvést unalmas és jobban ki is fáraszt mintha egész nap meloznék,álomszuszék lettem ujra.

Magnázium-citrátot szedek és elevitet.görcseim megszüntek de rengeteget mocorog a baba.kedden megkaptam a picinek a tüdöérlelöt hogy ha netalántán még is bekövetkezne .....

de nem fog.

ha segithetek valamiben irj ide vagy privibe,de a lényeg nem parázni és nyugi nyugi nyugi,minden rendben van és lesz igy kell lennie mindig pozitiv hozzáállás a lényeg sokat segit,mert én ezt mind a tavaly elvesztett babám(császárral szültem)és 7 és fél honap várakozás után mire megfoganhatott mondom el.ha nekem veszélyeztetett a helyzetem az tuti.

6. kissa18 (válaszként erre: 5. - Vnesp)
2010. szept. 9. 11:40
Nem is lesz semmi baj! :) Fő a nyugalom! Élvezd a pihenést! Egy csomó mindent megtehetsz, amit egyébként nem: Nézheted egész nap pizsiben a tévét,jobbnál jobb dvd-ket, amire eddig nem volt időd. :)
2010. szept. 9. 11:29

Érdekes, hogy az előző kettőnél olyan furán éreztem magam. Mintha tudatalatt tudtam volna azt,hogy baj van.

Viszont most hiába van egy kis barnázásom érzem hogy nincs semmi probléma.

Nem beszélve a hasgörcsökről amik akkor voltak, viszont most nincsenek.

2010. szept. 9. 11:25

Szia betöltöttem a 6 hetet. Tegnap voltam dokinál és sajna még szívhang nem volt. Viszont a terhesség szépen fennáll, ugyanis elég erősek a tüneteim.

2 vetélésem volt. Egy missed.ab. 2008. decemberében, egy spontán most május végén.

Két napja enyhe barnás rózsaszínes folyásom van.

A dokim megnyugtatott, hogy nincsen semmi baj méhen belül, valószínűleg az első vizsgálat miatt lehet ez.

3. kissa18 (válaszként erre: 1. - Vnesp)
2010. szept. 9. 11:22
Szia! Én csak voltam veszélyeztetett terhes. Szerencsére azóta már 10 éves a fiam. 2 barátnőm is átesett ezen. Szerintem egy a lényeg, és tudom, hogy ez a legnehezebb, de csak jó és pozitív dolgokra gondolj, csak vidám dolgokat nézz a tévében vagy a neten és biztosnak kell lenned abban, hogy nem történhet semmi baj. Vagy olvass érdekes könyveket (vidámat), kezdj el egyhelyben ülős hobbit (pl: én gyöngyöt fűztem - nagyon szép dolgokat csináltam :))Nem vagyok nagy agykontrollos vagy ilyesmi, de az élet számalan területén tapasztaltam már, hogy ha jóra vársz jó fog történni, ha a rossztól félsz, az jön be. Legyél nyugodt és vidám és az lesz a babád is!
2010. szept. 9. 11:20

én az voltam. A kislányom már 8 éves. Türelem, semmi idegeskedés, sok-sok pihi, és minden rendben lesz.

8 hetes voltam, mikor vérezni kezdtem, attol kezdve korház. Majd 5 honaposan "bevarrtak", akkor is vigyázni kellett, de már nem volt gond.


Mennyi idős várandos vagy?

2010. szept. 9. 11:14

Várok mindenkit aki veszélyeztetett terhes.

Hátha együtt, sokat beszélgetve, megnyugtathatjuk egymást és elviselhetőbbé tehetjük az otthon fekvéssel és aggodalommal töltendő napjainkat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook