Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiúk és tetszés kifejezése - számít a korosztály? fórum

Fiúk és tetszés kifejezése - számít a korosztály? (beszélgetős fórum)


8. 9b7634fae0 (válaszként erre: 7. - 4c0a36ede9)
2010. okt. 10. 20:03
Valószínűleg igen. Így próbálja jobban felhívni magára a figyelmet. Egyébként emberfüggő, hogy milyen módon teszi.
2010. szept. 9. 12:52

Köszi a válaszokat:)

Valóban Szelavi, nem a 14 évesek viselkedése érdekel:)

Csupán van egy fiú ismerősöm, aki tetszik, és furcsán viselkedik, ha látja hogy épp rá figyelek.. elkezd bohóckodni, meg visszamosolyog rám, poénkodik, stb.:) A korombeliek hasonló módon fejezik ki a tetszésüket vagy ha nem, akkor nem tudom, mi az oka ennek az aranyos viselkedésnek:D

2010. szept. 8. 21:02

A topikindítót szerintem nem a 14évesek viselkedése érdekli :)


Egyébként sajnos a 30 éves férfi (?!) is viselkedhet gyerekesen... Tapasztalatom szerint.

2010. szept. 8. 19:26

Egy 14 éves gyerek csak nem úgy viselkedik, mint egy 19 éves?


Kamasz fiam van, tapasztalatom szerint ilyenkor minden egyes év nagy változást hoz.

2010. szept. 8. 16:51
Tök mindegy,mit csinál!Egy Nő látja,érzi,ha bejön egy Férfinak!:)) Én legalábbis igen!
2010. szept. 8. 16:49
Ja, és számít a korosztály, nagyon is számít!!
2010. szept. 8. 16:37
Adja egyértelműen a tudtomra!! Legyen Férfi :D
2010. szept. 8. 15:58
Tudom, sok fórum indult olyan kérdéssel, hogy mik a jelei annak, ha bejövünk egy srácnak, de vajon számít, hogy mennyi idős a srác? Szerintetek egy 17-18-19 éves srác is ugyanúgy viselkedik, mint mondjuk egy 14 éves?:) ( értem itt, hogy furcsán visekledik a kiszemelt közelében, megérinti, direkt játsza az agyát, stb.) Várom a véleményeket:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook