Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatal özvegyek fórum

Fiatal özvegyek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
152. 4dim
2021. dec. 8. 15:04
Én már több mint egy éve vagyok özvegy. A férjemmel 40évig voltunk együtt. Az elmagányosodás rossz dolog. Jó lenne valahol más özvegyekkel találkozni beszélgetni kapcsolatot tartani. Idén szeptemberben az anyum is meghalt. Hol lehetne jó szót figyelmet kapni?
151. linus79
2019. aug. 29. 12:47
Szia nálunk még frissek az érzések,17 én temettük el férjemet,két kiskoru gyerek maradt félárván :( olyan hirtelen történt még most se tudjuk feldolgozni,félek is hogy birom e ,két honap leforgása alatt elvitte a betegség,melette voltam az utplso napig,láttam ahogy egy fiatal életerös férj apa naprol napra leépül,biztunk reménykedtünk de ennyi volt,sokszor törnek rám hanfulat ingadozások,és nem szeretek emberek közt lenni,gyerekek is nagyon nehezen viselik,félek késöbb ütközik ki rajtunk a gyász mivel a sok intézni valok miatt nem sok idöm volt igazán kisirni magam meghát a gyerekek miatt erösnek kell lennem de nem mindig sikerül :(
150. Biboka (válaszként erre: 149. - Bogi1209)
2019. aug. 17. 16:51

Sziasztok , en osszel veszÍtettem el a parom .. most talaltam meg ezt a forumot .

En is beszelgetnek , ti hogyan elitek meg ezeket a heteket ,honapokat...

149. Bogi1209 (válaszként erre: 148. - Szomoros)
2019. aug. 17. 15:40
Szia!Nekem juniusban halt meg a párom..Én is szívesen beszelgetnek.
2019. máj. 15. 13:47

Sziasztok!


Végigolvastam ezt a fórumot. Teszek egy gyenge próbálkozást, hátha erre néz valaki így 5 év után, hiszen sajnos mindig történnek ilyen tragédiák, és mindig lesznek, akiknek jól esik sorstársakkal beszélgetni.

Én is sorstárssá váltam sajnos, két fiammal maradtam magamra idén év elején. Az első időszak a túlélés időszaka talán még most is tart, de sok nehézséggel állok szemben, furcsa gondolataim vannak, és jó lenne, ha olyan emberekkel tudnék erről társalogni, akik hasonló helyzetben vannak, és talán megértenek.

2014. jún. 25. 19:45
jó lenne néha beszélgetni ebben a borzalmas időszakban...
2014. jún. 25. 19:45
valaki van itt ?
2014. jún. 2. 19:38

Én még csak most láttam.

Átolvasom, addig is szervusztok.

2014. jún. 2. 19:32

Sziasztok!Valaki használja még ezt az oldalt?

Jó lenne néha beszélgetni veletek!Szép napot mindenkinek!

143. b118d09cea (válaszként erre: 142. - Brig9)
2014. febr. 10. 05:57
Részvétem! Puszi!
142. Brig9
2014. febr. 10. 05:15

Sziasztok! Él még a fórum?

Az én drágám pénteken ment el!

Szombat estig éreztem a jelenlétét!

Szerintem még fel sem fogtam!

141. lizmil (válaszként erre: 140. - Mütyi35)
2012. jan. 10. 20:24
Köszönöm a magam nevében. Viszont kívánok én is neked minden jót és nyugodt, boldog új évet!
2012. jan. 5. 09:40

Sziasztok!

Úgy látom elég régen nem írt senki ebbe a fórumba!

Én azért szeretnék minden kedves tagnak "boldog" új évet kívánni,ha egyáltalán a mi esetünkben ez még lehetséges.

2011. okt. 17. 21:25
hová lett letov??
138. lizmil (válaszként erre: 136. - K-né Zsóka)
2011. okt. 15. 12:05
Úgy gondolom, hogy itt mindenkinek joga van hozzá szólni, a véleményét elmondani. Az meg, ha őszinte vígasztaló, együttérző hozzászólást írsz, jól esik az itt beszélgetőknek. Köszönjük'
137. mazsi-drazsi (válaszként erre: 112. - 1110e6ad2f)
2011. okt. 13. 21:02

Tudod, amikor belénk szállt a pirosnál egy kisteherautó és épp nem volt velünk a lányunk, mert kivételesen a Nagymamáéknál maradt, akkor a hátsó csomagtartó rúdja pont őt találta volna el és akkor...

Kiszálltam a kocsiból és első gondolatom volt, hogy van Isten.. aztán amikor ért a tragédia, nem mondtam , hogy nincs, de azóta nem tudok hálás lenni neki. Tudom, hogy van, de nem értem őt..

2011. okt. 13. 20:03

Üdvözlök mindenkit!

Nem vagyok özvegy(hála az égnek),talán nincs is jogom itt lenni, de nem bírtam megállni, hogyne írjak. Szívből kívánok vigasztalódást mindnyájatoknak, erőt és kitartást. Összeszoruló szívvel olvastalak eddig benneteket, és tudom,hogy hiábavaló minden vigasztaló szó.Bocsánat, hogy beleszóltam, ígérem többé nem teszem. Minden jót és lelki békét kívánok nektek.

135. lizmil (válaszként erre: 134. - Sica79)
2011. okt. 12. 20:41

Szia!Nagyon-nagyon friss a gyászod. Együttérzek veled. Írod, hogy babát vársz. Tényleg nem könnyű a helyzeted, de kapunk erőt, még akkor is ha ilyenkor azt gondoljuk, hogy nem éljük túl.

Ha van energiád, olvasgatsd a fórumot, ezt is és a friss özvegységet is, sok hasonló sorssal ismerkedhetel meg, és a gyász folyamatával különböző tüneteit és egyéni megélési módjait írtuk le. Őszintén kívánok neked erőt és vígasztalódást!

134. sica79
2011. okt. 10. 15:33

Sziasztok! Először nem is gondoltam, hogy ennyien vagyunk hasonló helyzetben...

Hét hete vesztettem, vagyis vesztettük el Őt, és egy hónap múlva fog megszületni a kislányunk. Mindenki azt mondja, hogy Picur miatt erősnek kell lennem, de - már bocs - könnyű mondani. Persze, tudom, hogy tovább kell élni, és én is próbálom elhessegetni az állandó MIÉRT-et, de nagyon nehéz. Félek, hogy fogom bírni, ha megszületik a kislányunk, hogy ne bőgjek egész nap, mert bár ténylegesen nem érti majd, hogy mivan, de a feszültséget érzi, ahogy most is...

133. Nelli79
2011. máj. 10. 12:31

"Nem az az igazi kín, amikor könnyektől el vagy ázva,

hanem mikor belül sírsz és mégis mosolyogsz!"

2011. ápr. 16. 14:04
Nem szabad elkeseredni,hiszen gondoljatok arra ott ahol ők vannak figyelnek titteket/minket/és ha kell erőt adnak,segítenek.Csak oda kellene minden apró jelre figyelni,és nyitottnak lenni rá.Azzal,hogy el vagytok nap mint nap keseredve,nem lesz könnyebb,tudom,hogy nagyon-nagyon hiányoznak,de ezzel nem őket siratjátok,hanem saját magatokat sajnáljátok,ha jobban bele mertek gondolni.Bocsi,ha nem tetszik amit irtam,én sem jártam jobban mint ti,én is meg jártam,és járom a "poklot"a Drágám nélkül,igaz nincs se kis se nagy gyerekem tőle,de nekem sem könnyebb ezzel együtt sem.Nem is olyan nagyon régi sem a "sebem",most volt 14.-én 8hónapja,csak meg próbálom nem magam bántani érzelmileg.Ez nem azt jelenti,hogy valamivel is kevesebbet gondolok a páromra,vagy érzelmileg már nem jelent annyit,sőt!Csak nekünk élnünk kell még,ha akarjuk,ha nem,fizikailag nélkülük,de "másképpen" ugyan úgy velük:)
131. mütyi35 (válaszként erre: 130. - Écsanya)
2011. ápr. 15. 19:47

Sziasztok!

Hát igen sajnos én is tapasztalom nap,mint nap,hogy amióta "elment"minden sokkal nehezebb lett.Mintha a világ esküdött volna össze ellenünk,semmi nem sikerül!!!!!!!!Ez az élet minden terén így van,de vajon miért???Ahogy telnek a napok és a hónapok egyre jobban erősödik a hiánya és egyszerűen még belegondolni is gyötrelem,hogy már ez nem fog változni!Persze az embernek muszáj tovább küzdeni,mert felelősséggel tartozunk a gyermekeink iránt,de már minden más értelmet nyert a számomra.Már nem a boldog békés jövőbe reménykedek,hanem abba ,hogy legyen erőm felnevelni a két fiunkat és ennyi!Néha úgy érzem mintha egy lélek nélküli test lennék akinek még dolga van a világban,de már nem hisz semmiben!Sajnos megfásultam úgy érzem és már csak a két fiam éltet!Remélem legalább nekik jobb sorsot és szebb jövőt szán az élet!!!!

130. écsanya (válaszként erre: 64. - Mütyi35)
2011. ápr. 15. 15:11
Szia! Nálam is minden ugyanígy van. Elsők és egyetlenek voltunk egymásnak 21 évig, ebből 19 év házasság adatott meg. Két fiam van, csak ők nyújtanak vigaszt.3 éve vesztettem el Őt és azóta az egyik baj csak követi a másikat....
129. Nelli79 (válaszként erre: 128. - Lizmil)
2011. ápr. 15. 13:54
Igen én is így gondolom!!
128. lizmil (válaszként erre: 127. - Mütyi35)
2011. ápr. 13. 21:42
Teljesen egyetértek, ide azért írunk, mert vígasztalást, megértést, bátorítást várunk a másiktól, egymástól, úgy hogy tiszteletben tartjuk a másik gyászát, érzéseit, hitét.
2011. ápr. 9. 14:21
Sziasztok!Nekem nem áll szándékomban beleszólni semmilyen vitába,de egy pár sort engedjetek meg nekem!Amikor én rátaláltam erre a fórumra én azzal a szándékkal csatlakoztam,hogy mi akik idő előtt elveszítettük a szeretett párunkat egy kicsit próbáljunk egymásnak segíteni elfogadni az elfogadhatatlant!Nem értem,hogy embereknek miért jó az ha valakinek az érzéseibe,meggyőződésébe belegázol!?Véleményem szerint mindenkinek joga van abban hinni amiben szeretne,hogyha ez neki valamilyen vigaszt nyújt!Nekem és gyermekeimnek is nagy tragédia volt elveszíteni fiatalon a férjemet és nincs nap amikor ne tennénk fel ugyanazt a kérdést:MIÉRT?Én úgy érzem nincs igazság a földön,de muszáj valamiben hinni,mert másképp nem lehet kibírni!Aki pedig hozzászól egy-egy történethez annak erkölcsi kötelessége lenne vigasztalni a gyászolót és nem támadni azzal,hogy ő ebben nem hisz!Persze szíve joga,de ez nem az a fórum ahol a másikat támadni kellene!!!Annyira kevés dolog van a világban ami jó és őszinte,nem kellene minden emberi érzést lerombolni!!!!!!!!A rosszindulat csak haragot vált ki és akinek ez a célja,annak nem ezt az oldalt kellene látogatni!Remélem érti az akinek szólt ez a pár sor!
126. lizmil
2011. ápr. 8. 22:29
Sziasztok! Én is sokszor írtam a friss özvegység és a fiatal özvegyek fórumba, még eddig teljesen tiszteletben tartottuk egymás véleményét. Akkor én is beakartam olvasni Gyurkinak az adatlapját nézve 70 év fölött volt, nem is értettem mit keres itt. És egyszerűen nem értettem a rosszindulatát.
125. Nelli79 (válaszként erre: 124. - Pirinyóka66)
2011. ápr. 8. 18:13

Sajnálom,hogy ilyen levelet kaptál...

Azt hiszem a fórum tagjai is neked adnak igazat velem együtt!!!!

2011. ápr. 7. 21:41

Ezt kaptam:

Téma: Hülye vagy ?

Üzenet: Te pirinyó eszű ! Figyelem a hozzászólásokat és nem igen állnak veled szóba. Te tévedtél el mert itt eddig nem volt kötekedés meg ilyen személyeskedés.Azért nem kapod tőlem a választ a

fiatal özvegyeknél mert az tényleg nem az a topik.Itt nincsen helye se isteneknek se ilyen szentfazekaknak. Bele rondítottál a topikba !

A küldő természetesen Gyurki.

Nem kívánom vele folytatni a harcot, mint ahogy már sokan sok más helyen sem.

Elnézést kérek a fórum tagjaitól az ide nem illő utolsó néhány hozzászólásért.

123. d771568264 (válaszként erre: 120. - Pirinyóka66)
2011. ápr. 7. 19:51

"Ez valóban nem "az a topik" valószínűleg eltévedtél."

Minden hozzászólást szívesen olvastam és ha nem kellett akkor nem szóltam. Kár és sajnálom,hogy belerondítottál a topikba.Ezért többet neked itt nem válaszolok. Keress máshol !

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook