Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cigi nélkül avagy ki akar mostanában leszokni a dohányzásról fórum

Cigi nélkül avagy ki akar mostanában leszokni a dohányzásról (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. nov. 26. 18:39
én nem.
2014. nov. 26. 18:17
Én.
143. iker 56
2014. nov. 26. 18:15

Szeretnék leszokni,de hogy? Az,hogy mérsékelem nem nyert,Allen Carr módszere nálam csődöt mondott,igaz,hogy csak a könyvet olvastam el.

Mit tudtok ajánlani

2013. máj. 12. 07:10

Szeretnék hozzájutni, Allen Carr könyvéhez..

Sajna az előadást, sem megfizetni nem tudom, sem pedig utazni /gerincműtét miatt..

Kérem, ezt ne vegyék reklámnak, et csak segítség...

Priviben: racz.erin@gmail.com

Köszönöm..

2013. márc. 21. 18:28

Sziasztok!

Egy kis "segítség":

anno,mikor a dohányosok táborát erősítettem,próbáltam leszokni sokszor.Napi csak egy szál,két szál,stb.

De aztán mindig visszatértem a napi egy dobozhoz.Aztán mikor terhes lettem,elszívtam az utolsót és kész.Fél évig nagyon szenvedtem,sőt,inkább azt mondom,hogy ha az első két évet kíbrod,hogy nem gyújtasz rá,akkor elmondhatod,hogy sikerült leszokni.

Ez majd' hat éve volt,de még most is vannak olyan pillamatok,mikor rágyújtanék.

ez egy nehéz dolog,de szerintem csak így lehet,hogy elnyomod az utolsót és kész.

2013. márc. 21. 10:21

Szeretném elkérni, a leszokni a dohányzásról így könnyű című pdf-t.


Nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)

139. 997ad9d84c (válaszként erre: 138. - Zezi333)
2012. márc. 29. 19:32
Szia! Nem vagy reménytelen. Másik topic-ban írtam, nyáron lesz két éve, hogy elkezdtem "leszokni", tüdőgondozói lelet miatt, inkább kisebb, mint nagyobb sikerrel. Bevetettem biorez. kezelést, ch tablettát, tapaszt, kétszer elolvastam Allen Carr könyvét. Idén februártól jött el az, hogy undorodom a cigitől, és ha megérzem, vagy látok valakit füstölni arra gondolok, de jó, hogy nekem már nem kell szívnom. Javult a légzésfunkció eredményem, visszahúzódott az orrpolypom, reflux tüneteim is enyhültek. Szóval: Nagyon megérte. Hajrá, szurkolok Neked!
138. Zezi333
2012. márc. 26. 11:12

Sziasztok!


Új vagyok, és le kell szoknom. A hangsúly a "kell" szón van. Egészségügyi problémáim vannak és minden szál cigi + ártalom. 36 órát bírtam ki, aztán azóta minden a régi. Reménytelen vagyok?

2011. jan. 3. 20:36
Ket napja no cigi hatha ossze jonn....
2010. okt. 11. 15:09
Hidd el sehogyan sem könnyű:)
2010. okt. 10. 18:58
Nekm 12 év után sem könnyű:)
134. eeab532645 (válaszként erre: 133. - Krisztinucika)
2010. okt. 10. 11:54

Már vagy 4 x

Most legutóbb 1 év kihagyásom volt.

50 év szívás után?

133. krisztinucika (válaszként erre: 132. - Eeab532645)
2010. okt. 10. 10:49
Úgy kell érteni, hogy már egyszer abbahagytad?
2010. okt. 10. 09:45

Már egész jól megy az abbahagyás:)))

Most 1 év után megint:))

131. Erika25 (válaszként erre: 128. - Krisztinucika)
2010. okt. 2. 00:02
Ez jó! :)
130. Erika25 (válaszként erre: 127. - Mancika1979)
2010. okt. 2. 00:01

Kinek hol... van akinek az első napok a nehezebbek, van akinek a 2. hét. Olyat is hallottam, hogy egy hónap után kezdett hiányozni a cigi valakinek. Sok mindentől függ... mennyire akarsz leszokni, mennyi ideje és mennyit szívtál előtte stb.

Mindenesetre jó lenne, ha most nagyon elszánnád magad és többet nem gyújtanál rá. Lehet nélküle élni, hidd el :)

129. survivor3 (válaszként erre: 127. - Mancika1979)
2010. okt. 1. 19:34
Már rá ne gyújts, ha le akarsz szokni!
128. krisztinucika (válaszként erre: 127. - Mancika1979)
2010. okt. 1. 19:32
Szerintem attól a perctől, ahogy az agyadban nem úgy tudatosul, hogy lemondtál valamiről, hanem hogy megszabadultál valamitől:)
2010. okt. 1. 18:25

Sziasztok,én 10 napja nem cigizek-mandulagyulladasom volt-igy nem volt nehez nem cigizni,de most hogy meggyogyultam nagyon kene a cigi,foleg a reggeli kaves.Hol van a holtpont?

Hanyadik naptol megyunk kifele?

2010. okt. 1. 17:34
Szia. Én új vagyok, egész pontosn 5 napos, de látom hogy egyedül vagy, úgy hogy csatlakozom:)
125. Erika25
2010. okt. 1. 15:43

Na, hogy álltok lányok?! Ki áll vesztésre? A cigi vagy ti? :)

Nekem jól megy még egyenlőre, nem cigizek és nem is kell semmi segédeszközt igénybe vennem. Magam is csodálkozom, hogy milyen jól elvagyok nélküle...

Tényleg csak át kell esni a holtponton. Na és persze erősnek lenni :)

124. Erika25 (válaszként erre: 122. - Tigris1971)
2010. szept. 23. 21:46

Én nem...

egyensúlyzavar sem lépett fel nálam, lehet, hogy a koncentrálási zavar az talán igen, egy kicsit, de nem vészes.

Egyébként ma rosszalkodtam, elszívtam egy cigit, úgyhogy mára befigyel egy feketepont. :( De nem is esett jól... Haladunk. :)

123. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 122. - Tigris1971)
2010. szept. 23. 10:44

Én ilyen gyilkolászós hangulatra nem emlékszem, a többi stimmel. :)

Kitartás!

2010. szept. 23. 10:42
A napi 20 szál cigimet 4-5 szálra mérsékeltem.Tudom,hogy ez még nem siker,de már valami.Ma még nem gyújtottam rá,szabályos elvonási tüneteim vannak:enyhe egyensúlyzavar,nem tudok koncentrálni,és ami a legnagyobb baj,szó szerint meg tudnék valakit ölni.Ti is éreztetek ilyet?
121. Erika25 (válaszként erre: 120. - 997ad9d84c)
2010. szept. 22. 23:59

Nem baj ez az egy nap, nekem is sok ilyen nap vezetett el a mostaniakhoz.

Ma legalább mérges lették a cigire (és magadra is gondolom :)) és ez segíteni fog a leszokásban.

2010. szept. 21. 11:02
Sziasztok! Ma nem tudom elmondani, hogy nem cigiztem! Iszonyú reggel volt. 6-ra mentem dolgozni, de nem részletezem miért, 9-ig álltam az utcán!!! Piszok hideg volt, mérges voltam, hisztiztem, majd elmentem cigit venni, rágyújtottam! Tudom, nem kellett volna. Na ez a nap már a kutyáké!!! Nagyon szeretném folytatni az elhagyást, ha előbb nem holnap reggel. Csak akkor érdemes "dicsekedni", ha huzamosabb idő eltelt. Azért naponta benézek! Minden hozzászólás segítség!
119. Erika25 (válaszként erre: 114. - 997ad9d84c)
2010. szept. 21. 00:27

Érdekes ez a páratlan nap "szindróma", én nem észleltem ilyesmit.

De milyen ügyes vagy, hogy 17-e óta nem gyújtasz rá!

Akkor már az első -legnehezebb- lépéseket meg is tetted.

Csak kitartás és így tovább!

Az a lényeg, hogy ne engedd meg magadnak azt az egy szálat sem, amit néha úgy gondolsz, hogy az még belefér, az még nem baj. Nem fér bele! Aki nem dohányzik, az nem szív el egy szál cigit sem. És te nem dohányzol!!! Erre gondolj. Én így szoktam magammal beszélgetni :)

Én is nagyon régen cigizek, tulajdonképpen vagy 30 éve... Háromszor abbahagytam a terhességeim előtt és után, aztán mindig újra kezdtem. Azóta is többször abbahagytam, de valahogy mindig újrakezdtem. Hol ezért, hol azért... Az ember mindig megmagyarázza magának és másoknak, hogy miért... Pedig a cigi semmit nem old meg, csak egy rossz -és káros- szokás...

Úgyhogy gyere csak erre a fórumra is, és meséld el, hogy aznap sem cigiztél és adj erőt ezzel az ittenieknek is :)

118. Erika25 (válaszként erre: 101. - Tigris1971)
2010. szept. 21. 00:17

Ilyen apróságokból; lelkiismeretfurdalásokból, egészségre-gondolásból, pénzkímélésből, arcbőrünk-fogunk védelme stb. fog végül összeállni a kép, hogy: NEM AKAROK DOHÁNYOZNI!!!

Nálam is így volt. Mérgeztem a kutyám, a gyerekeim és ez mindig nagyon zavart. Amíg jó idő volt, minden ablak-ajtó nyitva volt és általában kinn cigiztem, de most már megint be kéne jönni lassan és nem akarom.

Aztán láttam az arcbőrömön is, hogy nem tesz jót neki a nikotin. :(

A TV-ben pedig hallottam, hogy a fogak is kiesnek tőle majd előbb-utóbb. Mert a nikotin sorvasztja az ínyt, és nem lesz ami tartsa a fogat.

Sorolhatnám még, de biztos mindannyian nagyon jól tudjátok, hogy mennyire káros ez a bűzrudacska...

Úgy hogy LE VELE!!! :)

117. Erika25 (válaszként erre: 99. - 8e163afeff)
2010. szept. 21. 00:10

Ismét csak azt tudom mondani, hogy teljesen igazad van.

Amikor az ember nem cigizik, akkor már nem érti, hogy minek is szívta régebben... :)

Még azóta sem gyújtottam rá, pedig többször is kísértésbe estem, de aztán arra gondoltam, hogy hogy fogom nektek elmondani, hogy ilyen gyenge voltam... :D De komolyan, ez tartott vissza :)

Ti is hősiesen küzdötök, akkor én is ki fogom bírni.

És tényleg, már zavar a cigifüst és büdösnek érzem, pedig eddig imádtam az illatát (szagát:)).

Próbálkozom tovább...

116. szimba
2010. szept. 20. 21:43

Sziasztok!

Most találtam ezt a fórumot (a másikra szoktam írni), majd visszaolvaslak titeket. :)

Én 12-én 12 óra óta nem gyújtottam rá. Előtte majdnem 16 évig dohányoztam (ebben volt háromszor 4-5 hónap szünet), az utóbbi években már nem olyan nagyon sokat, fél doboz körül naponta.

De így sokkal jobb. :D

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook